(0:1)
Zakończony
Bayern Monachium
komentarz

Koniec meczu! Łatwo, lekko i przyjemnie miał dziś Bayern w Mediolanie. Bawarczycy pokonali Inter 2:0!

4
2
1
1
2
90+3'

Gospodarze już nawet nie udają, że zależy im choć na jednym golu.

3
1
1
90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

90'
ŻÓŁTA KARTKA
1
88'

Kolejna popsuta kontra przez Inter. Dimarco podawał w pole karne, gdzie nie opanował piłki Lautaro Martinez. Do tego momentu wszystko wyglądało wręcz wzorowo.

2
2
87'

Bayern wymienia kolejne podania, a piłkarze Interu biegają.

2
2
3
2
84'
ZMIANA
84'
ZMIANA
83'

To była szansa dla Interu! Karygodne zachowanie Lucasa Hernandeza, który sprezentował stuprocentową sytuację. Joaquim Correa fatalnie pudłuje!

2
3
83'

Świetne podanie od Sane. Gnabry przyjął piłkę w polu karnym, nie było tu spalonego, ale strzał okazał się bardzo niecelny.

2
81'

Kolejna efektowna akcja Bayernu. Gnabry na jeden kontakt do Mane, ale ten nie trafił czysto w piłkę, a i kąt był dość ostry.

2
2
2
1
78'

Spokojnie gra Bayern. Wyrachowany futbol w wykonaniu mistrzów Niemiec. Inter niby w ataku pozycyjnym, ale nie ma to przełożenia na sytuacje.

3
2
1
1
75'
ZMIANA
75'
ZMIANA
73'

Strzał Goretzki zza pola karnego. Broni Onana.

1
1
71'
ZMIANA
70'

Bayern zadał cios w najgorszym momencie z perspektywy Interu. Bo gospodarze nieźle grali w drugiej połowie.

3
2
1
1
1
69'

Tu już mogło być 0:3! Coman zagrał idealnie w tempo do Mane, ale zawiodło przyjęcie piłki. Kąt zrobił się bardzo ostry i strzał Senegalczyka przy bliższym słupku broni Onana.

4
3
2
5
2
66'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Danilo D'Ambrosio.

Co za akcja Bayernu! Rozklepali defensywę Interu krótkimi podaniami w zawrotnym tempie! Sane zagrał wzdłuż bramki, gdzie niefortunnie interweniował D'Ambrosio. 0:2!

5
4
4
14
9
65'

Ależ błąd Onany. Pozornie niegroźne dośrodkowanie Kimmicha, był lekki rykoszet, ale piłka zmierzała powoli w jego ręce. Mimo to wypuścił piłkę bramkarz Interu. Było blisko kuriozalnego gola, ale po chwili Onana się poprawił.

1
2
63'

Sytuacja szybko sprawdzona. Nie ma mowy o rzucie karnym. Gramy dalej.

1
1
63'

Goście sygnalizują zagranie ręką u Skriniara po dośrodkowaniu z prawej strony. Sędzia na razie nie reaguje.

1
1
1
61'

Zabawa Neuera przed własnym polem karnym. Przeczytał jego drybling Lautaro Martinez i niewiele brakowało, by odebrał piłkę. Zabrakło dosłownie centymetrów.

2
60'

Onana pewnie na przedpolu. Zmarnowali szansę po tym stałym fragmencie goście.

1
59'

Wydawało się, że popsuł kontrę Bayernu Sane, ale dostali drugą szansę goście. Piłka dotarła w polu karnym do Comana, próba strzału i po bloku Skriniara będzie rzut rożny.

1
1
57'

Kimmich z rzutu rożnego, piłka spadła pod nogi Muellera, ale ten strzelił prosto w Gosensa.

1
1
55'

Jeszcze raz Calhanoglu z rzutu rożnego. Dumfries jednak przesadził i faulował Neuera.

1
1
54'

To powinien być remis! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, strzał Dzeko został zablokowany, a po chwili na piątym metrze fatalnie skiksował Skriniar. Wystarczyło wepchnąć piłkę do bramki.

1
1
53'

Lepszy okres w grze Interu. Dobrze weszli w drugą połowę. Będzie rzut rożny.

1
51'

Dumfries zasygnalizował jakiś problem zdrowotny. Niewykluczone, że potrzebna będzie zmiana.

1
1
2
50'

Neuer! Czujny w bramce Niemiec po sytuacyjnym uderzeniu Dzeko z jedenastu metrów! Gdyby tylko przymierzył w róg Bośniak, to Neuer miałby problemy.

1
1
49'

Sabitzer rozrzucił akcję Bayernu na lewe skrzydło, umiejętnie przyblokował rywala Mueller, lecz Davies nie popisał się przy dośrodkowaniu i posłał piłkę w aut.