To był prawdziwy rollercoaster emocji. Przed nami jeszcze seria rzutów karnych.

12
13
120+2'

Gol! Strzelił Łukasz Zjawiński. Asystował mu Jordi Sanchez.

Hokejowy wynik w Kaliszu. W drugiej minucie doliczonego czasu dogrywki Jordi Sanchez zgrał piłkę do Łukasza Zjawińskiego, który z najbliższej odległości strzelił głową. Emocje sięgają zenitu.

44
28
12
33
39
120'

Cztery minuty nadziei dla Widzewa Łódź.

17
11
6
9
11
120'

Rozpaczliwe ataki Widzewa Łódź. Fabio Nunes nie zdołał opanować piłki w polu karnym.

21
12
1
3
5
117'
Widzew Łódź
13
6
2
4
2
118'

Gol! Strzelił Mateusz Gawlik.

Ależ pewny strzał Mateusza Gawlika! KKS 1925 Kalisz zdobywa bramkę na 5:4.

Mateusz Gawlik #3
51
32
4
7
13
117'

Coś niebywałego! A jednak rzut karny dla KKS-u 1925 Kalisz.

32
16
4
4
17
116'

Łukasz Szczech wraca do wspomnianej sytuacji. Czyżby rzut karny?!

17
6
2
1
5
114'

Tym razem Jakub Głaz upadł przed bramką Widzewa Łódź. Nie będzie jednak kolejnej "jedenastki".

7
7
1
7
112'

1
110'

Trafienie Marka Hanouska uskrzydliło graczy Widzewa Łódź. Martin Kreuzriegler spróbował swoich sił i nie trafił w światło bramki.

7
3
2
1
1
108'

Gol! Strzelił Marek Hanousek.

Trzeci dublet w dzisiejszym meczu. Jeden z obrońców interweniował na linii bramkowej, ale Marek Hanousek poszedł za akcją i strzałem głową trafił do siatki.

Widzew Łódź
15
7
3
7
13
106'
Jakub Głaz #16
2
2
1
3
czas Druga połowa dogrywki
105+3'

Bramkarz wyczuł jego intencje, ale nie zdołał odbić piłki. Mateusz Gawlik daje prowadzenie gospodarzom!

26
13
3
5
4
105+1'

Nikodem Zawistowski przewrócony w polu karnym! Sędzia wskazuje na wapno.

10
7
2
3
105'

3
103'

Jordi Sanchez kolejny raz szukał sobie miejsca w polu karnym. Hiszpan został złapany w pułapkę ofsajdową.

1
1
1
101'

Nie mają argumentów w ataku gospodarze. Jakub Wilczyński był osamotniony z przodu.

2
1
2
99'

Nie wiadomo, czy Nikodem Zawistowski dotrwa na boisku do końca meczu. Sędzia czeka ze wznowieniem gry.

1
3
97'

Wrzutka Jordiego Sancheza i lekki strzał głową Juliusza Letniowskiego. To nie mogło zaskoczyć Macieja Krakowiaka.

2
1
96'

Maciej Krakowiak! Fantastyczna interwencja bramkarza po strzale Dominika Kuna.

3
2
2
95'

Widzew Łódź ma wyraźną przewagę w dogrywce. Gospodarze szybko zadali trzy ciosy w pierwszej odsłonie, zaś później opadli z sił.

2
4
1
2
93'

Łukasz Zjawiński miał klarowną sytuację! Napastnik Widzewa Łódź mógł spokojnie przyjąć piłkę, ale zdecydował się na strzał. Maciej Krakowiak skutecznie interweniował.

2
3
1
92'

Michał Borecki powinien nieco nastawić celownik. Pomocnik gospodarzy oddał niecelny strzał, a sędzia zasygnalizował spalonego.

3
1
1
czas Pierwsza połowa dogrywki
komentarz

Od 0:3 do 3:3. Widzew Łódź robi wszystko, by uniknąć kompromitacji na tym etapie rozgrywek.

5
3
4
1
90+5'

Niezła próba Juliusza Letniowskiego. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

1
2
90+4'

Pachnie dogrywką w Kaliszu, choć gospodarze ruszyli do ataku. Zostało bardzo mało czasu.

2
1
1
90+2'

Strzał w prawą stronę i bramka! Maciej Krakowiak nie miał żadnych szans.

Widzew Łódź
25
8
2
9
27
90'

Cztery minuty doliczone.

18
7
6
7
17
90'

Jedenastka dla Widzewa Łódź. Co za emocje w Kaliszu!

37
21
5
7
38
89'

Arbiter biegnie do monitora. Czekamy dalej.

10
7
4
7
21
88'

Łukasz Szczech konsultuje się z asystentami. Czekamy na ostateczną decyzję sędziego z Warszawy.

5
6
7
4
18
86'

Ależ zamieszanie, rzut karny dla Widzewa Łódź! Maciej Krakowiak zderzył się z Jordim Sanchezem.

