Koniec meczu! Pewna wygrana Liverpoolu z Rangersami 2:0!

McGregor broni techniczny strzał Salaha z obrębu pola karnego.

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

89'

Gra toczy się w środku pola. Raczej nie wydarzy się tu już nic niespodziewanego.

86'

Jeszcze Colak miał swoją szansę po rzucie rożnym, jednak strzelił w dobrze ustawionego Alissona!

85'

Ależ szansa dla Rangersów! Indywidualna akcja Matondo, który był niepilnowany w polu karnym, strzelił między nogami Alissona, ale piłkę z linii bramkowej w fantastyczny sposób wybija Tsimikas!

84'

Blisko trzeciego gola! Świetne dośrodkowanie Tsimikasa z rzutu rożnego, ale Matip strzela tuż obok słupka!

82'

Tempo meczu w ostatnich minutach iście spacerowe. Rangersi wymieniają kolejne podania i nic z tego nie wynika.

81'
81'
79'

Statystyka posiadania piłki za ostatni kwadrans to zaledwie 51% do 49% na korzyść Liverpoolu.

78'

Goldson blokuje strzał Nuneza z szesnastu metrów. Nie jest to najlepszy mecz snajpera Liverpoolu.

77'

Cóż, nic się nie dzieje na boisku. Liverpool dobrze się broni, podwaja, potraja i Rangersi nie mogą się przedostać pod pole karne.

74'

Luis Diaz nie trafia na pustą bramkę po przytomnym dograniu Nuneza z prawej strony, ale w tej sytuacji i tak był spalony.

1
1
71'

Liverpool pozwala grać gościom w ataku pozycyjnym, jednak ci nie za bardzo mają na to ochotę i bardzo szybko tracą piłkę. W ten sposób będzie im trudno o odwrócenie losów tej rywalizacji.

69'
69'
68'

W odpowiedzi Luis Diaz, indywidualnie, kończył akcję strzałem, choć źle trafił w piłkę. Bardzo niecelnie.

67'

Od razu pokazał się Sakala, jednak jego strzał z dwudziestu metrów był słaby i niecelny.

66'
wchodzi Wchodzi
Ryan Jack #8
schodzi Schodzi
64'

Dwa z rzędu rzuty rożne, w obu przypadkach centrował Tsimikas, jednak wybronili się przyjezdni. Ale czy na długo?

61'

Mecz stał się bardzo nudny. Rangersi nie mają żadnych argumentów, by odpowiedzieć na dwa gole Liverpoolu.

60'

Nieudany, bardzo niecelny strzał Salaha z osiemnastu metrów.

59'

Okazja na trzeciego gola! Diogo Jota przypadkowo otrzymał piłkę w polu karnym, huknął mocno, ale końcówkami palców odbił piłkę McGregor. Kapitalna interwencja bramkarza gości.

58'

Czy Rangersi przyspieszyli i zaczęli grać bardziej ofensywnie po golu na 2:0? Niekoniecznie.

56'

Po kilkudziesięciu sekundach gra została wznowiona.

55'

Mieliśmy zderzenie Diaza i Goldsona. Służby medyczne na murawie.

53'

Gol! Strzelił Mohamed Salah.

Wziął długi rozbieg Egipcjanin, zmylił McGregora i strzelił w środek bramki. Liverpool prowadzi już 2:0!

2
1
1
52'

Luis Diaz był faulowany w zasadzie przez dwóch przeciwników.

1
52'

Rzut karny dla Liverpoolu!

50'

Niecelny strzał Nuneza z osiemnastu metrów. Nie dokręcił dobrze tej piłki, choć zabrakło niewiele.

50'

Przypadkowa strata Liverpoolu na własnej połowie, zrobiła się z  tego kontra trzech na trzech, ale dośrodkowanie Kenta w kierunku Morelosa było niedokładne.

48'

Nie kwapią się do pressingu przyjezdni. Nie widać, by wyszli na drugą połowę z innym, bardziej ofensywnym nastawieniem.