(1:0)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

Po zdobyciu mistrzostwa Hiszpanii FC Barcelona wyraźnie spuściła z tonu. W ostatnim meczu sezonu drużyna Xaviego zawiodła, przegrywając z walczącą o utrzymanie Celtą Vigo 1:2.

7
9
4
5
90+6'
12
5
3
7
7
90+4'

Chaotyczna akcja gości przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego.

5
3
4
6
8
90+2'

Końcowe minuty. Nerwowo w Vigo, ale Barcelona nie chce zrobić gospodarzom krzywdy.

10
10
3
6
8
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

16
4
4
6
10
90'

Na teraz w La Liga 2 jest Real Valldolid, ale tutaj sytuacja jeszcze może się zmienić.

5
3
6
3
2
87'

Minuty płyną, gospodarze coraz bliżej cennej wygranej. Wygranej na wagę utrzymania.

7
5
2
2
11
84'

Po zdobyciu kontaktowego gola Barcelona nie rzuciła się na Celtę. Gospodarze oddalają grę od własnej bramki.

8
7
10
5
8
81'

Zapowiada się ciekawa końcówka. Nerwowo zrobiło się w Vigo, a przez moment gospodarze już świętowali.

11
12
8
4
7
81'
2
79'

Gol! Strzelił Ansu Fati. Asystował mu Ousmane Dembele. Barcelona wraca do gry. Perfekcyjne dogranie Dembele, a nadbiegający Fati głową wpakował piłkę do siatki! 2:1!

54
27
9
9
15
77'
75'

Kwadrans do końca. Mistrza przegrywa dwoma golami, a od czas straty drugiej bramki nie gościł w polu karnym Celty.

7
10
5
7
7
72'

FC Barcelona bez pomysłu i co najważniejsze, bez chęci na atak. Współczuć można rywalom Celty w grze o utrzymanie.

8
22
9
6
9
70'
1
70'
68'

Gospodarze już świętują. Barcelona nie chce zrobić Celcie krzywdy. Drużyna z Vigo los ma w swoich nogach i to wykorzystuje.

4
4
2
3
5
67'
Kevin Vazquez #20
3
3
2
1
65'

Gol! Strzelił Gabriel Veiga. Co to było! Z prawej strony dośrodkował Veiga, z wrzutki wyszedł strzał. Pena został przelobowany i Celta krok od zapewnienia sobie utrzymania! 2:0!

Celta Vigo
14
19
3
6
13
65'

Barcelona uzyskała wyraźną przewagę, ale gra toczy się w okolicach środka pola.

5
8
3
3
3
63'
2
6
16
114
8
63'
6
2
4
3
4
63'
10
3
2
2
2
62'
4
6
5
4
5
61'

Wyraźny spalony zawodnika Celty, sędzia czekał i czekał, w końcu podniósł chorągiewkę. Te przepisy...

1
6
1
2
4
58'

Niebezpiecznie na przedpolu Celty, po raz kolejny goście nie oddali strzału.

2
6
7
5
8
56'

Z boiska w ostatnich minutach wieje nudą. Celta prowadzi, stara się oszczędzać siły. Barcelona nie kwapi się do ofensywy.

4
5
5
3
13
55'
13
6
3
5
8
54'

Kessie mógł podawać do Lewandowskiego, ale uderzył. Daleko od bramki Celty.

4
8
4
7
21
51'

Atak pozycyjny Barcelony, ale Katalończykom brakuje dokładności. To wyjścia Celty wyglądają dużo groźniej.