11
11
2
1
15
85'

Kibice Widzewa Łódź liczą na Jordiego Sancheza, który napędził kolejną akcję. Nic z tego nie wyszło.

3
1
106'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Nikodem Zawistowski #37
83'

KKS 1925 Kalisz. Schodzi: Nestor Gordillo. Wchodzi: Piotr Zmorzyński.

Piotr Zmorzyński #19
Nestor Gordillo #10
1
1
1
1
82'

Jordi Sanchez mógł ustrzelić hat-tricka. Hiszpan wyszedł na wolne pole i uderzył na siłę. Piłka musnęła poprzeczkę.

2
1
80'
1
2
79'

Drobne zamieszanie i niecelne uderzenie Marka Hanouska. Bramkarz KKS-u 1925 Kalisz tym razem odprowadził piłkę wzrokiem.

2
2
77'
Widzew Łódź
4
2
1
77'

Maciej Krakowiak wybiegł z bramki i złapał piłkę, zanim dopadł do niej Jordi Sanchez. Pewna interwencja.

1
1
75'

KKS 1925 Kalisz dzielnie się broni przed kolejnymi atakami. Widzew Łódź w natarciu.

2
1
1
73'

Juliusz Letniowski przed szansą. Po jego uderzeniu piłka przeleciała tuż obok słupka.

1
71'
Daniel Kamiński #77
Kamil Koczy #71
71'

Zawodnicy gospodarzy są wyraźnie zmęczeni. Trener Bartosz Tarachulski przygotowuje zmiany w składzie.

69'

To nie jest dzień Jakuba Sypka. Młody piłkarz zdołał uderzyć, lecz nie trafił nawet w światło bramki.

1
68'

Zegar tyka, a obraz gry się nie zmienia. Zawodnicy Widzewa Łódź wymieniają podania w pobliżu pola karnego gospodarzy.

1
66'

Czas ucieka beniaminkowi PKO Ekstraklasy. Bramka wyrównująca wisi w powietrzu.

64'
63'

Kolejne niecelne dośrodkowanie Juliusza Letniowskiego. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia odzyskali piłkę przed polem karnym.

61'

Miało być dośrodkowanie, a wyszedł centrostrzał. Zabrakło szczęścia Fabio Nunesowi.

60'

Godzina gry za nami. Przebudzili się również kibice Widzewa Łódź. Gorąca atmosfera na trybunach w Kaliszu.

1
57'

Początek drugiej części gry należy do Widzewa. Po zmianie stron gospodarze ani razu nie zagrozili bramce Henricha Ravasa.

55'

Gol! Strzelił Jordi Sanchez. Asystował mu Jakub Sypek.

Jakub Sypek przerzucił ciężar gry na lewą stronę do Jordiego Sancheza. Hiszpan precyzyjnym uderzeniem pokonał bramkarza i jednocześnie skompletował dublet.

4
1
1
3
5
54'

Kamil Koczy przewrócił się w polu karnym, lecz sędzia nie dał się nabrać. Łukasz Szczech nie dopatrzył się faulu.

52'

Fabio Nunes nie będzie miał lepszej okazji. Obrońca Widzewa w pojedynku sam na sam z bramkarzem strzelił obok słupka.

1
2
51'

Janusz Niedźwiedź jest wściekły. Jakub Sypek przyjął piłkę w polu karnym, ale przekombinował i zanotował stratę.

1
50'

Bardzo odważna próba Piotra Giela. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

49'

Zbyt mocne dośrodkowanie w kierunku Karola Danielaka. Gospodarze budują akcję.

47'

Piłkarze Widzewa Łódź wyszli zmotywowani na drugą połowę. Po wejściu na boisko aktywny jest Juliusz Letniowski.

czas Druga połowa
45'

Dwie minuty doliczył sędzia.

1
1
1
2
1
44'

KKS 1925 Kalisz. Schodzi: Wiktor Smoliński. Wchodzi: Kasjan Lipkowski.

Kasjan Lipkowski #6
Wiktor Smoliński #42
1
1
43'

Teraz Marek Hanousek zagrywał w stronę Jordiego Sancheza. Tym razem na posterunku był Maciej Krakowiak.

1
41'

Gol! Strzelił Jordi Sanchez. Asystował mu Karol Danielak.

Widzew Łódź łapie oddech. Karol Danielak wypatrzył w polu karnym Jordiego Sancheza. Hiszpański snajper wygrał pojedynek powietrzny i strzałem głową pokonał bramkarza rywali.

4
2
5
9
40'

Kolejna akcja KKS-u. Po wrzutce Michała Boreckiego niebezpieczeństwo zażegnał Mateusz Żyro. Nestor Gordillo musiał obejść się smakiem.

39'

Kontratak Widzewa Łódź. Kristoffer Hansen nieczysto główkował w polu karnym, Maciej Krakowiak wyjaśnił sytuację.

