(1:0)
Zakończony
Villarreal CF
komentarz

MAMY TO! Lech pokonał Villarreal i wiosną czekają nas kolejne emocje w europejskich pucharach z udziałem polskiej drużyny!

234
89
14
7
4
90+3'

Pino zgrał do Danjumy. Ten uderzył, ale Bednarek obronił. - Nie, nie koleś! Nie tym razem - wykrzyczał.

26
12
2
1
1
90+2'

Już spokojnie można stawiać cały majątek na awans Lecha!

95
68
12
5
8
90+1'
90'

Odliczamy! Pozostały 3 minuty, tj. 180 sekund.

41
21
9
4
4
90'

Z woleja huknął Szymczak. Piłka otarła się o boczną siatkę. Część fanów Lecha ze swojej perspektywy widziała gola. Oni wciąż szaleją ze szczęścia.

28
24
4
3
2
89'

Lech na połowie gości. Czas płynie. Rywale sfrustrowani.

49
21
2
3
2
88'
18
10
7
8
6
86'

Pino uderzał z ostrego kąta, piłka przetoczyła się obok słupka.

15
9
4
2
2
85'

Wyjście Lecha, Skóraś po lewej stronie rządzi i dzieli. Zagrał jednak pod pole karne, gdzie piłkę przejął obrońca.

22
4
2
6
3
84'

Otrzymujemy informacje, że hiszpańscy kibice sprawdzają czy z Polakami mogą zagrać podczas mistrzostw świata. Tam już jest jedna wielka panika! Tymczasem w Poznaniu Lech w niskim pressingu. Villarreal w niskim ataku.

24
43
6
3
5
82'

Kolejna nieudolna próba gości. Przyjezdnym nic już nie wychodzi.

31
13
5
2
3
82'

Mamy już tytuły z hiszpańskich gazet. Oto jeden z nich: Wstyd, hańba, kompromitacja! Nie wracajcie.

50
30
5
5
6
81'

Hapoel prowadzi z Austrią 4:0. Niech sobie prowadzi. Na pożegnanie z pucharami.

45
32
3
2
4
80'

Poznań już świętuje. Do końca jeszcze trochę, ale Villarreal nie będzie w stanie odrobić takich strat.

31
15
1
2
1
79'

Kolejna kontra Lecha. Niepotrzebnie sprzed pola karnego uderzył Nika Kwekweskiri. Daleko od bramki.

6
2
3
4
79'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Adrian De la Fuente #37
2
2
77'

Gol! Strzelił Michał Skóraś. Asystował mu Mikael Ishak. Chyba już po emocjach! Ishak ruszył na bramkę Villarrealu, zagrał do Skórasia, który wbił piłkę do siatki! 3:0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

201
77
14
10
14
77'
77'
Manu Morlanes #20
1
3
2
1
5
75'

Gościom pozostał kwadrans. Pamiętać należy, że oni w Poznaniu nic nie muszą.

7
5
5
2
74'

Pereira dogrywał, omal nie przelobował bramkarza. A powinien szukać Ishaka.

12
6
3
2
3
73'
73'
72'

Murawski ostro zaatakowany przez rywala. Tutaj kartka była bezapelacyjna.

9
3
3
1
70'

Velde ma problemy z nogą. Są przy nim już specjaliści.

4
1
5
8
7
69'

Villarreal cały czas w ataku. Nie są to jednak jakieś próby, o których będzie się opowiadało latami w mitach, legendach i baśniach.

5
18
3
3
2
68'
68'
67'

Najgorsze, czego nam teraz trzeba to kontaktowej bramki dla gości. Odpukać w niemalowane drzwi.

5
5
3
2
3
65'

Dobrze w defensywie zachował się Velde, który do końca blokował rywala. W efekcie piłka na aucie, od bramki Bednarek.

18
8
1
1
62'

Teraz Pereira dobrze w obronie. W ostatnim momencie uprzedził rywala w polu karnym.

18
6
1
2
60'

Kończący się czwarty kwadrans meczu chciał uczcić Lech. Niestety kontra nie wyszła. Pereira źle zagrywał, a już był na połowie rywala.

11
3
6
3
6
59'

Kolejna próba Villarrealu. Ponownie piłka uderzona, gdzieś daleko od bramki.

15
15
1
1
58'

Minuty płyną, jednak jak przed laty na matematyce. Bardzo wolno. Rywale w ataku, ale na razie bez pomysłu.

6
12
1
2
2
55'

Lech mógł wyprowadzić zabójczą kontrę. Niestety zabrakło spokoju. Tego teraz najbardziej nam trzeba. Wiemy, o czym piszemy. W FIFA 98 nie raz mieliśmy takie sytuacje. Dawaliśmy radę!

24
16
3
1
3
54'

Podrażnieni goście, Francis Coquelin kropnął z pola karnego. Na szczęście ponad bramką.

7
15
2
2
53'

My już nie czekamy. Pan Czesław właśnie dzwonił i przypomniał, że 2:0 to niebezpieczny wynik. Co tam, szampan u nas leje się już strumieniami.

27
19
3
3
4
51'

Gol! Strzelił Michał Skóraś. Asystował mu Mikael Ishak. Jednak do czasu. Szybkie wyjście Kolejorza. Ishak z pola karnego zagrał na trzeci metr, a Skóras strzałem pod poprzeczkę rozbudził marzenia i fantazje wszystkich! Faza pucharowa coraz bliżej! 2:0!

187
87
26
10
16
51'

Lech ostrożnie w tyłach, gospodarze szanują piłkę.

20
8
2
3
4
49'

Goście na połowie Lecha. Sporo podań, na szczęście zagrożenia pod bramką Bednarka nie ma.