Luis Fernandez przed szansą, ale strzela niecelnie zza pola karnego!

6
5
120+1'

Gol! Strzelił Adam Kramarz.

NIESAMOWITE! Puszcza wyrównuje grając dziewięciu na jedenastu! Jelić Balta wybił piłkę przed pole karne, a Kramacz kapitalnie złożył się do strzału i mamy remis!

19
10
9
4
14
120'
5
4
3
2
12
119'

Luis Fernandez strzela w poprzeczkę z rzutu wolnego!

8
4
7
3
5
119'

Po analizie powtórek Wojcinowicz ogląda bezpośrednią czerwoną kartkę!

11
3
3
1
119'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Tomasz Wojcinowicz.

#0
13
7
3
2
5
118'

Arbiter udał się do monitora.

14
5
3
117'

Sędziowie analizują jeszcze tę sytuację pod kątem ewentualnej czerwonej kartki dla zawodnika Puszczy.

10
4
2
1
2
116'

Wojcinowicz wyciął równo z trawą Fernandeza tuż przed linią pola karnego! Rzut wolny dla Wisły!

1
3
4
1
4
114'

Wisła ma już pełną kontrolę nad tym meczem. Puszcza nie jest w stanie nic zrobić w dziesiątkę.

7
5
2
7
113'
4
3
1
111'

Wrzutka Wachowiaka, ale fatalnie w polu karnym skiksował Fernandez i strzelił bardzo niecelnie.

109'

Fernandez trafiony w twarz przez Bartosza i kolejna kartka.

1
1
3
1
109'
5
3
108'

Wisła przy piłce, zawodnicy Puszczy muszą biegać. Goście są w bardzo trudnej sytuacji.

1
106'
2
1
106'

Rozpoczynamy drugą część dogrywki. W przerwie żółte kartki zobaczyli Erik Cikos oraz trener Tułacz.

1
czas Druga połowa dogrywki
komentarz

Chwila przerwy i rozpoczynamy ostatni kwadrans tego meczu.

2
1
2
105'

Minimum jedna minuta doliczona.

1
1
1
1
105'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Goście w osłabieniu! Serafin uderzył w twarz Rodado i dostał żółtą kartkę. To jego druga w dzisiejszym meczu, więc musi opuścić boisko!

12
7
1
1
102'

Gol! Strzelił Angel Rodado. Asystował mu Luis Fernandez.

Wreszcie mogą się ucieszyć kibice Wisły! Świetne podanie Jarocha do Fernandeza, ten zagrał wzdłuż linii piątego metra do Rodado, który z bliska pakuje piłkę do bramki!

18
8
2
1
4
99'
3
4
99'

Znakomita kontra Puszczy. Najpierw świetną akcję przeprowadził Bartosz, ale został zablokowany. Potem z dystansu Mroziński - również blok. Jeszcze z narożnika pola karnego Boguski i piłka po rykoszecie wyleciała na rzut rożny.

1
97'

Akcja Wisły! Najpierw Plewka z ostrego kąta - broni Wróblewski. Po chwili strzelał głową Rodado i piłkę zmierzającą do bramki wybija jeden z obrońców Puszczy.

96'

Wrzutka z rzutu rożnego, kolejny raz doszedł do strzału Jelić Balta, lecz trochę przeszkodził mu Moltenis.

96'

Zaskakujący strzał z dalszej odległości oddał Jelić Balta. Piłka zrobiła kozioł tuż przed bramkarzem i sprawiła mu sporo problemów!

2
1
94'

Plewka prostopadle do Jarocha, ale ten nie dogonił piłki w obrębie boiska.

92'

Niecelny strzał Plewki z dość ostrego kąta.

1
1
91'

Gramy!

1
1
1
czas Pierwsza połowa dogrywki
106'
komentarz

Gwizdek sędziego. No i cóż, przed nami dodatkowe 30 minut gry.

1
1
90+3'

Spieszy się Wisła, choć... bardzo powoli. Jelić Balta wyprowadził kontrę, ale popsuł ją nieudanym zagraniem Wachowiak. Po chwili nieatakowany Moltenis wykopał piłkę w aut.

4
1
1
90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

1
5
2
2
87'

Niecelny strzał Rodado zza pola karnego.

2
3
2
1
87'

Bartosz centrował zbyt głęboko z lewej strony boiska i pewnie na przedpolu Broda. Chyba nic nie jest w stanie uratować nas przed dogrywką. Gra obu drużyn nie porywa.

1
84'
81'

Kapitalne dośrodkowanie Fernandeza z rzutu wolnego. Wystarczyło tylko musnąć piłkę i Puszcza miałaby kłopoty. Ale żaden z zawodników Wisły nie zdołał tego zrobić.

1
1
80'
79'

Pięczek z rzutu rożnego, ale Hajda strzelił za lekko. Broda łapie piłkę.

1
1
79'
3
78'
1
76'

Potężne zamieszanie w narożniku boiska. Przepychanki. Rodado sugerował, że został uderzony w twarz. Wywołała się awantura.

2
1
73'

Powoli zaczynają się irytować kibice na trybunach. Gra Wisły w drugiej połowie nie wygląda zbyt dobrze. Puszcza natomiast dobrze broni i czeka na jakąś złotą szansę.

2
1
1
71'

Miała swoją okazję Puszcza! Mocny strzał Bartosza z ostrego kąta, ale czujny przy bliższym słupku Broda!

1
1
1
69'

Wisła atakuje bardzo powoli, małą liczbą zawodników. Puszcza bez najmniejszych problemów odpiera te ataki. Umiejętnie bronią się przyjezdni.

2
67'

Kolejna nieudana próba Fernandeza z dystansu.

1
2
1
65'
65'
63'

Miał trochę miejsca Luis Fernandez, lecz strzelił kiepsko z dalszej odległości. Piłka znacznie minęła bramkę.

62'

Zablokowany strzał Wachowiaka z dwudziestu metrów. A wszystko zaczęło się od źle wyrzuconej piłki z autu na własnej połowie przez Pięczka.

60'
60'

Wisła Kraków. Schodzi: Bartosz Talar. Wchodzi: Luis Fernandez.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Bartosz Talar #18
57'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Wisłę. Miękkie dośrodkowanie w pole karne, ale nie za bardzo miał z czego uderzyć Jelić Balta. Pewnie interweniuje Wróblewski.

56'

I znów zamieszanie w polu karnym po zagraniu z autu. Cichoń dopadł do piłki, ale strzelił niecelnie.

2
54'

I raz jeszcze pokazał się Thiakane. Efektownie złożył się do strzału przewrotką, ale uderzył nad bramką. Był jednak spalony, co sygnalizował asystent.

1
1
52'

Mocny strzał Thiakane z dość ostrego kąta. Nie trafił jednak czysto w piłkę i wycelował w trybuny.

51'

Cisse do Gruszkowskiego, a ten... po raz kolejny się nie popisał. Nie dość, że nie minął rywala, to jeszcze to on jako ostatni dotykał piłkę. Aut dla Puszczy.

2
48'

Podanie na skrzydło do Thiakane, ten miał trochę przestrzeni, zagrał płasko wzdłuż pola karnego, ale zbyt blisko bramki i Broda pewnie złapał piłkę.