Liga Konferencji Europy: II runda eliminacyjna, pierwsze mecze
(3:0)
Zakończony
Dinamo Batumi
90+6'

Antoni Kozubal był naprawdę blisko! Bramkarz Dinama Batumi zdołał odbić piłkę do boku.

9
4
1
2
90+5'

Giorgi Pantsulaia mógł strzelić gola honorowego dla gości. Kapitalna interwencja Artura Rudki.

15
6
2
1
90+4'

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Asystował mu Afonso Sousa.

Piąta bramka Lecha Poznań po szybkiej kontrze! Afonso Sousa wyłożył piłkę Mikaelowi Ishakowi, który był niepilnowany w polu karnym i tylko dopełnił formalności. Bramkarz nie miał żadnych szans.

35
17
4
2
2
90+2'

Wygląda na to, że Joel Pereira jednak dotrwa do ostatniego gwizdka sędziego. Fałszywy alarm.

2
5
1
90'

Sędzia doliczył pięć minut do regulaminowego czasu gry.

2
90'

Piłkarz Dinama Batumi niefortunnie nadepnął Joela Pereirę. Gracz Lecha Poznań złapał się za prawą rękę i zwija się z bólu.

1
1
3
89'

Fatalne zachowanie Jespera Karlstroma. Artur Rudko w porę ugasił pożar pod bramką Lecha Poznań.

6
1
2
1
1
88'
88'
88'
Guga Palavandishvili #10
1
1
1
86'

Podopieczni Johna van den Broma spokojnie czekają na końcowy gwizdek. Gracze Dinama Batumi w żaden sposób nie potrafią zagrozić bramce gospodarzy.

6
4
84'

Po krótkiej przerwie Pedro Rebocho melduje się na murawie. Portugalczyk zgłosił gotowość do gry.

7
2
1
82'

Pedro Rebocho upadł na boisko z grymasem bólu na twarzy. Sandro Altunashvili ma już żółtą kartkę na koncie i wślizgiem zaatakował piłkarza Lecha Poznań.

3
5
80'
79'
wchodzi Wchodzi
Giorgi Pantsulaia #14
schodzi Schodzi
Zuriko Davitashvili #30
1
77'
Sandro Altunashvili #19
4
75'

Przeszarżował Heorhij Citaiszwili. Piłkarz Lecha Poznań przełożył sobie piłkę na lewą nogę i spudłował.

3
3
1
74'

Kolejny pojedynek Artura Rudki z Mate Vatsadze. Ukraiński bramkarz skutecznie interweniował w sytuacji sam na sam z rywalem.

2
1
1
74'

Mikael Ishak chciał wpisać się na listę strzelców. Kapitan Lecha Poznań trafił do siatki, lecz też był na spalonym.

2
3
72'

Mate Vatsadze przewrócił się w polu karnym po ostrym wejściu Artura Rudki. Już wcześniej arbiter zasygnalizował spalonego.

4
1
2
71'
Benjamin Teidi #3
1
69'

Lech Poznań już dzisiaj chce rozstrzygnąć losy dwumeczu z Dinamem Batumi. Jak dotąd gruziński zespół oddał tylko trzy celne strzały na bramkę gospodarzy.

3
1
67'
66'

Gol! Strzelił Joao Amaral. Asystował mu Kristoffer Velde.

Dinamo Batumi na deskach! Lech Poznań wyprowadził błyskawiczny kontratak, Kristoffer Velde dostrzegł wychodzącego na pozycję Joao Amarala, który znalazł sposób na bramkarza rywali.

31
11
2
3
3
66'

Giorgi Zaria oddał kolejny strzał, tym razem celny. Bramkarz Lecha Poznań był na posterunku.

2
1
1
64'

Dinamo Batumi przed szansą. Giorgi Zaria uderzył z dystansu i piłka wylądowała na trybunach.

5
4
1
62'

Wygląda na to, że zawodnicy Lecha Poznań nieco opadli z sił. Michał Skóraś nie opanował piłki na krawędzi pola karnego.

1
1
4
2
3
60'

Sędzia główny wstrzymał grę po faulu na Nice Kwekweskirim. Reprezentant Gruzji musiał opuścić plac gry.

2
1
58'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Dinama Batumi. Mamuka Kobakhidze interweniował na linii po strzale Joao Amarala.

1
1
57'

Gorąca atmosfera w Poznaniu!

1
55'

Szykuje się zwycięstwo Lecha na stadionie w Poznaniu. 9111 kibiców pojawiło się przy Bułgarskiej.

53'

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Nika Kwekweskiri rozdziela piłki w środku pola, Lech Poznań jest stroną przeważającą.

5
1
1
1
51'

Joel Pereira zacentrował z prawej strony boiska do Mikaela Ishaka. Bramkarz Dinama Batumi uprzedził napastnika Lecha Poznań.

1
50'

Przypominamy pierwszego gola Michała Skórasia i czekamy na kolejne.

1
48'

Pedro Rebocho wstrzelił piłkę w pole karne i po chwili Lazare Kupatadze wypuścił ją z rąk. Golkiper Dinama Batumi szybko się zrehabilitował.

czas Druga połowa
46'
Mate Vatsadze #7
Flamarion #40
1
1
1
46'
Irakli Bidzinashvili #9
1
1
45+2'

Co za akcja! Po zagraniu piętką Mikaela Ishaka, prawą stroną ruszył Kristoffer Velde i nie trafił w światło bramki.

