1
1
1
88'

Wojciech Szczęsny interweniował w pobliżu własnej bramki i przerwał kombinację Andrei Cambiasso, Gary'ego Medela oraz Riccardo Orsoliniego.

2
1
3
2
1
87'

Juventus cofnął się na własną połowę boiska i czeka na możliwość przeprowadzenia kontrataku po przechwyceniu piłki.

1
1
3
1
1
84'

Powoli dogasa starcie na Allianz Stadium. Sytuacja jest kontrolowana przez podopiecznych Massimiliano Allegriego. Była co prawda szansa na trafienie honorowe Rossoblu, ale Riccardo Orsolini oddał niecelne uderzenie na zakończenie rajdu.

1
1
2
1
1
83'

W 81. minucie Arkadiusz Milik został zmieniony na Moise Keana i pożegnały go ponownie brawa z trybun Allianz Stadium.

10
4
2
3
1
81'
2
1
1
2
6
77'

Bologna FC. Schodzi: Jerdy Schouten. Wchodzi: Michel Aebischer.

1
77'

Bologna FC. Schodzi: Roberto Soriano. Wchodzi: Lewis Ferguson.

Lewis Ferguson #19
1
1
3
1
1
77'
74'

Katastrofalna postawa Bologni FC i mało wskazuje na to, że Wojciechowi Szczęsnemu nie uda się w tym meczu utrzymać czystego konta do ostatniego gwizdka. Ostatnia akcja Andrei Cambiaso została poskromiona przez Alexa Sandro.

2
71'

Coraz gorzej to wszystko wygląda dla Bologni. Łukasz Skorupski ponownie był w opałach, a próbowali go pokonać po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Arkadiusz Milik oraz Leonardo Bonucci.

3
2
2
67'

Tymczasem podanie prostopadłe Arkadiusza Milika do Dusana Vlahovicia, jednak reprezentantowi Serbii nie udało się skompletować dubletu w sytuacji sam na sam z Łukaszem Skorupskim.

1
2
2
65'

Arkadiusz Milik z golem na 3:0!

7
2
2
1
1
62'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Juan Cuadrado.

Arkadiusz Milik strzelił swojego gola w 62. minucie. Po potężnym kopnięciu Polaka zrobiło się 3:0. Perfekcyjne technicznie uderzenie. Piłka spadła na stopie napastnika Juventusu, ułożyła się idealnie i niewiele później wpadła do bramki Łukasza Skorupskiego pod poprzeczką! Palce lizać!

163
56
20
10
6
61'
61'

Bologna FC. Schodzi: Nicolas Dominguez. Wchodzi: Gary Medel.

Nicolas Dominguez #8
3
2
3
2
2
61'

Bologna FC. Schodzi: Lorenzo De Silvestri. Wchodzi: Andrea Cambiaso.

Kenan Yildiz #50
1
1
1
1
2
59'

Gol! Strzelił Dusan Vlahović. Asystował mu Weston McKennie.

Skuteczniejszy od poprzedników jest Dusan Vlahović i w 59. minucie strzelił gola na 2:0. Ukrył się za plecami wszystkich obrońców Bologni FC i pokonał Łukasza Skorupskiego uderzeniem głową po dośrodkowaniu Westona McKenniego.

12
5
1
2
56'

Szansa dla Juventusu na powiększenie przewagi z rzutu wolnego. Za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Manuel Locatelli, po którego wrzutce Danilo oddał wyraźnie niecelne uderzenie. Łukasz Skorupski nie musiał w tej sytuacji interweniować.

1
1
2
1
2
54'

Akcja przeprowadzona przez Marko Arnautovicia, Lorenzo De Silvestriego oraz Riccardo Orsoliniego. Ostatecznie dośrodkowanie Austriaka przeleciało ponad wszystkimi zainteresowanymi oddaniem strzału zawodnikami Bologni.

2
2
2
2
3
51'

W 51. minucie raz jeszcze strzelił Arkadiusz Milik. Piłka trafiła do niego na linię pola karnego od Filipa Kosticia, jednak zabrakło dobrego ułożenia ciała i uderzenie zostało posłane o kilka pięter za wysoko.

2
6
2
2
2
50'

Bologna FC bardziej pchała piłkę do przodu niż ją rozgrywała. Drużyna z regionu Emilia-Romania została powstrzymana przez Alexa Sandro, który głową odegrał piłkę w rękawice Wojciecha Szczęsnego.

2
3
2
2
2
48'

Drużyna z Piemontu była lepsza w pierwszej połowie i stara się kontrolować wydarzenia na boisku.