Mecze towarzyskie
24 lip 2022 05:00
komentarz

Koniec spotkania. Towarzyskie El Clasico dla Barcelony, która pokonuje Real Madryt 1:0.

16
6
3
2
90+2'

Dembele z dwudziestu metrów. Blokują to Królewscy. Barcelona utrzymuje się przy piłce na połowie Realu.

11
2
2
3
90+1'

Mocny strzał Desta z dystansu. Broni Courtois.

4
1
2
1
90'

Sędzia doliczył minimum dwie minuty.

7
90'

Ładna akcja Realu. Poklepali na lewej stronie, wreszcie Asensio mocno zagrał w pole karne, ale Mariano nie trafił czysto w piłkę i uderzył obok słupka.

1
1
5
88'

Kolejna okazja dla Dembele, płaski, bardzo mocny strzał na dalszy słupek, ale ponownie górą Courtois!

10
2
4
3
4
86'

Ależ szansa dla Barcelony. Szybka kontra, prostopadłe podanie do Dembele, jednak uderzenie Francuza doskonale broni Courtois!

10
3
2
6
3
85'

Mendy nie opanował piłki w boisku po podaniu Vallejo. Ostatnie minuty są mocno rwane. Brakuje dokładności.

1
82'

Kroos na kilkadziesiąt metrów do Odriozoli, jednak ten nie ma pomysłu, co zrobić z piłką.

1
5
1
1
3
81'

Real stara się dłużej utrzymać przy piłce, ale nie potrafi przedostać się w okolice pola karnego rywala. Barcelona dobrze się broni.

8
1
2
2
78'

Frekwencja na dzisiejszym meczu wynosi 61 299.

13
1
1
5
77'

Dośrodkowanie Balde z lewej strony, ale wybija piłkę Mendy. Nie doszedł do strzału Aubameyang.

1
2
2
76'

Nie radzi dziś sobie sędzia z USA. Często podejmuje błędne decyzje, nie nadąża za grą.

1
1
5
11
3
74'

Żółtą kartkę otrzymał Franck Kessie.

FC Barcelona
4
3
72'

Szansa dla Barcelony. Sergi Roberto dostrzegł w polu karnym Kessiego, ten miał mnóstwo miejsca, ale uderzył za słabo. Broni Courtois!

2
1
5
2
2
72'

Popsuł akcję Odriozola. Był w polu karnym Mariano, ale Hiszpan postanowił wycofać piłkę i w efekcie ją stracił.

1
4
1
2
1
70'
69'

Kontra Realu, ale Asensio podawał za lekko do Viniciusa. Przeczytał do de Jong i przeciął zagranie.

3
1
3
2
3
67'

Pique wygwizdywany przy każdym kontakcie z piłką.

5
2
4
4
7
64'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Vazquez. Faul blisko pola karnego.

1
1
2
2
62'

FC Barcelona. Schodzi: Raphinha. Wchodzi: Memphis Depay.

62'
62'

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Sergi Roberto.

62'
61'
61'

Pół godziny do końca. Real Madryt wygląda zdecydowanie lepiej w środku pola po zmianach w przerwie.

2
2
1
4
6
59'

Piękna akcja Realu. Powinno być 1:1! Rodrygo na prawą stronę do włączającego się Asensio, ten do Vazqueza, oddanie piłki do Asensio, ale Hiszpan w dogodnej sytuacji strzela tuż obok słupka!

4
4
2
3
3
57'

Długie podanie do Viniciusa, ale trochę zbyt mocne. Brazylijczyk nie miał szans, by dojść do piłki. W dodatku umiejętnie pilnował go Araujo.

1
6
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets. Przerwał korzystną akcję Realu arbiter i wrócił do faulu Busquetsa na Modriciu w środku pola.

5
4
1
1
3
53'

Był rzut wolny dla Realu z trzydziestu metrów. Do piłki podszedł Kroos, strzelił technicznie, ale nad bramką.

1
1
1
3
3
50'

Na razie obraz gry nie uległ zmianie w porównaniu do pierwszej połowy.

3
1
3
2
49'

Zobaczymy jak będzie układał się mecz po tak dużej liczbie zmian. Real Madryt wymienił cały środek pola.