(1:0)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

Koniec. Barca cudem urwała się ze stryczka. Ekipa z Katalonii na pewno po mundialu wróci do La Liga, jako liderzy tabeli. Czekamy teraz na protokół sędziego i to, w jaki sposób zapisał zachowanie Roberta Lewandowskiego po czerwonej kartce. [WIĘCEJ TUTAJ]

38
89'

Ależ groźnie! Strzał Garcii głową. Walczy jeszcze Osasuna.

10
9
11
15
25
89'
6
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Raphinha. Asystował mu Frenkie de Jong. Doskonałe podanie Holendra i Raphinha głową pokonuje Aitora. Przepiękna akcja.

272
114
22
16
22
83'
ZMIANA
Moi Gomez #16
3
3
2
4
83'
ZMIANA
Ezequiel Avila #9
3
2
2
1
80'

Ależ było blisko! Kibice już widzieli piłkę w bramce Barcelony. Pięknie krzyżakiem chciał strzelić Kike Garcia.

14
8
8
6
11
78'
ZMIANA
6544
36
7
5
89
78'
ZMIANA
33
2
3
3
13
74'
85
74'
ZMIANA
Aimar Oroz #22
2
2
3
2
74'
ZMIANA

Ta zmiana oznacza prawdopodobnie przesunięcie Frenkiego de Jonga na pozycję środkowego obrońcy. Pierwszy obrazek potwierdza te przypuszczenia.

57
54
34
2
84
73'

Ależ zepsuł kontrę Kike Garcia! Zdecydowanie zbyt wolno transportował piłkę. To była dobra sytuacja na groźną akcję.

2
3
7
2
70'

Ależ było blisko! Co za strzał Avilli, co za interwencja Ter Stegena!

15
12
8
9
6
70'

Barcelona mimo, że w dziesiątkę, to wciąż bez zmian.

16
9
6
4
8
66'
ŻÓŁTA KARTKA

Bardzo brzydki faul Balde, który od tyłu wyciął Avillę.

14
4
6
9
14
64'

Kolejna ofensywna próba Osasuny. Znów piłka rękach niemieckiego bramkarza.

12
3
4
4
4
61'

Ależ groźna próba Avilli! Kąśliwa, dokręcająca się do bramki wrzutka, której jednak nie udało się nikomu przeciąć. Ostatecznie piłka w rękach Ter Stegena.

18
5
4
8
9
61'

Faul taktyczny Moncayoli. Świtna akcja Balde.

15
4
3
3
4
59'
ZMIANA

Ofensywna zmiana Arrasate. Trener ściąga defensywnego pomocnika, a wprowadza rosłą dziewiątkę.

Kike Garcia #18
7
6
4
4
3
57'

Ponowny faul Torro. Pracuje na zmianę, albo czerwoną kartkę.

23
9
9
3
3
54'

Torro też musi mieć się na baczności. Defensywny pomocnik nie może przesadzać z agresją.

20
9
7
1
4
52'

Dziennikarze platformy Relevo donoszą także o czerwonej kartce dla Gerarda Pique, którą otrzymał w przerwie. Hiszpan miał bardzo mocno protestować. Tym samym mecz z Almerią był dla niego ostatnim w piłkarskiej karierze.

18
14
8
16
16
48'
GOOOOOOL!!!

Barcelona szybko odpowiada! Pedri z bliska pakuje piłkę do siatki.

151
61
16
20
22
46'

Szybki i agresywny początek. David Garcia musi uważać.

David Garcia #5
12
6
10
10
8
46'
komentarz

Po pierwszej połowie Osasuna jest na podium LaLiga! Tuż za Barceloną i Realem Madryt.

24
16
9
12
21
45+3'
20
10
8
8
10
45'

Goool. Piłka wpada do bramki Osasuny, ale mamy spalonego, a na nim Ferran.

21
18
3
9
20
44'

Ależ brutalnie zepsuł kontrę Barcy Pedri. Zdecydowanie nie w tempo było podanie młodej gwiazdy Barcy.

10
15
10
5
14
42'

Pierwsza konkretna szansa dla Barcy. Dobra wrzutka Frenkiego, ale strzał Ferrana lepiej pozostawić bez komentarza.