(3:0)
Zakończony
Viktoria Pilzno
komentarz

Koniec! Bayern pewnie wygrywa z Viktorią Pilzno 5:0 i pozostaje niepokonanym zespołem w swojej grupie.

4
5
4
2
3
90+1'

Poszukał swojego gola Gravenberch, ale strzelił minimalnie niecelnie z osiemnastu metrów.

4
1
2
1
90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

3
2
1
2
1
88'

Mocny strzał Sabitzera zza pola karnego... odbija piłkę Tvrdon.

1
2
3
2
1
87'

Jeden z kibiców wbiegł na murawę. Momentalnie został spacyfikowany przez czterech stewardów.

3
7
2
85'
1
84'

Tym razem dużo lepsza próba. Strzelał zza pola karnego Bassey, miał sporo miejsca, ale piłka poszybowała nad bramką.

1
1
82'

I momentalnie gra przeniosła się pod pole karne Viktorii. Gnabry z łatwością przedarł w okolice pola karnego, strzelił płasko, lecz obok słupka.

2
2
1
82'

Mosquera z uderzeniem z dystansu. Mniej więcej w okolice stadionowego dachu.

2
1
80'

Trochę mniej dzieje się na boisku w ostatnich minutach. Bayern jakby wreszcie trochę odpuścił rywalom.

3
2
4
1
1
77'

Z rzutu rożnego Gnabry, ale de Ligt dopuścił się faulu w ofensywie.

2
77'

Indywidualna akcja Mane, jednak strzał z narożnika pola karnego blokują rywale. Korner dla Bayernu.

1
2
1
1
76'

Doskonałe górne podanie od Pavarda otrzymał Sabitzer! Chciał kończyć akcję strzałem z powietrza, ale chyba źle wybrał, bo nie trafił czysto w piłkę. Broni Tvrdon.

1
1
74'

Wziął się za rozegranie de Ligt, ale już wiemy dlaczego robi to tak rzadko. Niepotrzebnie zagrywał górą i kolega z drużyny nie miał szans dobiec do tej piłki.

2
2
2
1
72'
ZMIANA
72'
ZMIANA
70'

Kolejny celny strzał Viktorii. Neuer spokojnie łapie piłkę po tym uderzeniu Ndiaye z kilkunastu metrów.

2
1
3
1
2
67'

Gnabry strzela obok bramki z ostrego kąta, ale i tak był spalony w tej sytuacji po podaniu Choupo-Motinga.

1
66'

Obraz gry się nie zmienia. Bayern nie spuszcza nogi z gazu.

3
3
3
63'
1
62'

Mamy jakiś uraz w zespole gości. Służby medyczne na murawie. Szykowana jest kolejna zmiana. Hejda chyba nie da rady grać dalej.

2
2
3
3
2
60'

Strzał celny w wykonaniu Viktorii Pilzno. Akt desperacji, bo ta próba Holika z dystansu nie zaskoczyła Neuera.

7
3
4
3
4
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eric Choupo-Moting. Asystował mu Leon Goretzka.

Piąty gol Bayernu! Prostopadłe podanie Goretzki, Choupo-Moting miał mnóstwo miejsca w polu karnym i strzałem od słupka pokonuje Tvrdona!

9
4
4
4
4
58'
ZMIANA
3
3
2
1
49
57'
1
57'
ZMIANA
57'

Kopic nie zdołał przedrzeć się w pole karne Bayernu. Początkowo nieźle wyglądała ta akcje, natomiast zabrakło decyzji o strzale.

2
2
2
2
54'

Choupo-Moting nabiegał na piłkę w polu karnym, jednak strzelił niecelnie.

5
4
5
4
4
53'

Viktoria w dalszym ciągu ma olbrzymie problemy z dłuższym utrzymaniem się przy piłce. Nic się nie zmieniło.

2
2
3
3
3
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Sadio Mane.

4:0! Teraz już wszystko odbyło się prawidłowo. Jemelka złamał linię spalonego po świetnym podaniu Mane. Sane opanował piłkę i pewnym uderzeniem podwyższa prowadzenie Bayernu!

12
8
4
5
10
50'

Próba Mane z dystansu i pewnie broni Tvrdon.

6
5
3
1
1
49'

Akcja Bayernu. Mane podawał prostopadle w pole karne, już czekał na piłkę Gnabry, ale w ostatniej chwili wślizgiem skutecznie interweniował obrońca gości.

4
2
3
2
2
46'

czas Druga połowa
46'
ZMIANA
Vaclav Jemelka #21
Adam Vlkanova #88
1
1
1
46'
ZMIANA
46'

komentarz

Przerwa. Potężna dominacja Bayernu w pierwszej połowie. 3:0 to najniższy wymiar kary.

6
6
6
6
4
45'

Sędzia doliczył minimum jedną minutę.

2
1
3
2
3
43'

Sane strzelał niecelnie z rzutu wolnego z 30 metrów.

3
3
2
3
2
43'

Pierwsza połowa dobiega powoli końca. Bayern kontroluje przebieg wydarzeń na boisku.

