Koniec meczu
Wszystkie kluczowe momenty
Relacja z meczu
01:26
Pewne zachowania pierwszego miejsca w tabeli w przerwie mundialowej Napoli podejmie w ostatnim tegorocznym meczu Udinese Calcio. W poprzednim, wygranym 2:0 meczu lidera z Empoli jednego z goli strzelił Piotr Zieliński. Przed nim drugie z rzędu starcie z byłym klubem. Udinese było pierwszym przystankiem Zielińskiego we Włoszech. Z tego klubu był wypożyczony do Empoli i ten klub sprzedał później pomocnika do Napoli.
2
01:27
Przygotowania zawodników Napoli.
01:30
Napoli w poprzednim meczu nie zaprezentowało wielkiego futbolu, co nie przeszkodziło w pokonaniu 2:0 Empoli. Podopieczni Luciana Spallettego potrafili przeprowadzić skuteczne ataki po przerwie. Pomogli zresztą przeciwnicy, ponieważ pierwsza bramka padła po nonsensownym przewinieniu w polu karnym.