Gol! Strzelił Mathias Olivera. Asystował mu Giovanni Di Lorenzo.

Teraz wynik stał się już bardzo efektowny dla Napoli!

90+3'

Gol! Strzelił Hirving Lozano. Asystował mu Chwicza Kwaracchelia.

Trafienie w doliczonym czasie. To odbiera gospodarzom nadzieję na zapunktowanie!

90'

Doliczone pięć minut.

2
85'

Ostatnie szanse na przedostanie się pod bramkę przeciwnika.

2
82'

SSC Napoli. Schodzi: Mario Rui. Wchodzi: Mathias Olivera.

wchodzi Wchodzi
Leo Ostigard #55
schodzi Schodzi
1
82'

SSC Napoli. Schodzi: Amir Rrahmani. Wchodzi: Leo Ostigard.

82'

Napoli zamierza kontrolować wydarzenia na boisku z większym powodzeniem niż po golu Matteo Politano. Cremonese daleko od bramki strzeżonej przez Alexa Mereta.

2
80'

US Cremonese. Schodzi: Santiago Ascacibar. Wchodzi: Daniel Ciofani.

Daniel Ciofani #9
1
1
76'

Gol! Strzelił Giovanni Simeone. Asystował mu Mario Rui.

Lider postawił na swoim w 76. minucie, a metoda atakowania z wykorzystaniem skrzydeł, okazała się skuteczna. Giovanni Simeone sprawdził się w roli dublera i strzelił gola na 2:1 po dograniu Mario Ruiego. Ionut Radu skapitulował po uderzeniu z ostrego kąta i Napoli ponownie było na prowadzeniu w niełatwym meczu.

7
4
1
1
2
75'

Drużyna z Neapolu jest na połowie przeciwnika i próbuje zaskoczyć licznymi dośrodkowaniami w kierunku centralnie ustawionych Giovanniego Simeone oraz Giacomo Raspadorego.

1
1
1
1
73'
72'

US Cremonese. Schodzi: Cyriel Dessers. Wchodzi: Cristian Buonaiuto.

Cristian Buonaiuto #10
Emanuele Valeri #3
72'

US Cremonese. Schodzi: Emanuele Valeri. Wchodzi: Emanuel Aiwu.

Emanuel Aiwu #4
Cyriel Dessers #90
1
71'

Czas pracuje na niekorzyść Napoli. Drużyna z Kampanii nie potrafi na dobre złapać rozpędu, natomiast piłkarze Cremonese są w stanie sprawić niespodziankę.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Sernicola za ostre przewinienie.

Leonardo Sernicola #17
1
65'

Na razie tylko jedno przewinienie od początku spotkania zostało wycenione przez sędziego na napomnienie żółtym kartonikiem.

1
62'

US Cremonese. Schodzi: Felix Afena-Gyan. Wchodzi: Gonzalo Escalante.

Gonzalo Escalante #32
1
60'

Nie minęła godzina meczu i trener Luciano Spalletti zdecydował się na wprowadzenie drugiego napastnika kosztem środkowego pomocnika. Giovanni Simeone dołączył w ataku do Giacomo Raspadorego.

1
57'

Tym razem akcja Napoli została rozprowadzona przez tradycyjnie aktywnego Andrego-Francka Zambo Anguissę. Azzurri nie zdobyli jednak dużo przestrzeni i już za moment będzie pierwsza korekta zaproponowana przez trenera Luciano Spallettiego.

1
55'

Po stracie gola zrobiło się neapolitańczykom nieco gorąco. Oczywiście, zebrali się natychmiast do ponownego atakowania, ale niesieni dopingiem gospodarze zawsze znajdują sposób na powstrzymanie uczestnika Ligi Mistrzów.

1
47'

Gol! Strzelił Cyriel Dessers. Asystował mu Santiago Ascacibar.

Druga połowa rozpoczęła się dużym psikusem dla Napoli. Stracona bramka na 1:1 oznacza, że gościom nie wystarczy już nieco leniwe przemieszczanie się po boisku do odniesienia zwycięstwa. Cyriel Dessers odebrał liderowi ligi włoskiej prowadzenie strzałem po dograniu Santiago Ascacibara. Wyrównanie i wielka radość na stadionie beniaminka!

1
1
czas Druga połowa
46'

US Cremonese. Schodzi: Luca Zanimacchia. Wchodzi: David Okereke.

