Żółtą kartkę otrzymał Marcel Sabitzer za ostre przewinienie.

1
2
85'

Po pierwszej połowie można było rozpływać się nad profesjonalizmem Bayernu Monachium w podejściu do tego meczu, ale o grze podopiecznych Juliana Nagelsmanna po zmianie stron nie można powiedzieć nic pozytywnego.

1
1
2
81'

Viktoria Pilzno. Schodzi: Adam Vlkanova. Wchodzi: Vaclav Pilar.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Adam Vlkanova #88
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Jhon Mosquera za ostre przewinienie.

Jhon Mosquera #18
2
1
2
75'

Gol! Strzelił Jan Kliment. Asystował mu Libor Holik.

Teraz katastrofa po stronie Bayernu Monachium. Jeszcze jedna taka drzemka jego obrońców i odniesienie zwycięstwa będzie zagrożone. Na kwadrans przed końcem podstawowego czasu uderzenie na 2:4 znanego między innymi z polskich boisk Jana Klimenta.

2
73'

Atmosfera nieco sparingowa, chociaż honorowe trafienie zawodników Viktorii Pilzno poderwało publiczność do prowadzenia bardziej żywiołowego dopingu. Z kolei Bayern Monachium nie ma już ochoty do prowadzenia dynamicznego ataku. Podopieczni Juliana Nagelamanna w drugiej połowie przypominają nieco leniwe koty.

1
70'
64'

Żółtą kartkę otrzymał Joshua Kimmich za ostre przewinienie.

1
62'

Gol! Strzelił Adam Vlkanova. Asystował mu Jhon Mosquera.

Po przerwie Viktoria postarała się o poprawienie wyniku i w 62. minucie strzeliła gola na 1:4 rozkojarzonym zawodnikom Bayernu. Jhon Mosquera wygrał przebitkę w polu karnym przyjezdnych, a piłka, która spadła pod nogami Adama Vlkanovy, została wkopana do sieci.

Asysta:
9
1
2
1
1
61'

Pierwsza tak dobra szansa Viktorii Pilzno po nieco ponad godzinie meczu. Dobre rozegranie ataku na prawej stronie boiska, a uderzenie z bliska trafiło w głowę Svena Ulreicha.

2
1
2
60'

Viktoria Pilzno na połowie Bayernu Monachium i próbowała zdobyć przestrzeń za pomocą wymiany podań. Interweniowali goście i czeska drużyna musiała zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

1
52'

Raz jeszcze jeden obrońca Viktorii Pilzno przeciwko grupce przeciwników, ale zabrakło Bayernowi Monachium wykończenia szybkiego ataku. Uderzenie ponad poprzeczką oddał zmiennik Eric Choupo-Moting.

1
49'

Julian Nagelsmann rozłożył bezradnie ręce, ponieważ domaga się przyznania Bayernowi Monachium rzutu karnego po nonszalanckiej interwencji bramkarza Viktorii Pilzno w konfrontacji z Leonem Goretzką.

1
1
czas Druga połowa
46'

Viktoria Pilzno. Schodzi: Tomas Chory. Wchodzi: Libor Holik.

Tomas Chory #15
1
46'
46'

Viktoria Pilzno. Schodzi: Vaclav Jemelka. Wchodzi: Ludek Pernica.

komentarz

Mocniejszy trening dla Bayernu Monachium, który prostymi środkami tworzy sobie stuprocentowe sytuacje podbramkowe. 4:0 dla podopiecznych Juliana Nagelsmanna po dwóch strzałach Leona Goretzki, do których po jednym golu dorzucili Sadio Mane oraz nieobecny już na boisku Thomas Mueller.

3
2
1
2
45'

Doliczone dwie minuty.

2
1
40'

Pozostało jeszcze kilka minut w pierwszej połowie spotkania, a Bayern Monachium na wyraźnym prowadzeniu.

3
2
3
1
1
35'

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Leroy Sane.

Można obstawiać na ilu golach się to wszystko skończy. Bayern Monachium bawi się z taką łatwością z obrońcami przeciwnika i przedostaje się do stuprocentowych sytuacji tak prostymi środkami. Leon Goretzka pokonał bramkarza gospodarzy mięciutkim uderzeniem po podaniu prostopadłym Leroya Sane.

11
5
2
2
4
32'

Julian Nagelsmann nagrodził podopiecznych brawami po zdobyciu trzeciego gola. Krytykowany szkoleniowiec może odetchnąć, ponieważ zanosi się na kolejne zwycięstwo mistrza Niemiec w europejskim pucharze.

2
1
2
1
30'

Dwa kwadranse spotkania za drużynami i Bayern Monachium od czasu do czasu zabawia publiczność swoimi przyspieszeniami. Była również przypadkowa szansa na poprawienie wyniku przed gospodarzami, ale zaskoczonemu strzelcowi nie udało się ominąć sytuacyjnym uderzeniem odważnie interweniującego Svena Ulreicha.

1
1
2
3
28'
25'
25'

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Thomas Mueller.

Bayern nie ma litości dla bezradnego przeciwnika, a każde jego przyspieszenie kończy się golem. Po podaniu Thomasa Muellera piłka została przepuszczona do Leona Gorezki, a ten strzelił na 3:0 z kilkunastu metrów.

8
3
5
2
5
21'

Na razie na nic starania czeskiego zespołu. Jego ataki nie zakończyły się jeszcze uderzeniem, po którym musiałby gimnastykować się Sven Ulreich.

1
2
3
1
2
18'

Viktoria Pilzno odpowiedziała nieśmiało swoim atakiem, ale nie przekuła w zagrożenie dla Svena Ulreicha stałego fragmentu gry na boku boiska. Dośrodkowanie zostało poskromione przez podopiecznych Juliana Nagelsmanna.

1
3
14'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Kingsley Coman.

Bayern robi co chce na połowie przeciwnika i wykonuje duże kroki w kierunku zwycięstwa. Podanie prostopadłe do ustawionego na lewej stronie boiska Kingsleya Comana. Ten nie wpadł w pułapkę ofsajdową i rozpędzony wykonał podanie do Thomasa Muellera. Powracającemu z kwarantanny pomocnikowi pozostało strzelić z bliska na 2:0 w 14. minucie.

13
4
3
2
8
10'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Leon Goretzka.

Gospodarze nie potraktowali ostrzeżenia poważnie i w 10. minucie stracili gola. Najważniejszym piłkarzem w akcji bramkowej Bayernu był Sadio Mane. To on wykonał rajd w kierunku pola karnego i pokonał bramkarza Viktorii po wymianie podań z Leonem Goretzką.

10
4
2
2
7
9'

Skuteczna interwencja na boku boiska jednego z zawodników Viktorii Pilzno i podopieczni Juliana Nagelsmanna musieli od nowa martwić się o zbudowanie ataku.

6
3
1
6'

Bayern Monachium na razie dość spokojnie otwiera grę i wymienia podania w żółwim tempie. Rozstawieni na swoich pozycjach w obronie gospodarze nie pozwalają na złapanie wysokiego tempa przeciwnikom.

1
1
2
2'

Niezależnie od problemów kadrowych, Bayern Monachium zagrał w składzie stawiającym go ponownie w roli faworyta. Na pierwszą akcję zespołu z Bundesligi nie trzeba było długo czekać, ale uderzenie ustawionego w polu karnym Leroya Sane okazało się niecelne. To było poważne ostrzeżenie dla Viktorii Pilzno.

3
2
2
2'

Viktoria Pilzno w czerwonych koszulkach i spodenkach z niebieskimi elementami, a jej przeciwnik z Monachium w jasnych strojach.