(0:1)
Zakończony
Real Sociedad
komentarz

Nowy mistrz Hiszpanii rozczarował. FC Barcelona na Camp Nou podejmowała walczący o fazę grupową Ligi Mistrzów Real Sociedad. Goście z San Sebastian wygrali 2:1. Honorowego gola dla gospodarzy zdobył Robert Lewandowski.

48
24
5
6
16
90+5'

Lewandowski wściekły na sędziego, za moment ucierpi piłka, tak zły jest Polak!

44
28
15
6
7
90+3'

Barcelona jeszcze stara się wyrównać, ale czasu ma niewiele.

53
22
12
9
14
86'
Carlos Fernandez #9
21
11
4
6
4
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

41
14
5
4
8
90'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Ferran Torres. To mamy gola "Lewego"! Dośrodkowanie Torresa, Lewandowski pięknym strzałem głową z pięciu metrów trafił na 1:2!

239
98
12
8
16
90'

Na Campo Nou Barcelona przegrywa, ale już rozpoczęło się świętowanie.

17
10
4
5
8
88'

Marin wpadł z piłką w pole karne, jednak uderzył kilka metrów ponad bramką gospodarzy.

4
6
2
4
86'
6
6
5
1
3
85'
10
10
2
6
13
84'
4
2
6
2
2
83'

Zagranie Alby do Torresa. Rezerwowy miał jednak problemy z opanowaniem piłki, a przed sobą miał już tylko bramkarza!

3
4
2
3
6
81'

Strzał z pola karnego Kubo został zablokowany, po chwili ter Stegen odbił próbę z dystansu.

9
6
4
5
5
80'
1
80'
Jon Pacheco #20
Igor Zubeldia #5
3
2
1
79'
5
6
3
1
2
79'
6
5
2
4
6
77'

Akcja Barcelony, Lewandowski wpadł na obrońcę, sędzia uznał, że faulu nie było.

8
14
8
4
16
74'

Piłka spadła pod nogi de Jonga, ten jednak spudłował z ok. 16 metrów.

2
7
6
9
20
73'
2
72'
14
11
4
9
15
72'

Gol! Strzelił Alexander Sorloth. Asystował mu Martin Zubimendi. Po emocjach? Kontra gości. Zagranie do Sorlotha, a ten w sytuacji sam na sam pokonał ter Stegena! 0:2!

19
25
15
14
34
71'

Barcelona czuje, że czasu na wyrównanie ma już niewiele, szuka remisu. Gospodarze przyspieszyli grę.

23
8
5
6
3
69'

Strzał z dystansu Alby, rykoszet, zawahał się Remiro, ale bez konsekwencji.

6
5
7
6
10
66'

Do dośrodkowania z rzutu wolnego doszedł Sorloth, ale przestrzelił z pięciu metrów!

13
11
7
8
11
66'

Minuty płyną. Goście cały czas nie pozwalają Barcelonie na stworzenie zagrożenia pod własną bramką.

9
8
7
5
13
63'
11
3
2
2
2
63'
16
7
2
1
2
60'

Dwa kwadranse do końca. Barcelona w ataku pozycyjnym, ale zbyt wielu okazji gospodarze sobie nie kreują.

6
10
10
3
14
58'
2
58'
57'

Dembele w polu karnym z piłką, ale uderzenie z dość trudnej pozycji było bardzo złe.

5
6
4
9
8
55'

Przypuszczamy, że teraz zawodnik Realu będzie starał się zrewanżować Polakowi. Będą iskry!

19
12
4
6
8
54'

Kozaczył Le Normand i teraz leży na murawie. Mocno trafiony przez Polaka obrońca odczuł starcie.

74
22
7
5
8
53'

Le Normand wcześniej obijał Lewandowskiego, teraz Polak ostrzej potraktował rywala.

39
32
18
21
58
51'

Barcelona spokojnie weszła w 2. część meczu. Gospodarze nie zamierzają się póki co rzucać na rywala.