12
8
10
88'

Lewandowski polubił uderzenie rywali łokciem. Kolejny raz zastosował to samo zagranie. Tym razem sędzia słusznie ukarał Polaka kartką.

91
59
51
39
119
86'

Ależ tu było blisko gola dla Elche! Strzał głową ląduje tylko na poprzeczce.

19
18
17
11
13
83'

Lewy z golem, ale nieuznanym. Faulował Polak.

28
30
49
62
96
83'
5
80'

Ciekawa próba centrostrzału ze strony piłkarza Elche. Piłka jednak daleko od słupka.

19
16
11
10
14
77'
39
11
9
4
4
76'
Pere Milla #10
7
9
10
4
5
74'
18
16
31
21
26
70'

Dziś w Barcelonie przełamują się wszyscy! Ferrand Torres ładnym strzałem lewą nogą pokonuje bramkarza. Cała katastrofa Elche w tej połowie zaczęła się od kontuzji przy sytuacji sam na sam.

222
96
39
13
20
68'
35
15
16
8
14
65'
4
66'

Tym razem już przyjęcie było dobre. Lewandowski ustawił sobie piłkę do strzału i wykonał wyrok, kompletując dublet.

555
230
54
26
31
65'
Tete Morente #11
11
13
3
2
5
63'

Optymistyczna próba z dystansu w wykonaniu Jordiego Alby.

18
8
7
8
5
60'
26
16
28
33
30
56'

Ansu Fati też przełamuje swoją strzelecką niemoc. Dobre, płaskie uderzenie krytykowanego Hiszpana.

230
108
34
19
25
54'

Absurdalna sytuacja. Obrońca Elche biegł sam na sam z Ter Stegenem i w pewnym momencie zwyczajnie się przewrócił, niwecząc szansę swojej ekipy.

15
27
6
8
5
54'
2
51'

Lewandowski wykorzystał błąd obrońców, ale tylko w połowie. Polak wbiegł w pole karne z piłką, ale znów źle ustawił sobie futbolówkę pierwszym kontaktem i niewiele mógł z tej akcji zrobić.

19
21
20
22
23
46'

czas Druga połowa
45'

Koniec pierwszej połowy. Zapraszmy za 15 minut

29
16
12
13
11
45'

Kounde! To powinien być gol dla Barcelony. Strzał Francuza z bliska zablokowany.

8
13
31
19
17
43'

Ależ pudło Lewandowskiego! Z pięciu? metrów głową przestrzelił nad bramką.

24
35
59
53
66
40'

Lewandowski w dobrej sytuacji, ale znów zawiodła technika przyjęcia u Polaka.

31
48
47
61
48
36'

Niebezpieczna wrzutka w pole karne Barcelony, ale tam króluje oczywiście Ter Stegen.

58
21
14
6
9
31'

Fatalne podanie Fatiego, które napędziło kontrę Elche, która z kolei została skasowana przez Araujo.

38
15
21
11
26
29'

Znów faulowany był Lewandowski, ale Polak tym razem oddał za nadobne łokciem w twarz swojego rywala.

126
52
20
29
38
25'

Ależ fatalnie zepsuło kontrę Elche jednym niecelnym podaniem.

56
42
18
22
22
20'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Ronald Araujo. Lewandowski przełamuje swoją niemoc strzelecką po ponad 500 minutach. Z bliska pakuje piłkę do siatki. Piłkę kopnął prawą nogą, ta odbiła się od lewej i przelobowała bramkarza.