Real 4:1 pokonał Mallorkę.

2
1
90+3'

Gol! Strzelił Antonio Ruediger. Asystował mu Toni Kroos. Kroos dośrodkował z rzutu wolnego, a Ruediger prawdopodobnie ustalił wynik gry. 4:1!

6
2
3
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

89'

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Rodrygo, podobnie jak wcześniej Valverde, przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i z pola karnego uderzył do bramki. 3:1!

Real Madryt
12
5
1
2
88'

Nerwowo na boisku. Zaostrzyła się gra. Gracze Mallorki nie patyczkują się. Tutaj może być jeszcze kolorowo.

1
86'
Antonio Sanchez #10
85'
83'

Jeszcze Mallorca szuka remisu. Gracze Realu muszą być czujn.

1
81'
Real Madryt
1
79'
wchodzi Wchodzi
Abdon Prats #9
schodzi Schodzi
Lee Kang-In #19
1
79'
Lago Junior #11
Vedat Muriqi #7
1
1
78'

Jeszcze przerwa na napoje. Real tempa gry nie zamierzał wcześniej zwiększać.

1
75'

Kwadrans do końca. Real swoje zrobił, teraz spokojnie może czekać na rywala.

72'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Rodrygo Goes. Rodrygo prostopadle do Viniciusa, a ten w sytuacji sam na sam trafił na 2:1 dla Realu!

13
5
2
4
70'
67'

Alaba uderzył z rzutu wolnego, ale źle przymierzył.

2
1
1
64'

Mogło zaskoczyć Real Mallorca. Grenier do Sancheza, a ten zmarnował świetną szansę!

1
61'

Pięknie z ok. 20 metrów prawą nogą uderzył Lucas Vazquez. Tuż obok słupka!

2
2
60'

Dwa kwadranse pozostały Realowi, aby zadać decydujący cios. Dużo, a zarazem mało.

59'
59'
Dani Rodriguez #14
58'

I kolejny raz uderzył Kroos, piłka jednak ponownie minęła bramkę Mallorki.

1
1
59'
59'
I. Ruiz de Galarreta #4
55'

Vinicius mocno zagrywał w polu karnym, ale nikt nie zamknął akcji.

1
1
1
53'
Iddrisu Baba #12
Rodrigo Battaglia #16
51'

Rodrygo przymierzył z dystansu. Ponad poprzeczką.

50'

Real dokładnie, spokojnie. Gospodarze pewni swego, ale świadomi, że rywala muszą złamać.

1
47'

Od początku 2. połowy Real na połowie gości. Królewscy szukają szybkiego prowadzenie.

1
1
czas Druga połowa
komentarz

Real Madryt przegrywał z Mallorką, ale chwilę przed przerwą wyrównał.

1
1
1
4
45+3'

Gol! Strzelił Federico Valverde. Asystował mu Dani Ceballos. Cóż za akcja! Valverde ruszył od okolic własnego pola karnego. Minął kilku rywali i uderzył z ok. 17 metrów w samo okienko! Cóż za gol! 1:1!

12
3
2
7
9
45'

44'

Mocny strzał z dystansu Viniciusa. Piłka poszybowała tuż obok słupka! Sporo szczęścia mieli goście!

3
1
1
2
41'

Szybsza akcja Realu, dogranie do Rodrygo, ten jednak nie zdołał opanować piłki.

2
1
39'
Raillo #21
1
37'

Real po stracie gola atakuje, ale cały czas gra zbyt wolno. Czasu gospodarze mają jeszcze sporo.

35'

Gol! Strzelił Vedat Muriqi. Asystował mu Lee Kang-In. No i ZONK dla Królewskich! Lee Kang-In dośrodkował z rzutu wolnego, a Muriqi strzałem głową z pięciu metrów pokonał Courtois. 0:1!

Asysta:
10
8
2
2
2
34'
34'

Z dystansu huknął Valverde, ale nie wiadomo czy wyżej, a może dalej?

1
33'

Gracze gości w końcu dłużej z piłką na połowie Realu. Jednak do bramki dość daleko.

1
30'

Przy okazji urazu sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

1
29'

Mocny strzał oddał Ceballos. Battaglia przyjął strzał na siebie i to odczuł.

25'
1
28'

Dalekie zagranie do Kroos, ten nie potrafił przyjąć piłki, ale dopadł do niej Rodrygo. Strzał złapał bramkarz.

2
26'

Nie zmienia się obraz spotkania. Real szuka premierowego trafienia, ale jak na razie nie zwiększa tempa gry.

1
25'
1
2
1
22'

Kolejna próba w meczu Kroosa. I kolejny raz daleko od bramki Mallorki.

2
20'

Z piłką ruszył Rodrygo, ale niepotrzebnie zdecydował się na uderzenie. Piłka minęła bramkę gości.

1
1
18'

Kroos uderzył z rzutu wolnego. Piłka jednak trafiła w mur.

2
1
16'
1
14'

Potężnie z dystansu przymierzył Kroos. Piłka jednak minęła bramkę.

1
1
1
1
1
13'

Królewscy w ataku pozycyjnym. Goście mają problemy z wyjściem z własnej połowy.

1
1
1
1
1
10'

Vinicius urwał się obronie, już był w polu karnym, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.

1
1
1
1
1
8'

Mentalnie goście ten mecz już przegrali. Bardzo chaotycznie w defensywie piłkarze Mallorki. Jak na razie jednak skutecznie.

1
1
5'

Ceballos uderzył z dystansu, bramkarz pewnie interweniował. Real raczej sprawę chce załatwić szybko.

1
5'

Real przejął w końcu piłkę i długo ją rozgrywa. Rywale biegają, biegają, biegają.