(4:0)
Zakończony
Real Valladolid
komentarz

Real Madryt szanse na dogonienie w La Liga Barcelony ma iluzoryczne. Mimo tego Królewskim nie brakuje chęci do gry. W niedzielę drużyna Carlo Ancelottiego 6:0 pokonała Real Valladolid. Trzy gole zdobył Karim Benzema, potrzebował na to siedmiu minut.

5
2
2
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Eden Hazard. Hazard do Vazqueza, a ten w sytuacji sam na sam do bramki! 6:0!

90+1'

Rzut wolny dla gości. Piłka zatrzymała się jednak na murze.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

89'

Jeszcze małe zamieszanie pod bramką gości, ale szóstej bramki w meczu nie ma.

86'

Vazquez sam na sam z bramkarzem. Piłka po odbiciu od golkipera trafiła pod nogi Hazarda, ten jednak w bramkę z siedmiu metrów nie trafił.

1
1
1
84'

Asensio uderzył z pola karnego, z dość ostrego kąta. Piłka w rękach bramkarza.

1
82'
ZMIANA
81'

Jedna z nielicznych próba Realu Valladolid, zabrakło nawet uderzenia. Nie są w stanie zbyt wiele zdziałać goście.

79'

Aktywny stara się być Hazard, ale Belgowi jak na razie niewiele wychodzi. Może w końcu coś trafi.

1
2
76'

Real Madryt ma wszystko pod kontrolą. Gospodarze na połowie rywala, szukają szóstej bramki.

2
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Rodrygo Goes. Teraz gol na pewno będzie uznany! Asensio rozegrał piłkę z Rodrygo i z pola karnego uderzył obok bramkarza. 5:0!

5
4
2
2
70'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
Selim Amallah #9
schodzi Schodzi
Gonzalo Plata #11
69'
ZMIANA
68'

Kroos dogrywał z rzutu wolnego, Militao uderzył głową ponad poprzeczką.

68'
ZMIANA
65'

Vinicius do Rodrygo, ten z pola karnego do bramki. Jednak wcześniej asystent zagrywał ręką i gol nie mógł zostać uznany. Wciąż 4:0!

1
64'
ZMIANA
4
1
1
2
64'
ŻÓŁTA KARTKA
1
62'

Rodrygo zwiódł rywala w polu karnym, ale strzał z ok. 8 metrów zatrzymał się na słupku!

1
62'

Leon uderzył z woleja, ale skiksował. Dodatkowo gracz gości był na spalonym.

61'
ZMIANA
David Torres #32
Lucas Rosa #39
1
57'

Błąd defensywy gości, przed szansą Vinicius. Strzał Brazylijczyka był jednak zbyt anemiczny i gola nie ma.

1
1
55'

W końcu Real Madryt, przed szansą Benzema, ale uprzedził go obrońca.

1
2
53'

Kolejna próba gości z Valladolid, strzał Platy, po ograniu Alaby, został zatrzymany przez Militao. Po chwili próba z dystansu poszybowała ponad bramką.

51'

Goście starają się uratować honor i wykorzystać to, że Królewscy są nasyceni.

48'

Akcja gości przerwana. Na spalonym znalazł się Leon. Starają się coś zdziałać piłkarze Realu Valladolid.

1
1
46'

Z pola karnego uderzył Perez, piłka odbiła się od słupka, następnie trafiła w plecy bramkarza, ale do bramki nie wpadła!

1
1
czas Druga połowa
46'
ZMIANA
Oscar Plano #10
46'
ZMIANA
Alvaro Aguado #6
Martin Hongla #20
46'
ZMIANA
Kike Perez #4
Luis Perez #2
komentarz

Wynik do przerwy mówi wszystko o tym meczu. Do pierwszej bramki goście jeszcze mieli nadzieję, później wszystko się posypało.

4
2
43'

Zbliżamy się do przerwy. Real Madryt wciąż na połowie beniaminka La Liga. Goście sporadycznie zagrażają gospodarzom.

