Liga Konferencji Europy: II runda eliminacyjna, rewanże
Zakończony
Dwumecz: 1:6
Lech Poznań
komentarz

Lech Poznań zremisował z Dinamem Batumi 1:1 i awansował do III rundy eliminacji do Ligi Konferencji.

2
2
90+4'
1
1
90+3'

Przepychanki na boisku. Będą kartki.

1
90+3'
V. Mamuchashvili #17
90+1'

Strzał Szymczaka, bramkarz Dinama na posterunku.

7
1
2
3
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

4
1
2
90'
Jambul Jighauri #8
4
1
2
89'
wchodzi Wchodzi
Grigol Chabradze #35
schodzi Schodzi
Zuriko Davitashvili #30
1
1
88'

Końcowe fragmenty gry. Lech skupiony na utrzymaniu remisu.

2
1
1
2
86'

Problemy ma Rudko. Bramkarz Lecha potrzebuje pilnej konsultacji z "doktorami".

2
2
2
3
3
84'

Groźny strzał z ok. 16 metrów oddał Jighauri. Rudko pewnie interweniował.

5
3
2
2
84'

Kolejorz niemal całą drużyną stanął w polu karnym. Dinamo szuka gola na pożegnanie z pucharami.

2
1
2
1
3
82'
82'
81'

Lech wyrównał i pozwala rywalom rozgrywać piłkę. Na szczęście daleko od bramki. A może poznaniacy powalczą jeszcze o wygraną.

2
2
81'
1
2
4
78'
Giorgi Pantsulaia #14
Flamarion #40
78'
Guga Palavandishvili #10
Sandro Altunashvili #19
1
2
1
76'

Mamy remis! Prawą nogą z ok. 25 metrów płasko uderzył Czerwiński. Piłka jeszcze skozłowała przed bramkarzem i przy słupku wpadła do siatki! 1:1!

53
19
1
2
4
75'

Do uderzenia z pola karnego doszedł Teidi, w bramkę na szczęście nie trafił.

1
3
74'

Dinamo przy piłce, Lech jednak szczelnie okopał się. Rywale nie mają pomysłu na zaskoczenie Rudki.

3
2
1
72'
72'
Mate Vatsadze #7
1
72'
Irakli Bidzinashvili #9
2
70'

Lech na połowie Dinama, goście trochę przyspieszyli grę. Jednak okazji na wyrównanie nie są w stanie sobie stworzyć.

1
1
2
1
68'

Lech stara się zwalniać grę i długo rozgrywać swoje akcje. Dinamo ma jeszcze niewielkie nadzieje.

1
1
1
66'

Gospodarze poczuli krew. Dinamo do doprowadzenia do dogrywki potrzebuje jeszcze czterech goli. Lech musi zacząć grać lepiej, a nie spacerować po gruzińskiej murawie.

5
6
3
1
64'

Gol! Strzelił Mate Vatsadze. Asystował mu Irakli Azarovi. Może strata gola obudzi Lecha. Dośrodkował Azarovi, Satka minął się z piłką, a Vatsadze strzałem głową pokonał Rudkę. 1:0.

15
62'

Kontra Lecha, ale bramkarz Dinama wybiegł przed pole karne i przerwał akcję.

2
1
1
2
60'
60'

Z pola karnego bardzo anemicznie uderzył Vatsadze, Rudko błędu nie mógł popełnić.

1
57'

Teidi kropnął z dystansu. W bramkę Rudki jednak nie trafił.

1
1
1
1
1
56'

Spokojniejszy fragment gry. Mecz przeniósł się w okolice środka pola. Gospodarze chyba niezbyt już wierzą w możliwość odrobienia strat.

53'

Rebocho i Rudko tak się porozumieli, że rywale omal nie zdobyli gola. Z wyżej notowanym rywalem takie zachowanie nie pozostanie bez konsekwencji.

5
3
1
2
2
52'

Skóraś atakowany w polu karnym, ale nie przewrócił się. Po chwili Pereiera padł w polu karnym. Bez reakcji sędziego.

4
2
1
3
50'

Kolejna próba akcji Lecha, kolejny raz zabrakło dokładności. Goście muszą zmienić swoje nastawienie do meczu. Można awansować niewielkim nakładem sił, ale czy o to chodzi?

1
48'

Velde przyjął piłkę ruszył z nią w kierunku bramki, ale bez większego przekonania w powodzenie.