38'

Mogło być już nawet 4:0! Nikt nie przeciął toru lotu piłki po płaskim dośrodkowaniu Nikodema Zawistowskiego.

1
2
36'

Filip Kendzia jest jednym z najlepszych piłkarzy na boisku. Mateusz Żyro ruszył lewym skrzydłem i przegrał pojedynek z defensorem KKS-u.

1
34'

Widzew Łódź jest bezradny w ataku. Maciej Krakowiak nie ma zbyt wiele pracy w polu karnym gospodarzy.

1
32'

Maciej Krakowiak wypuścił piłkę z rąk w polu karnym. Adrian Łuszkiewicz szybko ugasił pożar.

1
30'

Tymczasem podopieczni Bartosza Tarachulskiego nie mają dość. Filip Kendzia strzelił głową nad poprzeczką.

28'
Widzew Łódź
4
1
24'

Trener Janusz Niedźwiedź ma twardy orzech do zgryzienia. Piorunujący początek meczu w wykonaniu KKS-u 1925 Kalisz.

24'
2
1
22'

Gol! Strzelił Nestor Gordillo. Asystował mu Nikodem Zawistowski.

Szaleństwo na trybunach w Kaliszu, gospodarze mają trzybramkową przewagę! Nestor Gordillo doskonale poradził sobie w polu karnym, obrócił się z piłką i po raz drugi trafił do siatki.

Asysta:
13
9
1
1
1
21'

Gol! Strzelił Filip Kendzia. Asystował mu Adrian Łuszkiewicz.

Kibice Widzewa Łódź przecierają oczy ze zdumienia. Adrian Łuszkiewicz precyzyjnie zacentrował z rzutu rożnego do Filipa Kendzi. Środkowy obrońca efektownym szczupakiem wpakował piłkę do siatki.

Filip Kendzia #26
14
6
1
1
1
20'

Nestor Gordillo wypuścił Piotra Giela, a napastnik niepotrzebnie podał do Nikodema Zawistowskiego. Tylko rzut rożny.

18'

Karol Danielak wbiegł w pole karne i chciał zaskoczyć Macieja Krakowiaka. Pomocnik Widzewa Łódź mocno się przeliczył.

1
16'

Piłka wstrzelona w pole karne, swoich sił spróbował Piotr Giel. Napastnik KKS-u uderzył obok prawego słupka.

14'

To była pierwsza klarowna okazja wicelidera eWinner II ligi. Defensorzy Widzewa Łódź nie upilnowali hiszpańskiego pomocnika.

1
12'

Gol! Strzelił Nestor Gordillo. Asystował mu Piotr Giel.

Niespodzianka w Kaliszu! Piotr Giel fantastycznie wystawił pikę Nestorowi Gordillo, który z kilku metrów uderzył nie do obrony. Gospodarze wychodzą na prowadzenie.

13
6
2
2
2
10'

Coraz wyraźniejsza jest przewaga Widzewa Łódź. Marek Hanousek rozdziela piłki w środku boiska.

8'

Podopieczni Janusza Niedźwiedzia byli przekonani, że piłka przekroczyła linię bramkową. Innego zdania był sędzia Łukasz Szczech.

7'

Ależ mało brakowało! Patryk Lipski zagrywał z rzutu rożnego do Jordiego Sancheza, a ten strzelił głową. W ostatniej chwili interweniował Maciej Krakowiak.

1
6'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale piłka nie dotarła do Mateusza Żyry. Gospodarze oddalili grę od własnej bramki.

4'

Na początku meczu akcja toczy się pod polem karnym Widzewa Łódź. Widać, że drugoligowiec nie zamierza skupiać się wyłącznie na grze obronnej.

2'

Zagranie na wolne pole w stronę Jakuba Sypka. Maciej Krakowiak uprzedził pomocnika Widzewa Łódź.

czas Start meczu
Która drużyna awansuje do kolejnej rundy?
Widzew Łódź
1
1
18:10

Dzisiejszy mecz poprowadzi sędzia Łukasz Szczech w Warszawy.

18:07

Widzew Łódź: Henrich Ravas - Serafin Szota, Bożidar Czorbadżijski, Mateusz Żyro, Karol Danielak, Marek Hanousek, Patryk Lipski, Fabio Nunes, Jakub Sypek, Kristoffer Hansen, Jordi Sanchez.

18:05

KKS 1925 Kalisz: Maciej Krakowiak – Nikodem Zawistowski, Filip Kendzia, Mateusz Gawlik, Wiktor Smoliński, Kamil Koczy, Michał Borecki, Mateusz Wykosiński, Adrian Łuszkiewicz, Nestor Gordillo, Piotr Giel.

1
18:00

Od 1/32 finału Widzew Łódź rozpoczyna zmagania w Fortuna Pucharze Polski. Przedstawiciel PKO Ekstraklasy powalczy o awans z drugoligowym KKS-em 1925 Kalisz. Zaczynamy o godz. 18:15.