85'

Pora na ostatnie ataki w tym zaskakującym meczu.

3
82'

Gra Juventusu jest równie nieefektywna z jego najbardziej rozpoznawalnymi napastnikami Arkadiuszem Milikiem i Dusanem Vlahoviciem. Przez moment zanosiło się na gola kontaktowego i pełną pikanterii końcówkę spotkania, ale trafienie Bremera zostało wcześnie anulowane z powodu spalonego.

1
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Stefano Sensi po pojawieniu się na boisku z ławki rezerwowych.

77'

Monza. Schodzi: Patrick Ciurria. Wchodzi: Samuele Birindelli.

wchodzi Wchodzi
Samuele Birindelli #19
schodzi Schodzi
Patrick Ciurria #84
77'

Monza. Schodzi: Jose Machin. Wchodzi: Filippo Ranocchia.

Filippo Ranocchia #22
Jose Machin #7
75'

Pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu!

72'

Szkoleniowiec przyjezdnych postanowił natychmiast ściągnąć z boiska obciążonego żółtym kartonikiem Gianlucę Caprarego. W miejsce tego napastnika pojawił się na boisku naładowany energią Andrea Petagna. Monza jest zaledwie kilkanaście minut od odniesienia prestiżowego zwycięstwa.

2
2
2
1
1
69'

Monza. Schodzi: Gianluca Caprari. Wchodzi: Andrea Petagna.

69'

Monza. Schodzi: Luca Caldirola. Wchodzi: Marlon.

Marlon #4
69'

Żółtą kartkę otrzymał Gianluca Caprari za ostre przewinienie.

67'

Kompletne nieporozumienie w ofensywie Bianconerich, a próbowali poprawić wynik najbardziej znani ich napastnicy, tym razem w roli zmienników, Dusan Vlahović oraz Arkadiusz Milik.

1
64'

Michele Di Gregorio stanął przed trudnym zadaniem. Bramkarz beniaminka został sprawdzony niebezpiecznym uderzeniem przez Angela Di Marię. Argentyńczyk nie pokonał swoim uderzeniem i nie dodał pikanterii nadchodzącemu fragmentowi widowiska.

1
1
1
61'

Początek drugiej połowy spotkania nie przyniósł przełomu, dlatego szkoleniowiec Juventusu wprowadził w 58. minucie kolejnego zmiennika Arkadiusza Milika. Reprezentant Polski wszedł na boisko zamiast kompletnie bezproduktywnego Moisego Keana. Wydaje się to być ostatnia deska ratunku trenera Massimiliano Allegrego.

1
59'

Monza. Schodzi: Nicolo Rovella. Wchodzi: Stefano Sensi.

57'
50'

Gospodarze nie mają nic do stracenia po powrocie z szatni na boisku i starają się o doprowadzenie do remisu. W jedenastce Juventusu doszło do aż trzech zmian personalnych. Na boisku pojawili się Matias Soule, Manuel Locatelli oraz Samuel Illing-Junior. Wszystko to ma pozwolić na powrót do meczu po bardzo nieudanej pierwszej połowie.

1
czas Druga połowa
46'

Juventus FC. Schodzi: Nicolo Fagioli. Wchodzi: Matias Soule.

Nicolo Fagioli #44
46'

Juventus FC. Schodzi: Filip Kostić. Wchodzi: Samuel Iling-Junior.

Samuel Iling-Junior #43
1
Czy Juventus wyrówna po przerwie?
komentarz

Juventus w szoku. Nie minęła pierwsza połowa i podopieczni Massimiliano Allegrego przegrywali 0:2 z Monzą. Beniaminek gra bardzo dojrzale i momentami kompletnie nie dopuszcza do głosu przeciwnika.

45'

Doliczony czas.

43'

Problem Bianconerich nawet z przechwyceniem piłki.

39'

Gol! Strzelił Dany Mota. Asystował mu Carlos Augusto.

Monza była po prostu zdecydowanie konkretniejsza od ospale grającego przeciwnika. W 39. minucie beniaminek ponownie strzelił gola Wojciechowi Szczęsnemu. Zrobiło się 2:0 w Turynie. Dany Mota spokojnie zakończył atak Monzy, którego wcześniej nie potrafili przerwać Federico Gatti oraz Bremer. Asysta przy bramce zanotowana przez Carlosa Augusto.

