(2:1)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

To był mały nokaut! Beniaminek La Liga Girona nie dał na własnym stadionie szans Realowi Madryt pokonując Królewskich 4:2. Cztery gole w spotkaniu zdobył Taty Castellanos.

26
17
1
6
4
90+2'
1
90+2'

Real tutaj nie zdziała już zbyt wiele. Końcowe sekundy, Girona krok od sensacji.

14
5
1
3
2
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

10
6
4
1
2
88'
Reinier #19
Rodrigo Riquelme #17
3
1
1
1
88'
88'

Real Madryt jeszcze szuka gola kontaktowego. Girona trochę spokojniej, ale czuje, że wygrana jest coraz bliżej.

2
1
86'

Na stadionie od dłuższego czasu trwa świętowanie. Gospodarze już dopisali sobie komplet punktów. Do końca coraz mniej czasu.

7
4
2
85'

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Vinicius Junior. Vinicius w polu karnym zakręcił obrońcami i wyłożył piłkę Vazquezowi piłkę na piąty metr. 4:2!

6
5
1
7
18
81'

Starał się powalczyć o piłkę Diaz, ale nic z tego nie wyszło.

5
3
2
2
2
79'
78'
76'

Real przegrywa, no i jeszcze ten Łunin w bramce. Kupiony na wyprzedaży w Biedrze?

7
19
3
4
6
75'

Strzał Rodrygo, piłka jednak minęła bramkę Girony. Już tylko kwadrans do końca spotkania.

5
4
2
3
4
72'
4
72'
71'

Akcja Cygankowa, zawodnik Girony nie zdołał oddać groźnego strzału.

4
3
2
3
3
69'

Królewscy w ataku, ale goście czują, że w tym meczu niewiele są w stanie zdziałać. Czasu jest coraz mniej.

5
4
3
3
3
66'

Real w bardzo trudnej sytuacji. To mała kompromitacja mistrzów Hiszpanii. Może nawet duża, nie taka mała.

11
10
6
9
8
65'
65'
Real Madryt
4
4
2
2
1
62'

Gol! Strzelił Taty Castellanos. Tak! To się dzieje! Po rozegraniu rzutu rożnego dośrodkowanie z ok. 16 metrów, a Castellanos z pięciu metrów wpakował piłkę do bramki! 4:1!

32
17
3
9
8
60'

Proste błędy popełniają zawodnicy Realu. To sprawia, że Girona może szukać kolejnych goli.

5
4
2
3
57'

Minuty płyną, Real od dłuższego czasu nie zagroził Gironie. Kontaktowy gol może sporo zmienić.

8
6
3
1
54'

Real atakuje, ale nie jest w stanie poważniej zagrozić Gironie. Jeszcze sporo czasu mają goście.

8
9
4
2
4
52'
3
6
5
3
3
49'

Vinicius nie opanował piłki w polu karnym i złapał ją bramkarz.

8
5
4
2
5
46'

Gol! Strzelił Taty Castellanos. Asystował mu Yan Couto. Girona ponownie prowadzi dwoma golami! Akcja prawą stroną, dogranie Couto na ósmy metr, a Castellanos natychmiast uderzył! 3:1!

komentarz

Jak na razie niespodzianka. Girona prowadzi z Realem Madryt 2:1.

18
7
4
7
8
45+1'

Couto wpadł z piłką w pole karne, ale uderzył bardzo niecelnie.

8
8
4
3
4
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

5
4
5
3
2
43'
8
41'

Real przeważa, ale Girona czuje, że w meczu może zapunktować i stara się skontrować gospodarzy.

5
6
5
4
4
38'

Riquelme huknął z kilkunastu metrów, tuż ponad poprzeczką!

3
2
10
12
12
37'

Tymczasem w ataku Girony. Strzał Castellanosa obronił Łunin. Bramkarz w końcu może się cieszyć, coś mu się udało.

5
7
3
3
5
37'
19
14
3
6
5
36'

A gracze Girony ponownie zaczynają prowokować Viniciusa. Brazylijczyk jest wściekły po tym, kiedy rywal go kopnął.

5
4
5
4
4
34'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Marco Asensio. Real Madryt wraca do gry! Asensio dośrodkował z prawej strony, a Vinicius głową z trzech metrów wpakował piłkę do bramki! 2:1!

20
10
6
15
21
33'

Dośrodkowanie z prawej strony do Rodrygo, ale uprzedził go obrońca.

4
2
3
2
5
31'

Vinicius starał się znaleźć w polu karnym partnera, dogranie jednak było niedokładne. Od bramki gospodarze.

3
5
4
1
4
30'

Dwa kwadranse za nami. Real w małym szoku, Girona prowadzi dwoma golami, skutecznie punktując mistrza Hiszpanii.

7
10
6
6
6
28'

Mogło być 3:0. Cygankow uderzył, piłka poszybowała ponad poprzeczką. Wciąż obrona gości jest bardzo niepewna.

4
4
3
3
7
27'

Zagranie Modricia do Valverde. Uderzenie poszybowało dość daleko od bramki gospodarzy.

3
4
2
1
3
24'

Gol! Strzelił Taty Castellanos. Cóż tam się dzieje! Castellanos wykorzystał błąd Militao po zagraniu z własnej połowy i znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Łunin w bramce stał i strzał przepuścił. 2:0!

37
26
5
13
14
23'

Rajd Viniciusa, mijał rywali niczym tyczki. Wyłożył piłkę do Rodrygo, a ten... Szkoda słów. Tragiczne.

7
7
3
4
5
19'

Obraz gry nie zmienia się. Królewscy w okolicach pola karnego Girony, ale wciąż bez okazji na gola.

5
4
3
4
3
17'

Rodrygo ograł rywala i uderzył. Piłka zatrzymała się na obrońcy. Real stara się doprowadzić do wyrównania.

6
3
2
3
1
14'

Gospodarze starają się wyprowadzić z równowagi Viniciusa. Zaczyna im się to udawać.

4
4
1
3
5
12'

Gol! Strzelił Taty Castellanos. Asystował mu Miguel Gutierrez. Jedni grali, drudzy trafili! Rozmontowali obronę gości gospodarze. W końcowej fazie Gutierrez mięciutko dośrodkował na głowę Castellanosa, a ten pokonał Łunina! 1:0!

29
26
4
16
17
11'

Vinicius efektownie chciał minął rywala, przewrócił się. Pomarzył o rzucie karnym. Cóż, każdy w życiu ma jakieś marzenia. Nam się marzy Fiat 126p.

4
6
3
1
2
9'

Kroos dogrywał do Carvajala, ten momentalnie uderzył, ale próba została zablokowana.

1
1
4
2
1
6'

A teraz próba Valverde, bramkarz gospodarzy od początku musi być czujny między słupkami.

3
2
1
1
2
5'

Zamieszanie w polu karnym Girony, dogranie Nacho, bramkarz wybił piłkę na rzut rożny.

2
2
4
1
1
2'

Odpowiedź Girony, technicznie przymierzył z ok. 17 metrów Cygankow, ale w bramkę nie trafił.

3
1
1
1
1
1'

Powinno być 0:1! Modrić z pola karnego do Rodrygo, strzał piętą z trzech metrów odbił się od obrońcy. Piłka o centymetry minęła słupek!