Jeśli Real dowiezie to zwycięstwo, to wraca na pierwszą pozycję w tabeli.

18
27
102
90+2'

Rodrygo nie myli się z jedenastu metrów! Real prowadzi 3:1 i chyba jest już pozamiatane!

Real Madryt
156
95
35
71
219
90+1'

Rzut karny dla Realu Madryt!

167
100
49
89
315
90'

Sędzia ocenia sytuację na własne oczy na monitorze.

72
41
22
16
75
90'

Powtórki pokazały, że Rodrygo został nadepnięty. Inna sprawa, że mógł tam być jeszcze spalony.

51
27
25
13
43
89'

Gra przerwana. Sędzia słucha swoich kolegów na VAR!

58
29
21
16
53
89'

Tym razem Rodrygo upadł w polu karnym. Protesty kibiców, ale sędzia ponownie nie reaguje.

42
28
19
10
33
88'
28
71
21
14
16
88'
25
18
12
8
13
87'

Cóż tam się działo?! Olbrzymie zamieszanie w polu karnym, Mendy niekontrolowanie odbił piłkę pod nogi Fatiego, ten uderzył ekwilibrystycznie - minimalnie obok bramki!

46
11
16
18
20
87'

Nerwowo w zespole gospodarzy. Niecelne podania, proste straty. A Barcelona jakby napędzona. Złapali wiatr w żagle przyjezdni.

149
61
18
11
22
85'

Real jest sam sobie winny, bo kusił los w ostatnich minutach. Cofnęli się zbyt głęboko gospodarze i zostali za to ukarani.

127
59
15
16
29
85'

Były jeszcze jakieś konsultacje z wozem VAR, jednak gol ostatecznie uznany.

135
41
11
16
33
85'
25
8
9
6
6
83'

Gol! Strzelił Ferran Torres. Asystował mu Robert Lewandowski.

Goście łapią kontakt! Szereg fatalnych błędów po stronie Realu, Fati wbiegł w pole karne, Lewandowski nie trafił czysto w piłkę piętą, ale wyszła z tego asysta do Ferrana Torresa, który z bliska strzela do pustej bramki!

455
160
36
35
72
83'
39
6
8
3
4
82'

Gavi z uderzeniem z dystansu, był rykoszet i nie zdążył do piłki Łunin. Będzie korner dla gości.

30
17
1
3
10
81'

Gavi spóźniony z atakiem na nogi Tchouameniego, który podbił sobie piłkę nad rywalem przy wyjściu spod pressingu.

14
7
9
10
25
81'
24
7
7
10
15
79'

Akcja szybko przeniosła się pod drugie pole karne. Ferran Torres zagrał płasko na jedenasty metr, ale Militao zablokował strzał Lewandowskiego i piłka ledwo dotoczyła się do Łunina.

38
28
17
16
28
79'

Valverde zagrywał tzw. ciętą różę w kierunku Benzemy. Francuz byłby oko w oko z bramkarzem, ale nie opanował piłki.

28
22
8
10
13
73'
23
10
158
11
10
78'
78'

Strata Realu przed własnym polem karnym. Fati strzelał, ale minimalnie obok bramki! To była znakomita szansa!

33
19
14
24
15
77'

Barcelona znów przycisnęła. Można odnieść wrażenie, że Real broni się zbyt głęboko, choć na razie nie ponosi za to konsekwencji.

49
27
10
11
16
76'

Ferran Torres płasko na szesnasty metr. Lewandowski opanował piłkę, ale momentalnie ją stracił. Nie zostawiają mu centymetra wolnej przestrzeni zawodnicy Realu.

37
35
13
34
46
75'
Real Madryt
86
26
11
16
27
74'

Był kontakt, ale sędziowie bardzo szybko uznali na wozie VAR, że nie na tyle, by dyktować rzut karny.

32
28
11
15
79
73'

Lewandowski przewrócony w polu karnym przez Carvajala, ale sędzia nie reaguje.

50
48
30
27
142
73'
41
8
1
2
3
72'

Strzelał z rzutu wolnego Lewandowski. Bardzo słabo. W mur.

