(0:0)
Zakończony
Valencia CF
komentarz

W kilka minut piłkarze Realu Madryt rozstrzygnęli losy zaległego spotkania z Valencią. Gościom nie pomógł nowy trener. Po golach Marco Asensio i Viniciusa Juniora Królewscy wygrali 2:0.

2
1
90+2'

Jeszcze groźnie pod bramką goście, ale piłkarze Valencii wybronili się.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
90'

Rdorygo uderzył z rzutu wolnego, bramkarz zdołał odbić piłkę na korner!

1
88'

Lewą stroną, prawą, środkiem. Real cały czas szuka trzeciego gola, ale na dość dużym luzie.

2
2
86'

Mocny, ale wyraźnie niecelny strzał oddał Aurelien Tchouameni.

1
2
1
3
2
86'

Cały czas jesteśmy na połowie Valencii, Real nie zamierza oddawać piłki rywalom.

1
3
1
1
1
84'

Z pola karnego uderzył Aurelien Tchouameni, piłkę przyblokował obrońca, a po chwili złapał bramkarz.

1
1
1
1
2
80'

Real coraz spokojniej. 2:0 to niebezpieczny wynik, ale raczej nie w czwartkowy wieczór w Madrycie.

1
1
77'

Królewscy w ataku, Real gra na dużym luzie i szuka kolejnych bramek.

4
1
75'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Yunus Musah #4
1
75'
Fran Perez #29
1
74'

Mocny strzał oddał Valverde, bramkarz zdołał odbić piłkę!

1
72'

Chamskie zagranie Paulisty, który po minięciu go przez rywala, umyślnie kopnął go! Tragiczne zachowanie!

2
1
1
1
72'
CZERWONA KARTKA

Bardzo ostre wejście Paulisty w Viniciusa. Decyzja mogła być tylko jedna!

9
3
1
70'
Samuel Lino #16
70'
68'

W zamieszaniu efektownie uderzył Andre, ale ponad bramką Realu Madryt.

2
1
1
66'
63'

Jedna z nielicznych prób Valencii. Gra została zatrzymana, sędzia dostrzegł spalonego.

1
62'
4
1
1
4
60'
3
1
1
2
1
60'
2
5
57'

Najpierw strzał Modricia z ostrego kąta odbił bramkarz, poprawka Benzemy została zablokowana!

1
2
2
1
55'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Worek z bramkami rozwiązał się! Lewą stroną uciekł obronie gości Vinicius i płaskim strzałem z pola karnego pokonał bramkarza! 2:0!

13
3
1
3
11
52'

Gol! Strzelił Marco Asensio. Po krótkim dograniu z okolic narożnika pola karnego kapitalnie huknął Asensio! Bramkarz Valencii był bez szans! 1:0!

21
6
3
10
16
52'

Vinicius wszedł z piłką w pole karne, ale do dogrania nie doszedł Benzema.

1
50'

Od początku 2. połowy Real Madryt w ataku. Valencia konsekwentnie realizuje plan: zero z tyłu.