David Okereke #77
Luca Zanimacchia #98
komentarz

Tak Matteo Politano cieszył się ze zdobycia gola.

komentarz

Cremonese musi gonić przeciwnika.

Czy Cremonese wyrówna po przerwie?
1
komentarz

Na razie nie zanosi się na niespodziankę na stadionie Cremonese. Może i Napoli nie gra rewelacyjnego meczu i porusza się momentami ślamazarnie po boisku, jednak zdobyło prowadzenie uderzeniem Matteo Politano z rzutu karnego. Jedenastka została przyznana za przewinienie na Chwiczy Kwaracchelii.

1
45'

Doliczone dwie minuty.

1
42'

Ostatnie szanse na poprawienie wyniku w pierwszej połowie spotkania. Cremonese nie potrafiło zorganizować się do przeprowadzenia kontrataku po przechwycie w centrum boiska. Piłka została głęboko wycofana aż do Ionuta Radu.

1
38'

Interweniował blisko własnej linii bramkowej Ionut Radu po dośrodkowaniu przyblokowanym przez Soualiho Meite.

1
36'

Wymiana podań zakończona uderzeniem zza pola karnego. Emanuele Valeri nie trafił w bramkę strzeżoną przez Alexa Mereta.

1
2
34'

Tym razem podanie Andrego-Francka Zambo Anguissy zostało zahamowane przez dobrze ustawionego w defensywie przeciwnika. W odpowiedzi poskromiona szarża indywidualna Cyriela Dessersa.

2
31'

Kolejna niebezpieczna dla Cremonese akcja Chwiczy Kwaracchelii. Zakończyła się ona nieskutecznym uderzeniem, ale widać, że Gruzin już znalazł sposób na przedostawanie się w pobliże bramki Ionuta Radu.

1
28'

Napoli jest na prowadzeniu!

1
26'

Gol! Strzelił Matteo Politano.

Napór przyniósł efekt. Matteo Bianchetti sfaulował w polu karnym Chwiczę Kwaracchelię. Po szybkim sprawdzeniu powtórek, decyzja o przyznaniu Napoli rzutu karnego została podtrzymana. Za wykonanie jedenastki zabrał się Matteo Politano i pokonał spokojnym uderzeniem Ionuta Radu. Rumun znalazł się w drugiej części bramki niż piłka.

2
1
1
1
24'

Matteo Bianchetti sfaulował w polu karnym Chwiczę Kwaracchelię. Jedenastka dla Napoli!

1
1
1
21'

Pierwsze celne uderzenie było w 21. minucie, ale Napoli nie zaskoczyło nim Ionuta Radu. Nie można powiedzieć, że rumuński bramkarz Cremonese jest w dużych opałach.

1
1
20'

Napoli niezmiennie na połowie przeciwnika, ale poza niebezpiecznym uderzeniem Amira Rrahmaniego, w spojenie słupka z poprzeczką, nie było innych prób podnoszących ciśnienie byłego bramkarza Interu Mediolan.

17'

Żółtą kartkę otrzymał Luca Zanimacchia za ostre przewinienie.

15'

Napoli dostało poważne ostrzeżenie od przeciwnika i powróciło na jego połowę boiska. Rozegranie na obrzeżach pola karnego, ale wmieszali się w to wszystko piłkarze w czerwonych strojach.

9'

Kim Min Jae interweniował we własnym polu karnym, ale gospodarze mieli po tym szansę na zdobycie prowadzenia z rzutu rożnego. Seria uderzeń w kierunku bramki Alexa Mereta, a najgroźniejsze z nich trafiło w słupek.

1
6'

Przerwa w grze spowodowana urazem.

1
2'

Szalenie rozpędzone Napoli zaatakowało od początku meczu z beniaminkiem. Amir Rrahmani, czyli środkowy obrońca, zaskoczył przeciwników odważnym wbiegnięciem w ich pole karne. Jego uderzenie zatrzymało się na spojeniu słupka z poprzeczką w bramce Ionuta Radu.

1
czas Start meczu
17:51

Piotr Zieliński rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.

17:42

W niedzielę doszło już do czterech pojedynków w lidze włoskiej. W piątym i jednocześnie przedostatnim zmierzą się Cremonese oraz SSC Napoli. Gospodarze stają przed bardzo skomplikowanym zadaniem, ponieważ będą rywalizować z mocno rozpędzonym zespołem Luciano Spallettiego.