46
63
28
59
100
71'

Dembele wywalczył rzut wolny z dwudziestego metra. To będzie bardzo dobra szansa dla Barcelony.

94
29
15
17
19
69'

Kontra Barcelony, jednak źle ją rozwiązał Dembele i nawet nie oddał strzału. Łunin trochę spanikował i wybił piłkę w aut.

35
19
16
13
20
69'

Nieudany strzał Benzemy zza pola karnego. Piłka poszybowała nad bramką.

48
26
9
12
13
68'

Modrić z rzutu rożnego. Źle. Miał okazję do powtórki Chorwat i w tym przypadku skutecznie na przedpolu interweniował ter Stegen.

33
12
4
6
10
66'

Gospodarze spokojnie radzą sobie z pressingiem Barcelony. Momentami nieco szczęśliwie, jak przed momentem Mendy. Natomiast wśród gości narasta poziom irytacji.

44
29
23
27
41
65'

Łapie się za głowę Lewandowski. Nie wierzy, ze sędzia odgwizdał jego faul na Militao, który po raz kolejny ruszył do Polaka i odebrał mu piłkę na osiemnastym metrze.

52
22
20
15
55
64'

Benzema zagrał prostopadle do Viniciusa, ale zdecydowanie zbyt mocno. Vinicius do końca walczył o piłkę i trochę poturbował ter Stegena, który był pierwszy z interwencją. Musi uważać, bo ma już kartkę skrzydłowy Realu.

18
6
7
10
21
63'

Niewiele zmieniło się w grze Barcelony. Przerwa nic nie dała, a jeśli już, to mamy regres. Goście bez ani jednego strzału w drugiej części!

25
14
14
26
45
62'

Świetnie popracował w defensywie Vinicius i odebrał łatwo piłkę Dembele. Po chwili Brazylijczyk faulowany przez Gaviego.

21
16
14
15
27
61'

Lewandowski zniknął. Jakby nie było go na boisku.

62
48
24
63
53
61'

Pół godziny do końca. Atak pozycyjny Barcelony, ale kompletnie nic z tego nie wynika.

19
14
9
13
30
60'
26
7
7
4
5
60'
25
6
5
2
6
60'

Potrójna zmiana w zespole gości. Reaguje Xavi.

19
10
5
4
4
60'
19
4
2
4
2
57'

Wbiegał w pole karne de Jong, dostrzegł to Pedri i zagrał bez patrzenia w jego kierunku, ale nie dała się zaskoczyć obrona Realu.

30
16
12
9
21
55'

Cóż to mógł być za kontratak Realu! Kroos zagrał w tempo do rozpędzonego Viniciusa, ale ten popełnił prosty błąd w pierwszym kontakcie z piłką i akcja się zakończyła. Niepocieszony Benzema, który był nieatakowany z prawej strony. To była sytuacja dwóch na jednego.

25
12
8
6
9
54'

Real w dalszym ciągu atakuje. Vinicius do Benzemy, ten zagrał do Modricia, ale zabrakło precyzji. Niewiele brakowało do sytuacji sam na sam Chorwata. Po chwili fatalnie centrował Vinicius - w aut.

33
12
12
6
18
53'

Benzema pięknym technicznym strzałem umieścił piłkę w siatce przy dalszym słupku! Ale gol nie został uznany, bo Francuz był na spalonym. Krótko trwała ta radość. Wciąż 2:0!

68
29
24
35
48
52'

W strzałach 8-5 dla gości.

25
15
9
9
11
50'

Benzema wycofał piłkę na szesnasty metr do Kroosa, ale ten nie przymierzył zbyt dobrze. Po jego uderzeniu mógł ucierpieć jeden z kibiców na trybunach.

18
31
11
12
12
50'

Szanuje piłkę Real. Nie forsuje tempa, spokojnie buduje swoje akcje.

21
8
7
5
29
48'

Bardzo powoli wchodzimy w tę drugą połowę. Jest sporo niedokładnych podań z jednej i drugiej strony.