1
2
2
1
40'

Goretzka zagrał w pole karne do Mane, ten przyjął piłkę, jednak później zlekceważył sytuację i strzelił za lekko. Pewnie broni Tvrdon.

2
1
2
39'

Wreszcie coś pokazali w ofensywie przyjezdni. Vlkanova centrował z lewej strony, ale Chory nie trafił w bramkę.

3
1
3
3
3
38'

Mane z szesnastu metrów strzela tuż nad poprzeczką. Napór Bayernu nie ustaje.

2
2
3
1
1
37'

Gol nie został jednak uznany, bo sędziowie dopatrzyli się minimalnego spalonego!

5
2
3
2
1
36'

Poklepane! Kolejna fantastyczna bramka Bayernu. Upamecano wprowadził piłkę w pole karne, Gnabry do Mane, ten odegrał jeszcze do Musiali, który kończy akcję mocnym strzałem. 4:0!

1
1
1
1
35'

Pokazał się lewym skrzydłem dynamiczny Davies, ale zabrakło precyzji przy dośrodkowaniu. Albo inaczej, po prostu nie podniósł głowy, bo zagrywał do nikogo.

1
1
1
32'

Mane na spalonym po długim podaniu z głębi pola. To znaczy, według sędziego asystenta, bo powtórki pokazały, że jeden z obrońców był bliżej bramki w momencie zagrania.

1
1
1
31'

Viktoria jest zamknięta nie tyle na własnej połowie, co we własnym polu karnym. To jest po prostu znęcanie się nad słabszym przez Bayern.

4
2
1
1
2
29'
ŻÓŁTA KARTKA
1
1
1
1
4
27'

Długie podanie w kierunku Daviesa i gwizdek arbitra. Spalony. Chwila oddechu dla zapracowanej dziś defensywy gości.

3
1
26'

Piłka spadła na dwudziestym metrze, efektownie składał się do strzału z woleja Sane, ale tym razem fatalnie skiksował.

1
1
2
1
25'

Mogło być 4:0! Musiala przegrał jednak pojedynek z bramkarzem Viktorii! Z olbrzymią łatwością dochodzą do sytuacji strzeleckich Bawarczycy.

1
3
24'

Bayern spokojnie buduje kolejne ataki. Można być pewnym, że na trzech golach gospodarze się nie zatrzymają.

1
1
1
1
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sadio Mane.

To już jest kompromitacja w wykonaniu Viktorii w defensywie. Nie wyszedł drybling Mane, ale obrońcy gości zostawili mu tyle miejsca, że mógł spokojnie wbiec w pole karne, a później mocnym strzałem przy bliższym słupku w zasadzie dopełnił formalności.

6
3
2
3
20'

Gra toczy się cały czas na połowie Viktorii. Wydaje się, że kolejne bramki są jedynie kwestią czasu. Przewaga Bayernu jest przygniatająca.

2
2
17'

Gnabry strzelał bezpośrednio z rzutu wolnego, ale tym razem dobrze spisał się w bramce Tvrdon, choć interweniował dość dziwnie, bo jedną ręką. Po chwili niecelnie zza pola karnego uderzał Mazraoui.

1
16'

Kolejna bardzo prosta strata Viktorii na własnej połowie. Mane szybko poszedł do kontry i był faulowany tuż przy bocznej linii pola karnego. Rzut wolny.

1
1
1
15'

Kolejna okazja dla Bayernu. Tym razem jednak Tvrdon broni płaski strzał Mane z szesnastego metra.

2
13'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Leon Goretzka.

Ależ ich punktują! Viktoria wyszła wyżej, Neuer obronił nawet strzał Vlkanovy z narożnika pola karnego, ale... po chwili z kontrą ruszył Bayern. Rozegrali to po mistrzowsku. Gnabry dostał podanie od Goretzki i pewnym strzałem podwyższa prowadzenie!

5
3
3
1
4
12'

Na razie ekipa z Pilzna zagraża Bayernowi jedynie po stałych fragmentach. Z gry nie potrafi wykreować niczego specjalnego.

1
10'

Nieźle to wyglądało. Dośrodkowanie Havela, urwał się defensywie Bayernu Mosquera, jednak główkował nad poprzeczką.

2
1
1
9'

Goście wywalczyli rzut wolny. Okazja do centry.

1
7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Sane. Asystował mu Jamal Musiala.

Szybko wzięli się do roboty Bawarczycy! Leroy Sane popisał się kapitalnym strzałem zza pola karnego. Rywale zostawili mu mnóstwo miejsca i to musiało się tak skończyć!

2
2
4
8
6'

Oczywiście należało się tego spodziewać - Bayern ma sporą przewagę w posiadaniu piłki. Goście bronią bardzo głęboko.

1
1
5'

Po chwili korner dla Bayernu, jednak Hejda zablokował uderzenie de Ligta.

1
1
4'

Viktoria miała rzut rożny, ale niecelnie strzelał Mosquera.

1
1'