(4:0)
Zakończony
Pumas UNAM
komentarz

Ostatni sprawdzian przed sezonem na "szóstkę". Barcelona zdobyła Puchar Gampera.

35
17
2
4
2
89'

Bawią się z gośćmi gospodarze. To już ostatnie sekundy meczu.

27
9
2
2
2
87'

Meksykański zespół już od dawna marzy o końcu spotkania. Wkrótce się tego doczeka.

13
5
3
2
3
84'

Gol! Strzelił Frenkie de Jong. Błąd obrony gości wykorzystał de Jong. Rezerwowy trafił na 6:0!

95
23
11
10
6
81'

Brakuje dokładności w grze Barcelony. Gdyby chcieli to wynik byłby wyższy. Tak jak przed momentem, kiedy zabrakło spokoju przy dośrodkowaniu.

12
7
7
4
5
78'

Gościom ciężko będzie uratować honor. Defensywa Barcelony wszelkie próby meksykańskiej drużyny dusi w zarodku.

16
2
3
3
5
75'

Kwadrans do końca. W meczu od ponad godziny wszystko jest jasne. Trwa piknik na Camp Nou.

14
3
3
2
72'

Pokazał się Depay. Strzał Holendra bez większych problemów obronił bramkarz gości.

6
5
7
8
7
70'

Ucierpiał de Jong. Holender potrzebuje chwili, aby wstać z murawy.

6
2
4
12
4
67'

Rezerwowi na murawie, to i gra słabsza. Niektórzy chcą się jednak pokazać. Być może nowemu pracodawcy.

14
4
3
4
2
65'
7
5
5
5
4
62'

Dwa kwadranse do końca. Czekamy jeszcze na truskawkę na wisience.

32
27
5
5
10
60'

FC Barcelona. Schodzi: Marc-A. ter Stegen. Wchodzi: Inaki Pena.

10
61'
42
24
28
232
58
61'
2
3
1
5
3
58'

Gospodarze nie chcą już pogrążać rywala i nie kreują sobie już tylu okazji. Mniej widoczny jest Robert Lewandowski. Rozumiemy. Oszczędza siły na ligę!

25
10
3
8
3
55'

Goście starają się uratować honor, jednak cały czas mają problemy z kreowaniem okazji bramkowych.

14
5
4
11
1
52'

Wszystko pod kontrolą ma Barcelona. Gospodarze grają już dużo spokojniej. ale wydaje się, że kolejne gole są kwestią czasu.

31
9
5
9
7
49'

Gol! Strzelił Pierre-E. Aubameyang. Asystował mu Franck Kessie. Demolki na Camp Nou ciąg dalszy! Akcja rezerwowych. Podawał Kessie, a Aubemayang wpakował piłkę do siatki. 5:0!

Pierre-E. Aubameyang #0
228
42
20
15
18
48'

Po zmianach na boisku widzimy trochę inną Barcelonę. Czy równie głodną bramek? Okaże się wkrótce.

15
8
5
14
7
46'
20
7
4
12
14
46'
6
7
1
2
2
czas Druga połowa
46'
46'
46'
12
1
3
6
1
46'
7
2
1
2
46'
komentarz

W meczu wszystko jasne było już po dziesięciu minutach. Kapitalny początek Roberta Lewandowskiego na Camp Nou!

425
84
17
15
10
42'

Spokojna końcówka 1. połowy. Gospodarze już wyraźnie oszczędzają siły.

65
21
13
12
12
39'

Piłkarze Barcelony starają się momentami grać trochę pod publiczkę. Może się podobać, wszak w meczu już wszystko jasne.

49
24
11
11
12
37'

Piłkarze Barcelony cały czas na połowie rywala. Meksykańska drużyna ma problemy z wyjściem z własnej części boiska.

37
20
6
9
10
34'

Goście bez koncepcji na atak. Przed momentem dalekie zagranie do Alvesa. Ten jednak pospieszył się.

11
19
6
8
10
31'

1/3 meczu za nami. Sprawa pucharu jest już jasna, my jednak chcemy kolejnych bramek. Wiadomo, kto ma jest strzelać!

145
40
10
9
17
29'

Barcelona już nie atakuje z taką pasją jak na początku meczu. Oni swoje już zrobili. Teraz czas na inne warianty.

59
27
10
15
15
26'

Próba wyjścia przyjezdnych, ale akcja zatrzymana. Sędzia dopatrzył się spalonego.

14
10
14
7
7
24'

Lewandowski - Pedri! To będzie duet, który wstrząśnie La Ligą? Na razie na to wygląda.

385
91
23
7
11
22'

Piłkarze PUMAS najchętniej zeszliby z boiska. Dobrze to nie wygląda. Barcelona nie zamierza zwalniać tempa.

81
39
13
12
16
21'
73
27
19
11
18
19'

Gol! Strzelił Pedri. Asystował mu Robert Lewandowski. Goście już leżą i do tego kwiczą. Sprytne odegranie Lewandowskiego do Pedriego, a ten okazji nie zmarnował. Gol i dwie asysty "Lewego", a na tablicy już 4:0!

681
173
30
20
28
15'

Kwadrans za nami. Piknik piłkarski na Camp Nou trwa. Goście cały czas stłamszeni, ale w końcu się obudzą.

56
45
12
14
9
13'

W sumie zabawę można już zakończyć. Problem w tym, że gospodarze dopiero zaczęli. Co będzie w lidze! W Madrycie już drżą?

148
87
17
14
10
10'

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Raphinha. Sprawa pucharu jest już raczej jasna! Raphinha wypatrzył Dembele, a ten bez namysłu uderzył. Co dalej? Piłka w bramce! 3:0!

291
92
21
15
10
8'

Goście na razie nie istnieją na boisku. Przejechał po nim walec dowodzony przez Polaka. Piłkarze z Meksyku starają się pozbierać, ale o to łatwo nie będzie.

102
37
11
15
15
5'

Gol! Strzelił Pedri. Asystował mu Robert Lewandowski. A teraz rewanż! Lewandowski do Pedregio, a ten szansy nie zmarnował. Kapitalny początek Barcelony i przede wszystkim Lewandowskiego! 2:0!!!!

1135
277
50
26
30
3'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Pedri.  Kapitalny początek Lewandowskiego! Polak otrzymał dobre podanie od Pedriego, minął bramkarza i strzelił swojego pierwszego gola na Camp Nou!