88'

Dobra kontra gości, ale strzał prosto w Donnarumę.

1
85'

Uratował się Donnaruma. Duży błąd Włocha w łapaniu piłki. Miał furę szczęścia, że rywal nie dopadł do futbolówki nieco szybciej.

1
80'
wchodzi Wchodzi
Vincent Sierro #13
schodzi Schodzi
80'
Veljko Birmancevic #19
Brecht Dejaegere #10
80'

Identyczna próba wykonania rzutu wolnego, tym razem jednak dobrze w bramce zachował się Donnaruma.

79'

Rzut wolny dla gości. Mniej więcej z tej pozycji w pierwszej połowie strzelili gola.

76'
Warren Zaire-Emery #33
76'
75'
Fares Chaibi #28
Toulouse FC
74'

To powinien być gol dla PSG! Na czystej pozycji był Vitinha, który powinien pokonać bramkarza.

71'
Gabriel Suazo #15
Moussa Diarra #23
68'

Usypiali swoim rozegraniem goście aż w końcu jeden z piłkarzy zdecydował się na strzał z dystansu. Było baaardzo blisko.

1
65'

Ofensywna próba gości, ale był spalony.

1
1
61'
Thijs Dallinga #27
Ado Onaiwu #7
1
61'
Mikkel Desler #3
Warren Kamanzi #26
1
58'

Jeśli można powiedzieć, że jakiś gol jest znakiem rozpoznawczym Leo Messiego, to właśnie ten nim był. Delikatnie, ale niezwykle precyzyjnie uderzył Argentyńczyk z dystansu.

6
6
1
2
2
56'

Hakimi z bliska, ale w trybuny. Nie była to jednak łatwa sytuacja dla Marokańczyka.

1
1
54'

PSG przejęło piłkę, na niewiele pozwala rywalowi, ale także samemu nie tworzą nic szczególnego.