1
90+7'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo D'Ambrosio za niesportowe zachowanie.

90+3'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła jeszcze na stopie Henricha Mchitarjana. Kolejne uderzenie z dystansu zawodnika wprowadzonego na boisko z ławki rezerwowych i kolejne niedokładne.

90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Paredes za niesportowe zachowanie.

90'

Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

89'

Nic nie wynikło z rzutu wolnego Interu Mediolan. Piłka, kopnięta przez Hakana Calhanoglu, ugrzęzła w murze ustawionym przez Wojciecha Szczęsnego.

1
1
1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo. Jeszcze szansa na pokonanie Wojciecha Szczęsnego strzałem z rzutu wolnego.

Juventus FC
86'

Pozostało nam jeszcze kilka minut derbów Italii, w których dzieje się tyle co nic. Na przebudzenie dla znudzonych widzów było uderzenie z dystansu Henricha Mchitarjana. Sporo zabrakło Ormianinowi do skierowania piłki w lustro bramki Wojciecha Szczęsnego.

82'

W ostatnich minutach mocniej zapachniało golem Juventusu niż wyrównaniem. Andre Onana jeszcze utrzymał Nerazzurrich na powierzchni w derbach Italii, ponieważ popisał się spektakularną interwencją po uderzeniu Federico Chiesy.

79'
ZMIANA
76'

Mocne wstrzelenie w pole bramkowe Denzela Dumfriesa, a tam interweniował z ogromnym wyczuciem Federico Gatti. W odpowiedzi natychmiast kontratak zawodników Juventusu i uderzenie Filipa Kosticia było nieznacznie niedokładne.

75'

Szansa na zagrożenie gościom z rzutu wolnego, ale dośrodkowanie Hakana Calhanoglu było prostym łupem dla nieatakowanego Wojciecha Szczęsnego.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Rabiot za przerwanie ataku przeciwnika faulem.

70'

Inter zatrudnił Wojciecha Szczęsnego dośrodkowaniem z prawej strony boiska. Reprezentant Polski poradził sobie w gąszczu zawodników i popisał się po prostu podręcznikowym dośrodkowaniem.

68'

Druga połowa praktycznie bez sytuacji podbramkowych i poziom derbów Italii absolutnie nie jest zachwycający. Wojciech Szczęsny interweniował po trudnym strzale jakąś godzinę zegarową temu.

65'

Zbyt wysokie dośrodkowanie Danilo D'Ambrosio i Matteo Darmian nie zdołał doskoczyć do piłki w celu oddania uderzenia.

60'

Na zakończenie kwadransa po przerwie uderzenie Manuela Locatelliego, z którym poradził sobie Andre Onana. Skuteczna interwencja młodego bramkarza znanego między innymi z Ajaksu Amsterdam.

59'

Kompletnie nieudane zakończenie ataku przez Dusana Vlahovicia, a znakomitym rozwiązaniem wydawało się być wykonanie podania do Nicolo Fagioliego.

57'

Inter Mediolan musi gonić przeciwnika po powrocie z szatni na boisko, ale jego atak pozycyjny nadal nie robi wrażenia na przeciwnikach z Turynu. Bianconeri interweniują skutecznie po dośrodkowaniach i podaniach prostopadłych.

55'

Przerwa w grze spowodowana urazem Andrego Onany.

54'

Tym razem Matteo Darmian interweniował po płaskim dośrodkowaniu Filipa Kosticia. Na kopniętą przez rodaka piłkę czekał Dusan Vlahović i miał ochotę na wpakowanie jej z bliska do bramki Andrego Onany.

50'

W odpowiedzi akcja Juventusu przeprowadzona w bardzo podobny sposób i również bez efektu bramkowego. Dusan Vlahović nie zorganizował się do oddania uderzenia po dośrodkowaniu z lewej flanki.

1
48'

Inter Mediolan musi postarać się o odrobienie strat po przerwie. Ponownie było dośrodkowanie z prawego skrzydła, a po nim dwa blokowane uderzenia Federico Dimarco oraz Marcelo Brozovicia.

47'

Wojciech Szczęsny interweniował po raz pierwszy po wznowieniu meczu. Spokojny chwyt reprezentanta Polski po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.