2
3
4
40'

Jeszcze jeden strzał Benzemy, tym razem gola nie ma. Do szczęścia niewiele brakowało.

2
1
3
2
40'

Goście wciąż są w dużym szoku, mają problemy z wyjściem z własnej połowy. A Królewscy z dużą ochotą, szukają kolejnych goli.

1
37'

Siedem minut potrzebował Benzema na skompletowanie hat tricka! Gospodarze wciąż w ataku. Próba Alaby, ale gola nie ma.

3
1
1
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Rodrygo Goes. A Real Madryt wciąż swoje! Rodrygo wszedł w pole karne, z okolic linii końcowej dośrodkowej, a Benzema efektownym strzałem trafił na 4:0! Hat trick Francuza!

6
4
3
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Vinicius Junior. Benzema przed polem karnym otrzymał podanie od Viniciusa, pobiegł wzdłuż linii i z ok. 16 metrów uderzył przy słupku nie do obrony! 3:0!

7
3
1
4
32'

Asensio sam na sam z bramkarzem, górą jednak bramkarz, który nie pozwolił się przelobować!

2
1
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Vinicius Junior. Zagranie na lewo do Viniciusa, ten wszedł z piłką w pole karne i zagrał na czwarty metr. Nadbiegający Benzema rzucił się do piłki i głową wpakował do siatki! 2:0!

10
5
1
6
28'

Niewiele potrafią zdziałać goście po stracie gola. Real Madryt ma spotkanie pod kontrolą i jest bliższy podwyższenia wyniku. Wśród gości aktywny jest Mesa, ale sam niewiele zdziała.

25'

Uderzenie z pola karnego oddał Benzema. Bramkarz odbił piłkę. Mogło być 2:0!

2
1
1
25'

Goście dobrze weszli w mecz, długo nie pozwalali rywalom na wiele. Teraz jednak Real Valladolid musi zmienić sposób gry.

1
22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Asystował mu Marco Asensio. Szybko i konkretnie! Ze środka pola z piłką ruszył Asensio, zagrał na prawo do Rodrygo, a ten uderzył nie do obrony! 1:0!

10
7
4
21'

Vazquez urwał się prawą stroną, wpadł w pole karne, ale mocne dogranie na korner wybił obrońca.

1
2
1
19'

Najpierw o karnym pomyśleli gospodarze, ale bez reakcji. Po chwili Vinicius kropnął z ok. 16 metrów. Trafił w rywala.

2
1
1
18'

Kolejna akcja Vazqueza. Jednak gracz Królewskich padł przed polem karnym. Sędzia faulu nie widział.

2
1
15'

Vazquez rozegrał akcję z partnerem, trochę zaskoczony powrotnym jej otrzymaniem uderzył. Słabo i wprost w bramkarza.

1
1
14'

Real Madryt nie potrafi zdominować rywala. A może nie chce? Sytuacja w tabeli może być demobilizująca.

1
1
11'

Kolejny strzał na bramkę Królewskich. Próba z pola karnego i piłka przeleciała obok słupka! Pierwsze gwizdy na Santiago Bernabeu.

3
2
4
3
3
10'

Roque Mesa miał trochę miejsca przed polem karnym gospodarzy. Uderzył prawą nogą i trafił w słupek!

3
2
4
3
2
10'

Leon przejął piłkę pod bramką Realu Madryt, ale niepotrzebnie momentalnie zdecydował się na uderzenie.

1
1
1
1
1
8'

Goście przez moment pod bramką Królewskich, ale bez większego zagrożenia. Thibaut Courtois na przedpolu jest bezbłędny.

2
2
5'

Korner dla Realu. Dogranie i strzał głową oddał Aurelien Tchouameni. Obok słupka.

1
1
2
4'

Aurelien Tchouameni wstrzelił piłkę, a może uderzał. Trafił w Benzemę, który sytuacją był trochę zaskoczony.

2
2
1'

Pierwsza próba w meczu w wykonaniu gości. Uderzył Plata, ale bez większego zagrożenia.