*Jednak trzy minuty, pocierpi więc Pogoń chwilę dłużej.

2
1
2
87'

Co za kuriozalne zagranie Stipicy na rzut rożny. Nie jest w dobrej formie dziś bramkarz Pogoni.

2
4
2
3
7
85'

Kolejna kontra Brondby. Kolejny gol, ale anulowany. Spalony.

4
1
4
7
83'

Mocne uderzenie Kucharczyka z dystansu, ale zablokowane!

2
2
3
78'

Tym razem ładnie złożył się Fornalczyk. Dośrodkowanie Bartkowskiego, strzał z woleja Fornalczyka, ale tuż obok bramki.

2
1
2
2
76'

Potrójna zmiana w drużynie gospodarzy. Może sobie pozwolić na to trener.

2
1
1
74'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
#0
schodzi Schodzi
#0
1
74'
ZMIANA
#0
#0
74'
ZMIANA
#0
#0
73'

Co za beznadziejne dośrodkowanie Fornalczyka. Katastrofa.

2
3
2
71'
ZMIANA

Z boiska zszedł najlepszy zawodnik Pogoni w dzisiejszym meczu.

70'

Zepsuli tę kontrę gospodarze. Strzał z 20 metrów to zdecydowanie za mało, jak na to co powinni z niej wycisnąć.

1
66'

Kontrolę na boisku przejęli już gospodarze, Pogoń biega za piłką.

4
1
1
2
2
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marko Divković. Bezlitośni są dziś gospodarze. Co mają, to strzelają. Trzeba jednak przyznać, że doskonale zachował się napastnik przyjmując piłkę i od razu mijając obrońcę Pogoni.

1
61'
ZMIANA
#0
#0
60'

Pogoń się stara. Można powiedzieć, że wciąż wygląda piłkarsko lepiej, ale co z tego? Na tablicy wyników mamy bolesne 3:0 dla gospodarzy.

2
3
56'
ŻÓŁTA KARTKA

Sebastian Kowalczyk domagał się rzutu karnego. Słusznie. To również nic nie zmienia. Sędzia wycenił te protesty na żółtą kartkę.

4
6
55'

Z powtórki telewizyjnej widzimy, że był spalony przy trzecim golu. To jednak nic nie zmienia, bo VAR-u nie ma.

1
2
2
1
1
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mathias Kvistgaarden. Asystował mu Christian Cappis. Niestety. Brondby w trzeciej sytuacji strzela trzeciego gola. Tym razem najmniej błędu Pogoni w tym golu.

8
48'

Ależ my to zepsuliśmy! Pogoń dostała prezent. Zahović znalazł się w polu karnym z piłką, ale niestety podjął złą decyzję i stracił piłkę.

3
7
3
1
46'

Zaczynamy drugą połowę. Do boju Pogoń!

5
1
1
czas Druga połowa
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA
#0
#0
45'

Kolejna groźna wrzutka Pogoni, a potem strzał. Ciśnie Pogoń, oby z takim samym nastawieniem wyszli na drugą połowę.

1
4
45'

Znowu groźna akcja Pogonii. Doskonale wygląda Grosicki dziś.

4
4
1
2
2
44'

Pogoń testem oka wygląda naprawdę dobrze. Problemem są jednak kuriozalne błędy indywidualne. Z taką grą można jednak myśleć o strzeleniu dwóch goli po przerwie.

2
2
1
40'

Znowu akcja Grosickiego. Próbował wrzucać, ale piłka wybita.

3
2
1
38'

Stara się grać wysoko pressingiem Pogoń, ale jak na razie niewiele z tych prób doskoku wynika.

4
3
2
1
36'

Dobry strzał Grosickiego w odpowiedzi! Miał problemy bramkarz gospodarzy. Ostatecznie jest jedynie rzut rożny.

3
4
1
1
1
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Simon Hedlund. Co za katastrofa. Mata zrobił to, czego trenerzy całe życie uczą, żeby nie robić - podał wszerz boiska. Piłkę przejął napastnik gospodarzy i w sytuacji sam na sam pokonał Stipicę. Dramat.

16
29'

Dobra, długa, wielopodaniowa akcja Pogoni, ale niestety zakończona bez strzału.

3
1
1
29'

"Grosik" ukarany żółtą kartką za nieeleganckie pociągnięcie.

2
2
1
1
3
25'

Wrócił obraz. Od razu bardzo blisko gola była Pogoń. Kowalczyk uderzył jednak w środek bramki.

9
4
4
1
21'

Do tego gola Pogoń wyglądała całkiem nieźle. Teraz trzeba liczyć na to, że ponownie uda się wrzucić wyższy bieg i doprowadzić przynajmniej do dogrywki.

15
2
4
4
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Simon Hedlund. Urwał się sygnał telewizyjny z Danii, ale wiemy, że karnego na gola zamienił Hedlund.

Broendby IF
11
18
5
28
64
16'

Niestety. Teraz już się nie uchronią Szczecinianie. Będzie rzut karny dla gospodarzy. Fatalny błąd Stipicy.

8
6
3
14
26
14'

Duńczycy domagają się rzutu karnego, ale sędzia sugestywnym gestem pokazuje, że nic nie było.

2
1
1
3
12'

Kasuje kontrę Kamil Drygas. Nie było innego wyboru.

2
2
1
9'

Niezła wrzutka Dąbrowskiego, ale niestety nie udało się wykorzystać dobrej centry.

1
1
1
3
8'

Pierwszy rzut rożny dla Pogoni.

5
3
1
1
6'

Jednak mamy chwilę pauzy w grze. Dym unosi się nad murawą.

4
1
1
1
4'

Zadymili nam teraz kibice stadion. Aktualnie niewiele widać na boisku, ale sędzia nie zarządził przerwy w grze.