Sędzia doliczył dwie minuty.

89'

Ależ zaryzykował teraz Tatarusanu. bardzo odważne wyjście na przed pole.

84'

Próba dryblingu Brahima Diaza, ale to było bieganie z piłką dla samego biegania. Nic Hiszpan tym zachowaniem nie osiągnąl.

79'

Śmiało możemy powiedzieć, że atmosfera na murawie i trybunach zrobiła się bardzo letnia.

74'
72'
wchodzi Wchodzi
Tommaso Pobega #32
schodzi Schodzi
72'
72'
Brahim Diaz #10
71'
70'

Dobre, ale też bardzo prosta interwencja Tatarusanu przy wrzutce James'a.

65'
64'
65'
Charles De Ketelaere #90
61'

Gol! Strzelił Reece James. Asystował mu Raheem Sterling. Ależ huknął pod ladę Reece James. Przepiękna bramka Anglika.

56'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Reece James. Dobrze odnalazł się w polu karnym Aubameyang i strzelił swojego pierwszego gola w Lidze Mistrzów w barwach Chelsea.

54'

Jak na razie piłkarze nie prezentują najlepszego futbolu.

50'

Ulalala, ależ próba Chalobaha. Anglik uderzył z przewrotki z okolic 12 metra, ale piłka wysokoooo nad bramką.

komentarz

Wracamy do gry! Liczymy na dobrą druga partię.

2
czas Druga połowa
45+4'

Ależ pudło Krunicia! Doskonała akcja Leao, który minął kilku rywali i wyłożył piłkę, a Krunić spudłował wysoooooko nad bramką.

2
1
45+1'

Ależ zepsuł Rahem Sterling w sytuacji sam na sam. Zła decyzja o podaniu i akcja stuprocentowa nie została wykorzystana.