M. Hajfa. Schodzi: Ali Mohamed. Wchodzi: Nikita Rukavytsya.

1
1
83'

Gol! Strzelił Adrien Rabiot. Asystował mu Angel Di Maria.

Nerwówka, wprowadzona przez Szczęsnego, potrwała tylko przez osiem minut. Juventus odzyskał dwubramkowe prowadzenie, a konfiguracja przy golu na 3:1 była taka sama jak przy pierwszym trafieniu. Adrien Rabiot wykorzystał dogranie Angela Di Marii.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Sandro za ostre przewinienie.

Juventus FC
1
1
1
1
75'

Gol! Strzelił Dean David. Asystował mu Tjaronn Chery.

Szczęsny nie zachował czystego konta - w 75. minucie stracił gola na 1:2 po strzale niedawno wprowadzonego z ławki rezerwowych Deana Davida. Nieodpowiedzialne zachowanie bramkarza Juventusu. Liczył na przecięcie podania prostopadłego poza własnym polem karnym, tymczasem został wyminięty jak w niesławnym meczu z Senegalem.

8
72'

M. Hajfa. Schodzi: Frantzdy Pierrot. Wchodzi: Dean David.

Frantzdy Pierrot #9
1
1
72'
72'

M. Hajfa. Schodzi: Mohammad Abu Fani. Wchodzi: Neta Lavi.

Neta Lavi #6
Mohammad Abu Fani #16
1
68'

Po krótkim fragmencie w opresji, Juventus powrócił w pole karne przeciwnika. Seria dośrodkowań została zneutralizowana przez zawodników w zielono-czarnych strojach.

1
67'

Akcja przyjezdnych zatrzymana z powodu spalonego.

1
1
64'

Piłka ponownie w bramce Maccabi Hajfa znalazła się w 64. minucie, ale nie ma gola Dusana Vlahovicia z powodu minimalnego spalonego.

1
63'

Dwie asysty Angela Di Marii!

61'

Goście ładnie pograli w trójkącie od rzutu wolnego, ale ostatecznie uderzenie z kilkunastu metrów zostało zablokowane przez starannie rozstawionych obrońców Juventusu.

60'

M. Hajfa. Schodzi: Pierre Cornud. Wchodzi: Dolev Haziza.

Dolev Haziza #8
Pierre Cornud #27
1
1
59'

M. Hajfa. Schodzi: Mavis Tchibota. Wchodzi: Omer Atzili.

Omer Atzili #7
Mavis Tchibota #11
1
1
59'

Spokojnie, wręcz monotonnie Juventus w ataku pozycyjnym, ale wypracował sobie dwubramkowe prowadzenie i może nim zarządzać z powodzeniem. Ostatecznie atak zakończył się na zagubionym Filipie Kosticiu.

1
1
55'

Ciekawe, czy będzie w tym meczu niebezpieczne uderzenie na bramkę Wojciecha Szczęsnego. Ponownie piłka na połowie Bianconerich, ale goście tylko przebudzili reprezentanta Polski anemicznym kopnięciem zza pola karnego.

2
52'

Żółtą kartkę otrzymał Mavis Tchibota za przewinienie na Adrienie Rabiocie.

3
50'

Gol! Strzelił Dusan Vlahović. Asystował mu Angel Di Maria.

W 50. minucie Juventus zapewnił sobie spokój strzałem Dusana Vlahovicia na 2:0. Po raz drugi tego wieczoru asystował Angel Di Maria, a po jego podaniu napastnikowi pozostało poradził sobie z Joshem Cohenem w sytuacji sam na sam. Drużyna z Hajfy kompletnie odsłoniła się, co miało dla niej bolesne konsekwencje.

11
7
1
1
47'

Akcja Juventusu z wykorzystaniem lewego skrzydła, ale Dusanowi Vlahoviciowi nie udało się dobrze dostawić stopy do piłki po podaniu w centrum pola karnego od Filipa Kosticia.

2
2
47'

Rozpoczęła się druga połowa meczu.

1
czas Druga połowa
komentarz

Skromna zaliczka Bianconerich.

komentarz

Czekamy na drugą połowę i na Arkadiusza Milika.

6
2
2
Czy Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto w meczu z Maccabi Hajfa?
komentarz

Nie jest to na razie wielkie widowisko, ale przynajmniej zobaczyliśmy gola. Dzięki uderzeniu Adriena Rabiota drużyna z Turynu ma przewagę 1:0 po nieco ponad 45 minutach. Maccabi Hajfa ma problem z zagrożeniem Wojciechowi Szczęsnemu jakimkolwiek uderzeniem celnym.

1
45'

Doliczona minuta.

