Oscar Rodriguez #5
schodzi Schodzi
Kevin Vazquez #20
komentarz

Dwa gole padły w sobotni wieczór na Santiago Bernabeu. Real Madryt bronić musi 2. miejsca w La Liga. W 30. kolejce Królewscy 2:0 pokonali Celtę Vigo.

4
3
90+3'

Bardzo spokojna końcówka meczu. Celta nie ma argumentów, aby zagrozić Realowi Madryt.

6
5
6
3
3
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

6
5
3
3
3
89'

Próba z dystansu Lucasa Vazqueza, ale daleko od bramki Celty Vigo.

3
3
2
1
1
87'

Camavinga do Rodrygo, ten jednak z lewej strony pola karnego dośrodkował zbyt mocno.

5
5
4
5
4
86'

Kontuzjowany zawodnik gości wrócił do gry, ale komfortu na pewno nie odczuwa.

2
2
83'

Uszkodził nos Paciencia, pojawiła się krew. Służby robią, co mogą, aby zawodników wrócił na boisko.

4
2
3
81'
81'
77'

Aspas starał się minąć Courtoisa, ale uderzenie z ostrego kąta odbił Belg!

12
9
4
4
4
76'
76'

Dogranie z rogu, strzelał Militao, ale ponad poprzeczką.

2
2
3
1
1
79'
Fernando Medrano #36
Javi Galan #17
72'

Przez moment ożywiła się Celta, Carlo Ancelotti zły na swoich zawodników wydał kilka komend i Królewscy ponownie pod bramką gości.

11
8
5
3
4
70'
Celta Vigo
5
4
1
2
2
69'

Na strzał z ok. 16 metrów zdecydował się de la Torre, daleko od celu. Wścieka się na swojego gracza trener Celty.

3
5
2
2
2
66'

Minuty płyną, to Real cały czas jest aktywniejszy i szuka gola numer trzy. Celta już się poddała.

4
2
1
2
3
63'

Próba z dystansu w wykonaniu Rodrigueza, ale obok lewego słupka.

3
2
2
1
63'
Gabriel Veiga #24
2
2
1
1
1
63'
1
1
61'

Uderzał z pola karnego Benzema, bramkarz nogami odbił strzał Francuza.

8
5
1
1
2
60'

Real Madryt na połowie Celty. Bawią się z rywalami rozluźnieni już Królewscy.

6
4
3
4
3
58'

Wycofanie piłki na szesnasty metr, ale tam nie było żadnego z graczy Celty. Nie miał kto uderzyć na bramkę.

5
1
1
2
2
56'

Próba Aspasa, piłka minęła jednak bramkę Realu Madryt w bezpiecznej odległości.

4
2
3
3
4
54'

Stara się coś zdziałać Celta, ale wydaje się, że to Real pozwala gościom z Vigo na więcej.

1
1
3
1
51'

Real szybko zamknął mecz, Celta nie ma argumentów, aby zaskoczyć Królewskich.

8
7
1
1
3
48'

Gol! Strzelił Eder Militao. Asystował mu Marco Asensio. I chyba po emocjach. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, kapitalnie do piłki wyszedł Militao i bramkarz bez szans! 2:0!