90'

Doliczone dwie minuty.

1
87'

Salernitana również ripostowała atakiem zmienników. Emil Bohinen uruchomił podaniem Grigorisa Kastanosa, a ten postraszył nieznacznie niecelnym uderzeniem Wojciecha Szczęsnego.

2
1
85'

Moise Kean miał możliwość dołożenia jeszcze jednego gola. Zmiennik oddał niebezpieczne uderzenie, a kopnięta przez niego piłka trafiła w słupek w bramce Guillermo Ochoi. Goli Bianconerich mogło być we wtorek jeszcze więcej niż trzy.

83'

Spokojna wymiana podań Juventusu. Próbował to wszystko przyspieszyć Samuel Illing-Junior, jednak bezskutecznie.

1
82'

W ostatnim fragmencie spotkania można przypomnieć sobie jedno uderzenie z dystansu, które mogło zaniepokoić Wojciecha Szczęsnego. Polak rzucił się w kierunku piłki, jednak Dylan Bronn nie potrafił przymierzyć.

79'
ZMIANA

Juventus FC. Schodzi: Mattia De Sciglio. Wchodzi: Samuel Iling-Junior.

wchodzi Wchodzi
Samuel Iling-Junior #43
schodzi Schodzi
79'
ZMIANA
77'

Salernitana chyba nie ma sposobu na pokonanie Wojciecha Szczęsnego. Obrona Juventusu jest zdyscyplinowana, a nieprzygotowane uderzenia w ogóle nie są testami dla jednego z bohaterów mistrzostw świata 2022.

75'

Na boisku pozostaje Dusan Vlahović i ma pretensje do Federico Chiesy. Reprezentant Serbii domagał się podania zwrotnego od zmiennika, ale ten połakomił się na oddanie strzału. Pudło!

1
1
1
1
1
71'
ZMIANA

US Salernitana 1919. Schodzi: Krzysztof Piątek. Wchodzi: Domen Crnigoj.

Domen Crnigoj #22
1
3
1
1
1
71'
ZMIANA

US Salernitana 1919. Schodzi: Hans Nicolussi. Wchodzi: Emil Bohinen.

Emil Bohinen #8
Tommaso Mancini #41
69'

Federico Chiesa wymienił podania z Adrienem Rabiotem. Ostatecznie akcja zakończyła się zablokowanym uderzeniem Mattii De Sciglio.

1
67'

Spokojna wymiana podań w wykonaniu podopiecznych Massimiliano Allegrego. Nie szarpią się piłkarze Juventusu, którzy są na zdecydowanym prowadzeniu. W ostatnich minutach Stara Dama zagroziła jednym, niecelnym strzałem Nicolo Fagiolego.

65'

Juventus ma praktycznie w kieszeni komplet punktów. Gospodarze starają się odpowiedzieć minimum jednym golem w ustawieniu z trzema napastnikami, jednak bezskutecznie. Na boisku są Krzysztof Piątek, Boulaye Dia oraz Federico Bonazzoli.

1
62'
ZMIANA
61'

Ponownie szarża z wykorzystaniem Krzysztofa Piątka dała gospodarzom korner. Za wykonanie stałego fragmentu gry zabrał się Antonio Candreva, którego dośrodkowanie nie sprawiło problemu skutecznym w obronie Bianconerim.

57'

Krzysztof Piątek wymienił podania z kompanami na obrzeżach pola karnego, a następnie próbował wykorzystać płaskie dośrodkowanie. Wmieszali się w to wszystko podopieczni Massimiliano Allegrego i Salernitana musiała zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

1
52'

Angel Di Maria dostał podanie kilkanaście metrów od bramki przeciwnika i próbował jeszcze powiększyć prowadzenie Juventusu. Techniczne uderzenie ominęło Guillermo Ochoę, ale piłka zatrzymała się po nim na poprzeczce.

51'

Boulaye Dia mógł jeszcze dodać pikanterii temu meczowi. Po podaniu Antonio Candrevy próbował oddać uderzenie w kierunku dalszego narożnika w bramce, ale o niepowodzeniu zdecydował brak dokładności.

1
1
1
1
1
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dusan Vlahović. Asystował mu Nicolo Fagioli.

Dusan Vlahović absolutnie nie zamierza zatrzymać się, ten mecz należy do niego. Napastnik Juventusu zdobył gola na 3:0 w 47. minucie. Nie zastanawiał się długo nad sposobem zakończenia akcji, która była konsekwencją straty Hansa Nicolussiego. Piłka trafiła do Serba po podaniu Nicolo Fagiolego, a ten pokonał Guillermo Ochoę strzałem bez przyjęcia w kierunku dalszego słupka.