(1:1)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Na początek 37. kolejki Real Madryt pokonał na wyjeździe Sevillę 2:1 i jest pewny w La Liga 2. miejsca.

2
1
90+7'
2
1
1
1
1
90+3'

Real na połowie Sevilli. Gospodarze bezradni w doliczonym czasie.

3
2
1
1
1
90'

Sędzia doliczył 9 minut.

1
1
2
1
2
90+2'
1
1
1
1
3
90+1'
Joan Jordan #8
Sevilla FC
2
1
88'

Ceballos do Kroosa, ale Niemiec uderzył wprost w bramkarza.

1
86'

Ceballos powoli zbiera się z murawy po brutalnym wejściu Acuny.

1
84'
Real Madryt
1
1
1
83'
CZERWONA KARTKA

Ostro na boisku. Acuna bezpardonowo potraktował rywala i sędzia nie miał wątpliwości!

1
1
1
81'
80'
wchodzi Wchodzi
Loic Bade #22
schodzi Schodzi
77'

Nerwowo na murawie. Gospodarze zamiast skupić się na grze zaczynają wymuszać faule. Sędzia nie daje się nabrać.

3
1
74'
72'

Mogło być 1:3! Dogranie Kroosa do Rodrigueza, ale gola nie ma!

1
1
3
3
1
74'
69'

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Asystował mu Toni Kroos. A jednak Real! Zagranie do Rodrygo, ten przebiegł z piłką niemal pół boiska i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza! 1:2!

6
5
1
4
4
67'

Gra toczy się w środku pola, nikt nie chce ryzykować. Niewiele miejsca mają piłkarze na boisku.

1
1
2
1
1
66'
Alvaro Rodriguez #39
2
1
65'
2
1
1
62'
Bryan Gil #25
62'
2
1
60'

Dwa kwadranse do końca. Gra toczy się w środku pola. Brakuje okazji bramkowych.

1
2
57'

Żadna z drużyn nie zamierza ryzykować. Trudno wierzyć, że remis satysfakcjonuje obie ekipy.

1
53'

Dobra akcja gospodarzy, strzał Rakiticia jednak był niecelny.

3
2
1
2
50'

Indywidualna akcja Acuny, dogranie do Mira, ale ten, atakowany przez obrońcę, przestrzelił.