2
34'

Po raz kolejny w tym sezonie nie klei się gra podopiecznym Massimiliano Allegrego. Publiczność zaczyna denerwować się, ponieważ na niewiele przed zakończeniem pierwszej połowy nie zgadza się ani wynik, ani sposób grania Bianconerich.

2
30'

Federico Gatti miał bardzo dobrą szansę na doprowadzenie do remisu na zakończenie drugiego kwadransa. Ospali na początku spotkania Bianconeri przeprowadzili niebezpieczny atak i zakończył się on strzałem nieznacznie obok słupka w bramce Michele Di Gregorio.

24'

Bianconeri pozwolili przeciwnikom na bardzo dużo na początku spotkania. Najwyraźniej pierwsze ostrzeżenie, w postaci anulowanego gola, nie było dostatecznie alarmujące. Niewiele później Patrick Ciurria zrobił wszystko zgodnie z przepisami piłkarskimi i podopieczni Massimiliano Allegrego muszą gonić przeciwnika.

18'

Gol! Strzelił Patrick Ciurria. Asystował mu Jose Machin.

Beniaminek nie zwalniał i w 18. minucie zdobył prowadzenie zgodnie z przepisami piłkarskimi. Jose Machin uruchomił bardzo dobrym podaniem Patricka Ciurrię, a ten po obiegnięciu defensora miał bardzo dużo czasu wewnątrz pola karnego Bianconerich. W sytuacji sam na sam z Wojciechem Szczęsnym strzelił bezkompromisowo ponad Polakiem, ale pod poprzeczkę.

4
14'

Moise Kean próbował pokonać bramkarza przeciwnika, ale kopnięta przez napastnika Juventusu piłka nie poleciała w odpowiednim kierunku. Na pewno ma jeszcze celownik do nastawienia.

1
10'

Monza odpowiedziała i od razu zrobiło się bardzo niebezpiecznie. Przyjezdni chcieli wcześnie pozbawić Wojciecha Szczęsnego szansy na zachowanie czystego konta. Piłka nawet znalazła się w bramce reprezentanta Polski, ale nie było uznanego gola z powodu spalonego Gianluci Caprarego.

1
8'

Nieudana próba rozegrania ataku na połowie beniaminka. Zabrakło porozumienia między ofensywnie usposobionym Bremerem a Moise Keanem. Reprezentant Włoch znalazł się w niedzielę w podstawowym składzie Juventusu kosztem Arkadiusza Milika.

1
5'

Juventus zagroził beniaminkowi na początku meczu. Precyzyjne dośrodkowanie spadło w pobliżu Bremera i Brazylijczyk miał możliwość pokonania Michele Di Gregorio. Przypomniał jednak o tym, że jest obrońcą, a nie napastnikiem i nie wykorzystał okazji.

3'

Pora na pierwsze ofensywne przyspieszenia w meczu w Turynie. Przez moment zanosiło się na pierwsze zagrożenie dla bramki Wojciecha Szczęsnego po dynamicznym rozpoczęciu Monzy, jednak sędzia Gianluca Aureliano odgwizdał przewinienie na Mattii De Sciglio.

czas Start meczu
14:54

Kup pakiet ELEVEN SPORTS i oglądaj w WP Pilot!

14:51

Wojciech Szczęsny zagra w podstawowym składzie Juventusu, a Arkadiusz Milik może wejść na boisko z ławki rezerwowych.

14:34

Juventus próbuje walczyć o miejsce w europejskich pucharach niezależnie od punktów ujemnych przyznanych za nieprawidłowości finansowe. Stara Dama kilkakrotnie zawiodła już swoich kibiców i także w niedzielę na Allianz Stadium postara się pokazać, że projekt pod wodzą trenera Massimiliano Allegrego ma sens. Przeciwnikiem Bianconerich będzie Monza, z którą przegrali jesienią w Lombardii, ale zdążyli zrewanżować się jej częściowo w Pucharze Włoch.