(0:2)
Zakończony
AC Milan
komentarz

To duża niespodzianka. Ustępujący mistrzowie Włoch AC Milan dali lekcję głównemu pretendentowi do tytułu SSC Napoli, pokonując lidera Serie A na jego terenie 4:0.

5
2
3
1
1
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
89'

Uderzenie Lozano, piłka jednak w bezpiecznej odległości minęła bramkę Milanu.

1
2
2
88'

Końcowe fragmenty gry. Mecz toczy się w środku pola.

1
86'

Uderzenie z pola karnego, piłkę odbił Meret, ale zabrakło dobitki.

1
85'

Błąd Bakayoko, przed szansą stanął Raspadori, ale w bramkę nie trafił. Niewiele zabrakło!

1
1
2
1
82'

Kolejna próba Milanu. Piłka po rykoszecie minęła bramkę gospodarzy.

1
81'
79'

Milan wciąż nie pozwala gospodarzom na zbyt wiele. Napoli od dawna marzy już o zejściu do szatni.

1
76'

Gospodarze domagają się rzutu karnego za zagranie ręką, ale nie ma o tym mowy.

73'
73'
73'

Strzał z dystansu Alexis Saelemaekersa, Meret zdołał sparować strzał.

70'

Milan gra jak mistrz. Napoli? Na pewno nie wygląda jak zespół mknący po tytuł.

1
1
67'
67'

Gol! Strzelił Alexis Saelemaekers. To się nie dzieje! Alexis Saelemaekers z łatwością znalazł sobie miejsce do uderzenia z kilku metrów i jest 0:4! Co robiła obrona gospodarzy?

3
2
1
2
2
65'

Alexis Saelemaekers uderzył, bramkarz odbił piłkę, ale okazało się, że strzelec był na spalonym.

63'
63'

Kolejna kontra Milanu, tym razem jednak zabrakło gościom dokładności w rozegraniu.

1
1
1
62'

Neapol w małym szoku. Milan punktuje gospodarzy i ma mecz pod kontrolą.

1
59'

Gol! Strzelił Rafael Leao. Asystował mu Sandro Tonali. Chyba po meczu! Kontra gości. Z piłką w pole karne wpadł Leao i uderzył w kierunku dalszego słupka! 0:3!

4
2
2
5
5
59'

Napoli bije głową w mur. Milan wciąż konsekwentnie.

56'

Zagranie do Mario Ruiego, ten uderzył z okolic pola bramkowego. Bramkarz odbiła piłkę twarzą na korner.

2
54'

Nie potrafią gospodarze zagrozić gościom. Jedna bramka może w potyczce sporo zmienić. Jednak gracze Napoli nie są w stanie zbyt wiele zdziałać.

1
51'

Próba z dystansu Simeone, piłka minęła bramkę gości w bezpiecznej odległości.

1
1
50'

Tymczasem mogło być po meczu! Z pola karnego uderzał Giroud, ale w bramkę nie trafił. Zabrakło niewiele.

1
2
49'

Gospodarzom należał się rzut rożny. Sędzia popełnił błąd. Wściekli są na arbitra gracze z Neapolu.