Real Madryt długo męczył się z Espanyolem, ostatecznie wygrał 3:1.

Cały czas gramy. Za moment u nas dzisiaj zamieni się w jutro. Cóż...

2
1
90+10'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Benzema uderzył z rzutu wolnego. Piłka przy słupku wpadła do bramki.

Real Madryt
23
16
3
5
90+7'

Do bramki musi wejść zawodnik z pola. To Leandro Cabrera.

2
6
1
2
1
90+6'
CZERWONA KARTKA

Lecomte za faul przed polem karnym został wyrzucony z boiska!

9
6
1
2
90+4'

Jeszcze mamy VAR. Wcześniej kopnięty przez bramkarza był Ceballos. Czyżby czerwona kartka dla bramkarza?

3
1
5
1
90+3'

Rodrygo po błędzie bramkarza do siatki, ale był na spalonym i wciąż Real prowadzi 2:1.

1
1
2
2
3
90+2'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, uderzył głową Benzema, ale piłka po rękach bramkarza poszybowała tuż ponad bramką!

1
1
2
1
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

3
4
2
1
89'
wchodzi Wchodzi
Dani Gomez #19
schodzi Schodzi
Edu Exposito #20
2
88'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Rodrygo Goes. Z lewej strony dośrodkował Rodrygo, Benzema z bliska dołożył nogę i jest 1:2!

30
18
12
16
84'

Vinicius padł w polu karnym Espanyolu, sędzia nakazał grać dalej.

1
2
3
5
83'

Gospodarze jednak ożywili się i udało im się przenieść ciężar gry na połowę Realu Madryt.

81'

Uciekają minuty graczom Realu. Espanyol już niemal całą uwagę poświęca defensywie.

3
1
1
2
85'
79'

Z dużego palca z ok. 30 metrów uderzył Joselu, daleko od bramki Realu.

77'

Rodrygo sam na sam z bramkarzem, ale nie dość, że był na spalonym to jeszcze odgrywał piłkę piętą.

1
78'
Javi Puado #7
76'

Benzema zagrał klepkę z Rodrygo, piłka po chwili poszybowała ponad bramką.

2
2
1
74'

Kroos bardzo źle dogrywał z rzutu wolnego. Piłkę wybił obrońca.

1
1
2
73'

Camavinga szarżował lewą stroną i w końcu został powalony. Rzut wolny dla gości.

1
1
70'

Coraz mniej czasu ma Real na zdobycie zwycięskiej bramki. Espanyol zaczyna doceniać punkt.

1
68'
Keidi Bare #8
Vinicius Souza #12
1
66'

Camavinga przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów. Strzał został zablokowany, po chwili uderzył Kroos, to lotu piłki zmienił Benzema. Trafienie nie zostało uznane, Francuz był na spalonym. Wciąż 1:1!

1
2
3
65'

Benzema ponownie uderzył, spudłował, ale ponownie był na spalonym.

1
2
1
1
63'

Techniczny strzał z linii pola karnego oddał Benzema, bramkarz zdołał sparować uderzenie. Poprawki nie było.

2
1
2
1
61'

Real Madryt przyspieszył grę i zepchnął gospodarzy do defensywy.

59'

Zamieszanie pod bramką Courtois, przed szansą Joselu, ale Belg nie dał się zaskoczyć.

1
1
57'

Benzema w dobrej sytuacji spudłował, dodatkowo Francuz był na wyraźnym spalonym.

1
56'

W końcu Real. Modrić otrzymał piłkę z lewej strony, mocno dośrodkował, ale nikt podania nie zamknął.

54'

Ruben Sanchez wszedł z piłką w pole karne. Jednak w ostatnim momencie dobrze interweniował Alaba.

1
53'

Dobry początek 2. połowy w wykonaniu Espanyolu. Gospodarze szukają trafienia numer dwa. Real trochę zaskoczony taką sytuacją.

2
2
50'

Akcja Realu przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego. Po przerwie Królewscy nie potrafią zdominować gospodarzy.