(3:0)
Zakończony
Villarreal CF
komentarz

Koniec! Barcelona utrzymuje "tylko" trzy punkty straty do Realu Madryt i wraca do lepszego nastawienia na najbliższe mecze. Dziś potwierdziło się jedno. Lewandowski strzela = Barca nie przegrywa. Dziękujemy za udział w naszej relacji na żywo.

31
12
3
3
3
90+2'

3
89'

Na szansie się skończyło. Raphinha w mur.

5
11
6
10
16
88'

Rzut wolny dla Barcelony. Będzie szansa na gola.

33
15
6
4
4
84'

Barcelonie się już za bardzo nie chce grać w piłkę. Villarreal też najchętniej zszedłby już pewnie z boiska. Obecnie na murawie mamy tempo ślamazarne.

9
16
14
9
21
80'

To powinien być gol! Dembele doskonale podał do Raphinhi, ale ten zmarnował stuprocentową sytuację.

10
16
15
20
44
80'
1
12
3
2
3
78'

Xavi ryzkuje. Zdejmuje Kounde i wprowadza Pique.

2
3
7
33
63
74'
24
7
12
15
13
75'

Lewandowski ewidentnie poczuł jakiś ból w plecach. Xavi nie chce ryzykować i zmienia Polaka.

29
11
20
35
71
72'

Strzał Baeny głową, ale ponad bramką.

7
5
7
3
4
70'

Frenkie był jednym z najlepszych na murawie. Czas na zasłużony odpoczynek.

17
14
11
3
7
70'
14
6
4
2
4
67'

Brzydki faul Alberto Moreno. Pedri domaga się kartki, ale arbiter nie sięga do kieszonki.

10
10
19
11
12
62'

Doskonała interwencja Kounde. Uprzedził mknącego na bramkę Moralesa.

27
16
10
10
9
60'

Co za fatalne podanie Parejo. Kopnął w trybuny.

9
12
17
11
7
57'
10
57'
Nicolas Jackson #12
3
2
5
5
3
56'

Faulowany Morales. Rzuzt wolny z 25 metrów dla Villareal.

4
5
9
9
7
52'

Gubi się Villareal, a Barcelona nie ma zamiaru zwalniać. Szansę miał najpierw Lewandowski, potem Fati. Czujnie w bramce jednak Rulli.

59
18
20
14
22
50'

Ależ fantastyczna interwencja Rullego! Broni Villareal przed rezultatem 0:4.

30
22
21
16
26
47'

Pierwsza wrzutka Ferrana, ale czujny Rulli.

20
6
13
8
6
komentarz

Zaczynamy granie w drugiej połowie. Villarreal musi chyba liczyć na cud.

36
15
8
10
3
czas Druga połowa
46'
komentarz

Koniec pierwszej połowy. Barcelona przez 30 minut biła głową w mur, ale na jej szczęście ma w składzie Lewandowskiego, dzięki któremu prowadzi 3:0 i trudno oczekiwać niespodzianki.

220
76
18
16
18
44'

Ależ zepsuł kontrę Danjuma! To spokojnie mogła być szansa na 3:1.

81
37
28
20
38
39'

Co tu się dzieje! Barcelona się rozkręciła. Fati z bliska pakuje piłkę do siatki i mamy 3:0.

634
206
50
34
36
35'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Gavi. Ależ pięknie uderzył Lewandowski zza pola karnego. Barca narodziła się na nowo.

1536
505
155
111
114
31'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Jordi Alba. Doskonale zachował się Robert Lewandowski w polu karnym Villareal. Przyjął, obrócił się i uderzył nie do obrony. Barca w końcu złamała schemat dośrodkowań i mamy 1:0.

1626
515
104
64
74
30'

Kolejna próba dośrodkowania Barcy. Trudno zliczyć ile ich już było, ale łatwiej policzyć te dobre. Łącznie widzieliśmy okrągłe zero dobrych dośrodkowań.

59
30
16
11
20
25'

Kontuzja lewego obrońcy Villarreal zmusza Emery'ego do zmiany. Wchodzi piłkarz zdecydowanie bardziej ofensywny.

12
13
20
10
10
23'

Pierwsza ofensywna próba Danjumy i od razu było groźnie. Holender jednak jedynie w boczną siatkę. Pierwsze ostrzeżenie dla Barcy.

9
13
11
6
22
19'

Bardzo wysoką obroną wyszła na rywala Barcelona. Zespół Xaviego stoi na 40 metrze od bramki Villareal. To powoduje, że bardzo naraża się na kontrę.

24
16
24
8
8
15'

Lewandowski próbował minąć przeciwnika dryblingiem, ale skończyło się na rzucie rożnym.

84
39
24
19
14
10'

Pierwsza udana interwencja Rullego. Argentyńczyk zatrzymał dośrodkowanie.

23
14
8
10
12
8'

Pierwsza próba pressingu Villareal, ale Barcelona sprawnie sobie z nią poradziła. Akcja gospodarzy zakończyła się jednak fatalnym dośrodkowaniem Torresa.

23
30
16
19
20
3'

Strzał Fatiego! Obok bramki.

36
20
15
13
19
2'

Pierwsza próba przeszywającej piłki do Fatiego. Udana interwencja Pau Torresa.

20
10
8
12
13
1'

Zaczynamy granie w hicie 10. kolejki La Liga!