15
15
21
88'

Gospodarze natomiast szukają dośrodkowań i okazji do wyrównania! Przed chwilą groźnie było przed polem karnym "Dumy Katalonii".

11
4
10
9
15
87'

FC Barcelona stara się szanować piłkę.

31
10
7
4
5
85'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Bramka samobójcza! Po dośrodkowaniu w pole karne FC Barcelony piłka odbiła się od Julesa Kounde i wpadła do bramki!

52
46
57
90
231
84'
10
14
12
12
31
83'

Blisko o kolejnego gola dla FC Barcelony! Minimalnie niecelnie główkował tym razem Ansu Fati.

5
7
5
2
1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
5
12
2
2
1
81'
72
22
19
6
10
80'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Ronald Araujo. Robert Lewandowski! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zgraniu piłki Lewandowski z około sześciu metrów skierował futbolówkę do bramki gospodarzy! FC Barcelona prowadzi 2:0!

1001
416
162
138
145
78'

Raphinha oddał niecelny strzał z rzutu wolnego.

17
7
5
7
11
77'

FC Barcelona spokojnie rozgrywa piłkę na połowie Realu Betis.

16
3
4
3
2
77'
2
77'
Rodri Sanchez #28
1
2
5
73'

Sergio Busquets dograł piłkę do Lewandowskiego. Ten strzelał z kilku metrów, ale został zablokowany i piłka wyleciała poza boisko.

20
11
15
12
16
71'

Indywidualną akcję chciał wyprowadzić Pedri. Ostatecznie jednak stracił piłkę.

11
11
7
8
14
69'
48
23
7
4
8
68'

Zanosiło się na groźną akcję gospodarzy. Zabrakło jednak wykończenia akcji i strzału.

3
4
3
3
1
67'
61
25
6
2
8
65'
11
65'

Gol! Strzelił Raphinha. Asystował mu Alex Balde. Jest pierwszy gol w tym meczu! Alex Balde znakomicie dograł wzdłuż bramki, a Raphinha z bliska skierował piłkę do siatki!

304
110
26
18
21
77'
62'
61'

Frenkie de Jong zagrywał w pole karne rywala. Piłkę wybił jeden z obrońców.

5
5
3
2
2
60'

Szuka FC Barcelona okazji, ale gospodarzy cały czas są bardzo zdyscyplinowani w defensywie.

2
3
6
3
4
56'

Ładny strzał z pola karnego po indywidualnej akcji oddał Nabil Fekir. Marc-Andre ter Stegen nie dał się zaskoczyć.

30
9
8
6
4
54'

FC Barcelona ma optyczną przewagę, ale gospodarze dobrze rozbijają akcje "Dumy Katalonii".

24
12
12
16
12
Czy Robert Lewandowski strzeli bramkę w tym meczu?
33
17
6
5
10
51'

Raphinha szukał dogrania przed bramkę gospodarzy, ale akcję przerwał Abner Vinicius.

3
1
4
5
7
48'

Kolejna znakomita interwencja bramkarza Realu Betis! Zatrzymany został Pedri, który strzelał z kilkunastu metrów!

12
3
9
6
16
48'

FC Barcelona rozrywa piłkę na połowie Betisu i szuka swojej okazji na gola.

komentarz

Bardzo ciekawe spotkanie i dobre tempo. Czekamy na pierwszego gola w tym meczu.

68
22
9
10
9
44'

Minimalnie niecelnie główkował Gavi! Sędziowie jednak i tak odgwizdali spalonego.

7
6
7
18
10
43'

Frenkie de Jong dryblował przed polem karnym gospodarzy. Został jednak zatrzymany i stracił piłkę.

9
6
6
10
5
40'

Lewandowski zgrał piłkę głową do Gaviego, a ten z pola karnego - po rykoszecie - oddał niecelny strzał.

26
17
13
29
33
39'

Gospodarze śmielej zaatakowali w końcówce. Real Betis rozgrywa piłkę i szuka okazji na gola.

8
12
7
7
9
37'

Znakomitą okazję miał Pedri, który otrzymał piłkę w polu karnym gospodarzy. Przed sobą miał tyko bramkarza, ale ten nie dał się zaskoczyć!

9
10
7
27
18
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
11
13
10
9
11
33'

Frenkie de Jong dośrodkował w pole karne, gdzie Raphinha oddał strzał głową. Piłka wpadła do bramki, ale był spalony i ten gol nie został uznany.

17
11
14
25
32
31'

Dośrodkowanie w pole karne Realu Betis. Piłka została zagrana zbyt mocno i wyleciała poza boisko.

16
16
15
15
23
27'

Jak na razie dobrze prezentują się w defensywie piłkarze Realu Betis. FC Barcelona nie ma wielu dobrych okazji strzeleckich.

21
15
14
18
36
25'

Sporo teraz fauli. Gra zrobiła się szarpana.

12
10
16
14
32
23'

Prostopadłe podanie od Gaviego do Lewandowskiego. Jednak zbyt mocne.

29
26
27
24
21
22'

Blokowany w polu karnym był Robert Lewandowski.

27
13
13
16
33
19'

W odpowiedzi niecelne uderzenie z dystansu na bramkę "Dumy Katalonii".

25
18
18
13
11
19'

Znakomicie spisał się bramkarz Realu Betis, który w ostatniej chwili wygarnął piłkę składającemu się do strzału Pedriemu.

13
7
9
6
18
18'

Miękka wrzutka Roberta Lewandowskiego. Zabrakło jednak strzału na bramkę.

43
22
14
13
15
17'

Nabil Fekir posłał groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego. Piłkę wypiąstkował Marc-Andre ter Stegen.

19
6
6
1
4
14'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Realu Betis. Główkował Robert Lewandowski, ale piłka przeleciała obok bramki.

61
30
28
37
31
12'

Borja Iglesias padł w polu karnym domagając się rzutu karnego. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

23
15
6
4
10
10'

Groźna akcja Realu Betis. Z ostrego kąta strzelał Luiz Henrique, a po rykoszecie piłka przeleciała tuż obok bramki FC Barcelony.

14
7
25
10
18
9'

Robert Lewandowski strzelał z dystansu. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

59
25
18
26
19
7'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Betisu. Zabrakło już jednak strzału na bramkę.

19
13
18
17
14
6'

Gavi wypuścił sobie piłkę i ruszył w kierunku bramki gospodarzy. Nie zdołał się jednak przy niej utrzymać.

18
6
19
9
7
4'

FC Barcelona rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

24
21
8
6
9
2'

Raphinha wpadł w pole karne, oddał strzał z ostrego kąta, który obronił bramkarz. Sędzia i tak jednak odgwizdał spalonego.

15
7
7
7
10
1'

Od początku sporo walki w środkowej strefie boiska.