(1:0)
Zakończony
Rayo Vallecano
komentarz

Co najmniej do północy Real Madryt ponownie będzie wiceliderem La Liga. Królewscy pokonali Rayo Vallecano 2:1, zwycięską bramkę zdobywając na minutę przed końcem.

9
6
1
2
3
90+1'

Kontra gości, ale uderzenie z pola karnego było niecelne.

3
2
1
5
2
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

4
2
1
2
90'

Mocny strzał Ceballosa, piłkę na korner wybił bramkarz!

2
1
2
3
1
89'

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Asystował mu Dani Ceballos. A jednak Real Madryt! Mierzony strzał z okolic linii pola karnego Rodrygo! Bramkarz nie był w stanie sięgnąć piłki! 2:1!

12
6
3
4
7
86'

Real Madryt ma niewiele czasu na ponowne wyjście na prowadzenie. Gospodarze starają się grać szybciej.

6
2
2
2
1
84'

Gol! Strzelił Raul de Tomas. A jednak mamy remis! Zagranie w pole karne do de Tomasa. Uderzenie w kierunku bliższego słupka zaskoczyło Courtois! 1:1!

8
4
2
3
5
82'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Alvaro Garcia #18
82'
Salvi Sanchez #14
82'

Z siedmiu metrów głową uderzał Ruediger, ale obok bramki.

1
1
2
1
79'

Do piłki w polu karnym starał się dojść Benzema, ale szybszy bramkarz Rayo.

7
2
1
1
1
77'

Alvaro Garcia ruszyła lewą stroną, ale wystraszył się rywala i piłka mu uciekła poza boisko.

1
3
75'

Kwadrans do końca. Real Madryt ma mecz pod kontrolą, a nam się nudzi. Szydełkujemy.

3
72'

Rodrygo mknął lewą stroną, ale zatrzymał się uznając, że jest spalony. Bardzo dyskusyjny.

3
1
2
71'
3
1
2
2
1
70'

Nic nie dzieje się pod bramkami. Rayo Vallecano przy piłce, ale nic z tego nie wynika.

4
2
1
69'
Sergio Camello #34
1
1
2
66'

Mecz głównie toczy się w środku pola. Zespoły wyraźnie grają na pół gwizdka.

4
1
1
63'
63'
Santi Comesana #6
2
1
1
63'
Pep Chavarria #15
Isi Palazon #7
2
1
1
60'

Przepychanki na boisku. Carvajal rzucił Lopezem, po chwil Lopez Carvajalem. Kartkę otrzymał tylko gracze gospodarzy.

Real Madryt
1
2
1
3
4
59'

Wakacyjne granie na Santiago Bernabeu. Dość anemiczne tempo, pod bramkami niewiele się dzieje.

1
3
56'

Zagranie z lewej strony Modricia, wrzutkę zamykał Carvajal, ale w bramkę z pięciu metrów nie trafił.

1
1
2
54'
2
1
51'
1
1
50'

Real atakuje dość wolno, próby gości także nie są oszałamiające. Dość anemiczny początek 2. połowy.