I ostatnie ataki w atrakcyjnym widowisku.

2
3
2
85'

Dwie interwencje na przedpolu skoncentrowanego Juana Musso. Nie pozwolił on na zakończenie strzałem kombinacyjnych ataków Juventusu.

2
2
2
2
3
83'

Atalanta BC. Schodzi: Joakim Maehle. Wchodzi: Matteo Ruggeri.

4
83'

Atalanta BC. Schodzi: Ederson. Wchodzi: Berat Djimsiti.

83'

Atalanta BC. Schodzi: Rasmus Hojlund. Wchodzi: Luis Muriel.

Rasmus Hojlund #17
1
81'

Juventus FC. Schodzi: Nicolo Fagioli. Wchodzi: Juan Cuadrado.

Nicolo Fagioli #44
1
1
79'

Fabio Miretti oderwał się od Meriha Demirala, ale oddał uderzenie głową prosto w rękawice czujnego Juana Musso.

1
1
75'

Pozostało kilkanaście minut. Piłkarze jakby nieco zrezygnowani po tym jak solidarnie stracili prowadzenie. Wydaje się jednak, że to tylko cisza przed burzą i zwycięskiego gola poszuka jeszcze zarówno Juventus, jak i Atalanta.

1
74'
74'
2
2
3
12
3
73'

Zrehabilitował się Danilo i może to zrobić również Wojciech Szczęsny. Reprezentant Polski poradził sobie z uderzeniem Rafaela Toloia. Po jego interwencji Atalanta musiała zadowolić się tylko wywalczeniem rzutu rożnego.

4
1
2
72'

Nieudana wymiana podań na prawej stronie boiska i tym razem podopieczni Massimiliano Allegrego rozbroili atak Neroblu. Krzątają się kierownicy zespołów blisko linii bocznej boiska, więc niebawem dojdzie do kolejnych zmian.

70'

Niezmiennie pachnie kolejnymi golami, raczej nie oszczędzają się piłkarze ofensywni, co działa z korzyścią dla widowiska. Po wyrównaniu Juventus pozostał na połowie przeciwnika, ale jednocześnie w bezpiecznej dla Juana Mussu odległości od bramki.

66'
65'

Gol! Strzelił Danilo. Asystował mu Angel Di Maria.

Juventus ponownie musiał gonić i w 65. minucie strzelił gola na 3:3. Danilo zrehabilitował się za błąd z początku drugiej połowy i wpakował piłkę do bramki płaskim strzałem po delikatnym dziobnięciu Angela Di Marii. Remis, ponownie!

19
8
60'

Minęła godzina spotkania i przypomniał o sobie Nicolo Fagioli. Jego podanie okazało się jednak minimalnie niedokładne. Gościom udało się nie dopuścić do sytuacji sam na sam Arkadiusza Milika z bramkarzem.

1
1
2
56'

Przednia zabawa na Allianz Stadium i to wcale nie musi być koniec mocnych wrażeń. Atalanta odnalazła eliksir na strzelanie dużej liczby goli i w ostatnich trzech niepełnych meczach zdobyła ich 16.

1
1
4
53'

Gol! Strzelił Ademola Lookman. Asystował mu Jeremie Boga.

Nie minęła godzina meczu i doszło dwa razy do odwrócenia wyniku. Wow. Ademola Lookman główkował tak dokładnie, że Wojciech Szczęsny nie podjął interwencji i wyłącznie odprowadził piłkę wzrokiem do siatki. Po raz drugi Jeremie Boga asystował bramkostrzelnemu ostatnio Nigeryjczykowi.

4
9
13
51'

Przegrupowanie po kolejnej zmianie wyniku. Bianconeri raz jeszcze mieli problem z wyprowadzeniem piłki, ale ostatecznie jakoś udało się to zrobić. Ostatecznie podanie w kierunku rozpędzonego Filipa Kosticia zostało przechwycone przez aktywnego na przedpolu Juana Musso.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Ederson za kolejne ostre przewinienie.

7
2
1
1
46'

Gol! Strzelił Joakim Maehle. Asystował mu Ademola Lookman.

Druga połowa rozpoczęła się tak jak pierwsza, czyli od gola Atalanty. Tym razem nie nabroił Wojciech Szczęsny, a Danilo, który oddał piłkę za darmo przeciwnikom. Ci nie filozofowali, a akcję bramkową na 2:2 zakończył uderzeniem Joakim Maehle po wymianie szybkich podań przez Giorgio Scalviniego oraz Ademolę Lookmana.