32
58
143
90+7'

Kolejne sekundy skradzione. Kontra Interu zatrzymana. Sędzia dostrzegł spalonego.

92
41
31
34
66
90+7'
42
11
9
7
19
90+6'

Dembele dośrodkował, Onana frunął i piłkę nie sięgnął, ale ta minęła bramkę.

42
47
35
55
97
90+5'

Już ponad połowa doliczonego czasu za nami. Barcelona bije głową w mur.

52
52
24
56
142
90+2'

Gramy dalej, zagranie ręką było, ale sędzia uznał, że rzutu karnego nie będzie.

88
74
67
89
388
90+1'

VAR sprawdza czy Dumfries nie zagrał piłki ręką. Będzie rzut karny?

263
91
42
27
41
90'

Sędzia doliczył aż 8 minut!

194
77
36
24
41
89'

Dembele dośrodkował z rzutu wolnego na szósty metr. Głową uderzał Busquets, ale w bramkę nie trafił!

50
39
25
39
72
88'
60
20
10
13
19
86'

Dogranie z rogu, Dumfries w ostatnim momencie odsunął głowę i uratował siebie oraz zespół przed utratą gola! Barcelona szuka punktu!

34
28
13
15
32
84'
12
83'

Coraz szybciej płynie czas Barcelonie. Goście nie są w stanie poważniej zagrozić Interowi. Robert Lewandowski wciąż niewidoczny, Polak jest odcięty od podań.

36
30
18
24
57
83'
10
5
7
4
2
80'

Kontra Interu, dogranie w pole karne Barcelony, ale zabrakło uderzenia na bramkę gości.

40
25
21
18
34
77'
9
10
10
6
8
78'

Lewandowski w polu karnym na moment urwał się rywalowi. Tylko na moment.

46
51
14
24
21
77'

Dogranie z kornera, Busquets głową strącił piłkę, ale dość niedokładnie. Od bramki Onana.

18
16
19
17
15
77'
77'
76'

Przepychanki na murawie i sędzia wynagrodził wszystko kartkami.

21
13
11
1
7
76'
20
4
6
4
7
76'
8
4
6
6
10
74'

Gracze Interu wyraźnie opadają z sił. Zaczynają ich łapać skurcze. Jednak cały czas prowadzą.

40
13
12
11
15
71'

Mały kocioł w polu karnym Interu. Jednak zabrakło uderzenia, w końcu Onana skutecznie interweniował na przedpolu.

36
22
21
27
52
70'

Ostro przez rywala potraktowany został Busquets.

55
17
12
12
26
66'

Piłka w bramce po strzale Pedriego. Błąd popełnił Onana, który źle interweniował na przedpolu. Po analizie VAR arbiter bramkę anulował, dopatrując się zagrania ręką Fatiego. Wciąż 1:0!

37
40
29
43
141
63'
89
23
22
10
6
63'
63
26
8
7
5
63'

Wściekły Dimarco, który zagrywał piłkę pod bramkę już zza linii końcowej.

7
7
7
2
5
61'

Powinien być remis! Zagranie na lewą stronę pola karnego do Dembele, który uderzył. Piłka po ręce Onany trafiła w słupek!

76
38
31
27
27
60'

Faul w środku pola. Sędzia nie miał wątpliwości.

24
13
16
14
27
59'

To miało być groźne wyjście Interu. Wszystko jednak trwało zbyt długi i w efekcie gracze Barcelony zdołali wrócić.

29
16
11
10
6
58'
21
7
11
11
26
57'

Zahaczony przez rywala Andreas Christensen. Doszło do rozcięcia pod getrami. Będzie konieczna zmiana.

3
6
9
11
13
56'
10
9
10
5
6
55'

Minuty płyną. Co na boisku, zapyta kibic. Ano, niewiele ciekawego. Walka, walka, panie walka.

15
12
13
6
28
52'

Szaleństwa po przerwie nie uświadczamy. Barcelona atakuje, ale cały czas dość niemrawo.

19
17
19
17
37
49'

Stefan de Vrij zdecydowanie wślizgiem, Lewandowski w takiej sytuacji piłki nie mógł utrzymać.

