5
2
2
82'

Strzał z pola karnego Modricia, piłka jednak w bezpiecznej odległości minęła bramkę.

4
8
2
2
81'

Real Madryt w ostatnich minutach ma problemy ze stwarzaniem zagrożenia pod bramką rywali. Czasu coraz mniej.

4
6
1
2
1
77'
74'

Coraz mniej czasu ma Real Madryt na zadanie ciosu. Goście po chwilowym kryzysie ponownie skutecznie się bronią.

7
7
1
2
1
71'

Vinicius sam na sam z bramkarzem, Remiro wyczekał do końca i sparował piłkę!

10
7
2
3
9
70'

Kubo w polu karnym do Navarro, piłka po strzale odbiła się jeszcze od Nacho i wpadła w ręce bramkarza.

5
3
2
2
1
68'

Kubo szarżował, w końcu wpadł nogami w bramkarza. Courtois ucierpiał, ale szybko pozbierał się z boiska.

5
3
2
2
3
67'

Do piłki doszedł Militao, strzał poszybował tam, gdzie stał rozgrzany już Remiro.

1
2
2
3
66'
Jon Olasagasti #31
Aritz Elustondo #6
3
2
1
65'
1
1
1
3
1
61'

Odpowiedzieli goście. Akcja Kubo zakończona celnym uderzeniem. Courtois pewnie interweniował.

6
4
59'

Kolejna próba Rodrygo. Akcja została zatrzymana. Spalony!

1
1
1
1
57'

Rodrygo przejął piłkę, jednak w ostatnim momencie został zablokowany. Gospodarze coraz groźniejsi!

3
2
56'
Robert Navarro #17
1
249
10
56'
Pablo Marin #42
2
1
54'

Bilard w polu karnym gości, w końcu sędzia przerwał grę dopatrując się spalonego Camavingi.

1
51'

Kubo do Sorlotha, który w sytuacji sam na sam spudłował. Dodatkow snajper był na spalonym.

5
6
3
4
2
50'

Mocny strzał z dystansu oddał Valverde. Piłka otarła się jeszcze o rywala i minęła bramkę o metr.

1
1
48'

Starają odgryzać się gracze z San Sebastian. Gościom brakuje zdecydowania pod bramką Courtois.