2
9
3
2
45'

Ian McNabb dorzucił dwie minuty do pierwszej połowy.

3
2
1
44'

Joao Amaral zanotował stratę tuż przed polem karnym, a następnie faulem zatrzymał kontratak rywali. Dinamo Batumi przy piłce.

1
6
7
42'

2
40'

Gruzini szukali sobie miejsca w polu karnym Lecha Poznań. Barry Douglas był idealnie ustawiony i odzyskał piłkę.

11
3
38'

Nie zapowiada się na to, by Dinamo Batumi złapało kontakt. Artur Rudko jest praktycznie bezrobotny w dzisiejszym meczu.

10
4
3
36'

A jednak Barry Douglas bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego. Bramkarz gości z trudem przeniósł piłkę nad poprzeczką.

8
3
1
3
1
35'

Akcja za akcją. Kristoffer Velde został sfaulowany przed polem karnym. Nika Kwekweskiri już ustawił sobie piłkę.

13
3
2
1
33'

Gol! Strzelił Michał Skóraś. Asystował mu Kristoffer Velde.

Bardzo dużo szczęścia miał Michał Skóraś. Kristoffer Velde obsłużył 22-latka, a ten uderzył w kierunku bramki. Po rykoszecie piłka trafiła do siatki! Piłkarz Lecha Poznań w ten sposób skompletował dublet.

52
17
4
3
5
32'

Mamy jednostronny mecz w Poznaniu. Podopieczni Johna van den Broma spokojnie wymieniają podania i czekają na ruch Gruzinów.

10
3
2
30'

Mogło być już 3:0! W roli głównej Michał Skóraś. Gracz Lecha Poznań otrzymał podanie od Joao Amarala, był sam na sam z golkiperem i strzelił obok lewego słupka.

4
2
7
2
28'

Zuriko Davitashvili ruszył prawym skrzydłem, ale Pedro Rebocho wrócił pod własne pole karne. Świetna interwencja defensora Lecha Poznań.

6
26'
1
24'

Gol! Strzelił Joao Amaral. Asystował mu Mikael Ishak.

Piłkarze Dinama Batumi nie mogą się otrząsnąć. Mikael Ishak celnie podał w kierunku Joao Amarala. Portugalski pomocnik miał trochę miejsca przed polem karnym i przełamał ręce Lazare Kupatadze.

51
16
4
4
3
22'

Szybki atak Lecha Poznań. Pedro Rebocho oddał piłkę Mikaelowi Ishakowi, który uderzył zewnętrzną częścią stopy. Kapitan gospodarzy minimalnie spudłował.

6
3
1
20'

Mistrzowie Polski przeważają, jeśli chodzi o posiadanie piłki. Dinamo Batumi nie ma zbyt wielu argumentów.

10
3
1
18'

Ależ blisko! Michał Skóraś znowu uderzył z dystansu i piłka odbiła się od prawego słupka. To jedyny polski piłkarz w "jedenastce" Lecha Poznań.

10
4
1
2
17'

Benjamin Teidi nie odpuszcza Arturowi Rudko. Ukraiński bramkarz ponownie chwycił piłkę po uderzeniu pomocnika Dinama Batumi.

7
1
1
2
15'

Jest pierwszy celny strzał Dinama Batumi. Benjamin Teidi sprawdził czujność Artura Rudko, golkiper Lecha Poznań pewnie wypiąstkował piłkę.

7
2
1
2
14'

Gruziński zespół próbował odpowiedzieć. Flamarion oddał strzał sprzed pola karnego, lecz Artur Rudko nawet nie musiał interweniować.

4
1
1
12'

To było pierwsze trafienie Michała Skórasia w sezonie 2022/23. Młody skrzydłowy wreszcie stanął na wysokości zadania.

11
7
1
1
10'

Gol! Strzelił Michał Skóraś. Asystował mu Pedro Rebocho.

Wymarzony początek meczu dla kibiców Lecha Poznań! Mamy piękną bramkę przy Bułgarskiej. Michał Skóraś był dobrze ustawiony przed polem karnym i przymierzył z 25 metrów. Piłka była poza zasięgiem Lazare Kupatadze.

55
28
4
3
6
9'

Dwójkowa akcja Michała Skórasia z Pedro Rebocho. Ten drugi płasko dośrodkował i będzie drugi rzut rożny dla Lecha Poznań.

8
5
1
1
1
7'

Obiecujący początek "Kolejorza". Gracze Lecha Poznań przemieszczają się w kierunku bramki Dinama Batumi.

8
4
1
1
2
5'

I znowu Michał Skóraś. Skrzydłowy padł na murawę po zderzeniu z Mamuką Kobakhidze. Nie będzie rzutu karnego dla Lecha Poznań, arbiter szybko uciął dyskusje.

2
2
4
4
5
4'

Od początku spotkania Michał Skóraś jest aktywny na lewej stronie boiska. Tym razem sędzia zasygnalizował spalonego.

2
1
2
3
5
2'

Pierwsza szansa Lecha Poznań. Nika Kwekweskiri huknął z rzutu wolnego i Lazare Kupatadze wyciągnął się jak struna.

7
1
4
2
2
1'

Pedro Rebocho uruchomił podaniem Michała Skórasia. Młody piłkarz Lecha Poznań wywalczył stały fragment gry przed polem karnym rywali.