43'

Podanie do Dusana Vlahovicia, ale pozycja do oddania uderzenia była skrajnie niesprzyjająca. Ostatecznie napastnikowi Juventusu nie udało się z ostrego kąta wepchnąć piłki do bramki odsłoniętej już przez Josha Cohena.

40'

Jeszcze kilka minut pozostało w nieco monotonnej, pierwszej połowie meczu. Wojciech Szczęsny nie ma nic specjalnego do roboty w bramce Juventusu.

1
38'

Maccabi Hajfa musi gonić przeciwnika, ale na razie głównie patrzy się na jego rozegranie. W ostatnim momencie goście poradzili sobie z miękką wrzutką Angela Di Marii w kierunku Dusana Vlahovicia.

35'

W 35. minucie drużyna z Turynu wymęczyła prowadzenie 1:0! W roli napastnika wystąpił niespodziewanie Adrien Rabiot i pokonał Josha Cohena mocnym uderzeniem. Reprezentant Francji nie miał obok siebie żadnego przeciwnika po podaniu prostopadłym i wykorzystanie szansy na strzelenie gola było jego obowiązkiem. Rozsypała się obrona Maccabi Hajfa!

10
6
4
35'

Mavis Tchibota dryblował w polu karnym Juventusu i już wydawało się, że będzie pierwszym w meczu egzaminatorem Wojciecha Szczęsnego, jednak jego uderzenie pozostawiało bardzo dużo do życzenia.

1
32'

Płaskie zagranie w pole karne Bianconerich zostało powstrzymane. Inna sprawa, że drużyna z Włoch tylko zdenerwowała publiczność swoi ślamazarnym organizowaniem się do kontrataku.

1
1
30'

Na zakończenie drugiego kwadransa meczu rozegranie Juana Cuadrado z Angelem Di Marią. Argentyńczyk oddał sytuacyjne uderzenie z linii pola karnego, ale po nim piłka poleciała zdecydowanie za wysoko.

2
1
27'

Nie jest tak, że Juventus staje się groźniejszy z każdą minutą spotkania. Jest właśnie tak, że Maccabi Hajfa przeprowadza coraz groźniejsze ataki. Było uderzenie z dystansu poza bramkę Wojciecha Szczęsnego, a także możliwość przeprowadzenia kontrataku po stracie Juana Cuadrado.

1
23'

Juventus ma dużo problemów od początku sezonu, co widać między innymi po trybunach Allianz Stadium. W wielu miejscach, nawet tych wyeksponowanych przez kamerę telewizyjną, obiekt świeci pustkami. Ani wyniki Bianconerich, ani klasa przeciwnika nie zachęciły fanów do wypełnienia stadionu.

1
19'

Rozegranie Bianconerich. Piłka trafiła od Adriena Rabiota do ustawionego na lewej stronie boiska Filipa Kosticia. Dośrodkowanie reprezentanta Serbii, w kierunku rodaka Dusana Vlahovicia, zostało zablokowane przez zawodników Maccabi Hajfa.

1
1
15'

Dwa stałe fragmenty gry dla Maccabi Hajfa. Pierwszym był rzut wolny, z którego uderzenie utknęło w murze i goście musieli zadowolić się wywalczeniem kornera. Po dośrodkowaniu spod chorągiewki interweniowali z kolei kompani z pola Wojciecha Szczęsnego.

1
1
13'

Wojciech Szczęsny rozgrywa pierwszy w sezonie mecz w europejskich pucharach. Zabrakło go w składzie Juventusu w przegranych po 1:2 starciach z Paris Saint-Germain oraz Benficą. Powodem była kontuzja, a zastępcą Polaka był Mattia Perin.

1
1
11'

W 11. minucie była pierwsza szansa podopiecznych Massimiliano Allegriego na zdobycie prowadzenia. Podanie trafiło do Dusana Vlahovicia na linię pola karnego, a chytre i płaskie uderzenie nie okazało się wystarczające do pokonania Josha Cohena.

2
1
8'

Na razie wydarzyło się niewiele na Allianz Stadium. Piłka stosunkowo daleko od obu bramek. Bianconeri aktywniejsi i prowadzą atak pozycyjny, ale jeszcze nie sprawdzili golkipera Maccabi Hajfa niebezpiecznym uderzeniem.

5'

Juventus rozpoczął mecz na połowie przeciwnika i starał się wcześnie zacząć wywierać presję na mniej doświadczonym zespole.

1
2'

O biało-czarnych, klasycznych strojach Juventusu już było. Z kolei Maccabi Hajfa gra w tym meczu w zielonych koszulkach, a także czarnych spodenkach i getrach.