Niedosyt przy Bułgarskiej. Bez goli w meczu Lecha z Hapoelem.

5
6
12
90+2'

Hapoel w ataku, na szczęście w końcówce akcjo zabrakło spokoju. Od bramki Bednarek.

20
13
5
6
11
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

23
4
2
4
9
88'

Atak pozycyjny Lecha Poznań. Goście jednak nie zamierzają murować bramki, tylko szans szukają w kontrach.

9
3
5
3
3
85'

Do dogrania doszedł Sobiech, strzał jednak poszybował dość daleko od bramki gości.

4
12
4
3
13
84'
1
83'

Odpowiedź Lecha, strzał Karlstroema, ale daleko od celu.

1
3
4
6
83'
2
1
4
3
82'

Z dalekiej podróży wrócił Lech! Z czterech metrów po dośrodkowaniu uderzał Selmani, ale spudłował! Jak to nie wpadło?

6
6
3
1
5
79'

Nika Kwekweskiri sprytnie uderzył z rzutu wolnego obok muru, ale w bramkę nie trafił. Do szczęścia zabrakło dość sporo.

3
2
2
3
7
75'

Bednarek wybiegł na dziesiąty metr i w ostatnim momencie uratował Lecha. Po chwili Skóraś w polu karnym zamiast podawać uderzył. Dość tragicznie.

1
1
3
5
72'

Karlstroem ruszył z piłką, ale w polu karnym zbyt długo zwlekał z uderzeniem.

4
4
1
2
9
72'
Eugene Ansah #13
Sagiv Yehezkel #11
1
1
68'

Goście po zmianach są coraz groźniejsi. To jednak Lech dyktuje warunki gry.

8
7
1
1
2
65'

Z pola karnego uderzył Micha, na szczęście dla graczy Lecha piłka została zablokowana.

3
6
4
3
5
64'
Astrit Selmani #21
1
1
62'

Hatuel przeprowadził indywidualną akcję, w końcu uderzył z ok. 15 metrów, ale ponad bramką!

4
4
4
2
1
60'

Dwa kwadranse do końca. Cały czas więcej z gry ma Lech, ale Hapoel cierpliwie czeka na swoją chwilę w tym spotkaniu.

7
2
1
60'
60'
57'

Filip Dagerstal dość przypadkowo otrzymał piłkę siedem metrów przed bramką, ale uderzył niecelnie! To powinien być gol!

2
3
4
5
12
56'

Skóraś 16 metrów przed bramką szukał miejsca do strzału. W końcu uderzył, ale został zablokowany.

3
2
1
1
53'

A teraz goście. Dośrodkowanie starał się wykończyć uderzeniem głową Jehezkel. Jednak źle trafił w piłkę.

4
1
1
1
2
52'

Dogrywał Skóraś, strzał Marchwińskiego na korner wybił bramkarz! W końcu gospodarze poważniej zagrozili Hapoelowi!

7
6
1
1
3
49'

Szybkie wyjście gospodarzy. Filip Dagerstal najpierw popełnił błąd, ale po chwili go naprawił. W odpowiedzi Velde uderzył z dystansu tam, gdzie stał bramkarz.