1
2
3
88'

Lewandowski sam na sam z bramkarzem, ale górą Fernandez, który nogami obronił strzał Polaka!

26
52
11
19
51
87'

Strzał głową oddał Christensen, bramkarz uratował gości!

10
10
4
5
14
80'
15
85'

Sędzia anulował czerwoną kartkę dla Cabrery za kopnięcie w głowę Lewandowskiego. Przedziwne decyzje arbitra.

13
23
12
8
48
83'

Mamy jeszcze VAR. Cabrera kopnął w głowę Lewandowskiego. Czy umyślnie?

59
26
29
11
21
83'
16
6
7
2
8
82'
13
5
3
1
2
74'
12
8
2
3
11
74'
Edu Exposito #20
20
6
4
8
4
78'

Alba otrzymał drugą kartkę w meczu. Obrońca coś musiał powiedzieć przewrażliwionemu sędziemu. Cóż.

15
29
4
10
20
74'
16
10
5
6
6
76'

Souza sfaulował rywala, powinien otrzymać kartkę. A dostał ją... Pedri. Kabaret sędziowski.

13
10
11
10
20
75'

Sędzia uznał, że Torres chciał wymusić rzut karny.

17
8
5
6
16
74'

Po wyrównującym golu dla gości końcówka spotkania zapowiada się ekscytująco!

2
2
2
1
1
73'

Gol! Strzelił Joselu. Joselu uderzył w środek bramki! W derbach Barcelony remis! 1:1!

29
23
13
20
41
71'

Ależ się podziało! Sędzia uznał, że w polu karnym sfaulowany został Joselu! Rzut karny! Przewinił Alonso!

18
24
11
9
20
70'

Sergi Roberto złapał rywala. A sędzia? Po chwili udał się na rozmowę z trenerami Espanyolu.

2
4
2
4
7
69'

Czas płynie, Barcelona nie pozwala rywalom na wiele, ale przewagę ma bardzo skromną.

3
5
2
1
7
67'

Lewandowski do De Jonga, ale do takiego zagrania doszedłby tylko Grosicki w szczycie formy.

10
16
3
3
1
65'

Dogranie z kornera, głową obok słupka uderzył Torres.

4
4
2
2
3
65'

Dembele szarpnął prawą stroną, ale wywalczył jedynie rzut rożny.

6
5
1
1
3
62'
20
11
4
5
2
62'

Więcej miejsca pod bramką Espanyolu mają gospodarze. Wydaje się, że wkrótce powinny paść kolejne gole.

5
3
1
1
4
62'
7
3
10
2
2
60'

Marc-Andre ter Stegen dobrze w bramce, ale wcześniej był spalony.

4
2
2
59'

Bramkarz wybiegł w okolice linii pola karnego i wślizgiem zatrzymał szarżującego Fatiego.

4
3
1
4
1
57'
6
3
1
56'
Fernando Calero #5
4
1
1
1
1
55'

Alonso dośrodkował z prawej strony, Lewandowski uderzył głową z siedmiu metrów, ale obok bramki!

5
5
6
6
12
55'

Tym razem za faul taktyczny sędzia ukarał gracza gości.

16
2
1
2
4
52'

Gavi narzekał na drobny uraz i Xavi postanowił zdjąć go z boiska. Opaska kapitana powędrowała na rękę Busquetsa.

2
6
5
2
52'
10
2
6
7
6
50'

Raphinha do Lewandowskiego, którego z piłką wypchnięto z pola karnego. Po chwili głową piłkę zgrywał Roberto, ale Fati do niej nie doszedł.

2
2
7
9
5
49'

Faul taktyczny na Lewandowskim. Kartki brak. Sędzia ma jakieś swoje przepisy. Co on robi na tym poziomie? Co on robił na mundialu?

8
10
7
3
18
48'

Pierwsze minuty 2. połowy za nami. Gra toczy się w środku pola. Niewiele się dzieje.