36
35
26
24
52
47'

Barcelona od początku 2. połowy w ataku. Goście pragną rychłego wyrównania. Co z tego wyjdzie? Czas pokaże.

komentarz

Do przerwy Inter prowadzi 1:0! Co zrobi w 2. połowie Barcelona? Robert Lewandowski pokaże swoją siłę? Na razie jej nie widać.

79
91
48
65
112
45+2'

Gol! Strzelił Hakan Calhanoglu. A jednak Inter przed przerwą zadał cios! Z ok. 20 metrów płasko uderzył Calhanoglu. Mierzony strzał wpadł przy słupku do bramki. Ter Stegen nie był w stanie odbić piłki! 1:0!

119
88
44
94
247
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

41
16
10
7
22
45'

Dalekie dogranie Barelli, ale Correa na spalonym, co dostrzegł sędzia.

32
22
9
6
10
42'

Inter dłużej utrzymuje się przy piłce. Gospodarze jednak cały czas rozgrywają akcję w okolicach środka pola.

21
11
24
13
33
39'

Darmian dogrywał w pole karne. Do piłki starał się dojść Martinez, trochę mu zabrakło.

43
29
21
14
22
36'

Dembele szukał miejsca do oddania strzału. W końcu przymierzył z dość trudnej pozycji. Trafił w boczną siatkę.

63
33
25
21
35
34'

Barcelona ponownie atakuje, ale nie potrafi znaleźć dziury w obronie Interu.

82
38
31
31
44
31'

Król Polski Lewandowski starał się w pojedynkę coś zdziałać. Jednak został przyblokowany. Więcej takich prób i coś z tego będzie.

269
134
36
30
52
29'

Correa zrobił z obroną Barceloną co chciał. Wpakował piłkę do bramki, ale radość była przedwczesna. Wcześniej był spalony.

58
36
34
31
58
25'

Z dalekiej podróży wróciła Barcelona. Gdyby nie spalony, to byłby rzut karny dla Interu. Grę wznowi Marc-Andre ter Stegen.

134
68
32
35
44
23'
88
35
15
15
16
24'

Mamy analizę VAR. Sędzia sprawdza czy Busquets zagrał ręką i czy wcześniej nie było spalonego.

25
15
25
20
37
23'

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką. Barcelona wyprowadziła kontrę, ale ostatecznie Raphinha nie stworzył zagrożenia. Dobrze zachowała się defensywa Interu.

15
13
23
9
14
21'

Dogrywał Hakan Calhanoglu, po chwili uderzał Dimarco i będzie ponownie rzut rożny.

13
10
18
13
27
20'

Groźną akcję przeprowadził Inter. Do dogrania jednak nie doszedł żaden z graczy gospodarzy. Będzie jeszcze korner.

24
15
22
17
27
18'

Pokazał się Lewandowski. Strzał Polaka obronił dobrze dysponowany od pierwszych minut Onana.

103
30
27
22
30
17'

Aktywniejsza cały czas jest Barcelona. Inter przyczajony, czeka na swój moment w meczu.

47
19
20
9
11
14'

Uderzał Andreas Christensen, Onana nie miał problemów ze skuteczną interwencją.

15
12
14
11
35
14'

Tym razem zablokowany został Alonso. Będzie kolejny rzut rożny dla Barcelony.

41
23
8
6
12
12'

Do dośrodkowania z kornera doszedł Alonso, piłka jednak minęła bramkę Interu Mediolan.

28
16
18
8
12
10'

Barcelona dłużej utrzymuje się przy piłce. To jednak Inter jak na razie stworzył sobie dobrą okazję do zdobycia premierowego gola.

37
19
21
12
13
7'

Piękny strzał z dystansu oddał Hakan Calhanoglu. Kapitalnie między słupkami zachował się Marc-Andre ter Stegen!

78
44
21
14
13
7'

Dembele do Raphinhy, ten natychmiast uderzył, ale został zablokowany.

40
40
12
13
10
5'

Dość spokojne pierwsze minuty. Drużyny nie zamierzają się zbyt szybko otwierać przed rywalem. W ataku pozycyjnym Barcelona.

71
44
5
3
7
3'

Dembele dogrywał piłkę w pole karne. Piłka wyszła na rzut rożny. Po nim Barcelona nie zagroziła Interowi.