(0:0)
Zakończony
Chile
komentarz

Swoją postawą Polacy na kolana nie rzucili. Jak my to wygraliśmy, to nie wiemy. A jednak. Przed mundialem nastroje mamy trochę lepsze.

64
104
22
17
21
90+1 '

Jeszcze ruszyło Chile, ale dobrze się bronimy.

34
36
24
16
16
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

50
24
16
16
20
90'

Grosicki pięknie do Szymańskiego, Bravo nogami zatrzymał piłkę.

34
37
16
6
10
89'

Medel i Piątek złapali się za bary. Chcieli coś odtańczyć? Nic z tych rzeczy, to miała być bójeczka. Na szczęście już jest spokój.

22
60
14
9
10
89'
ŻÓŁTA KARTKA
26
26
16
16
26
89'
49
30
14
10
14
89'

W Meksyku przestali świętować, wzięli się za robotę. W Arabii też. A przy Łazienkowskiej rywale nie potrafią przedostać się pod naszą bramkę.

36
44
16
10
14
88'

Dogranie do Bereszyńskiego, ten przepuścił piłkę. Będzie korner. Czas płynie.

46
34
16
14
14
87'

Tak grają mistrzowie. Prawdziwi mistrzowie szarad. Chile na razie w szoku. Co zrobią goście?

64
82
16
10
16
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krzysztof Piątek. Haha i co niewierny trollu, komentatorze, zły, sfrustrowany człowieku z SF?! Dogranie z rogu, Kiwior głową uderzył. Bravo odbił piłkę, ale przy dobitce Piątka nie miał szans! 1:0!

343
208
60
36
48
84'

Dogranie Bereszyńskiego, źle zachował się obrońca. Piłkę przejął Piątek, strzał sparował Bravo! Najlepsza szans naszych!

62
46
14
9
10
83'

Co Żurkowski robi na boisku? Pali kolejną akcję. Tak jak przed momentem, kiedy wystarczyło dograć. - Do Kataru pojadą ci, którzy regularnie grają. Ta....

19
65
10
10
22
81'

No patrzcie ludzie jak Piątek ruszył! Jak węgiel do Polski! Już był w polu karnym, ale przymierzył już źle.

26
107
10
10
20
79'

Bereszyński i Skorupski dobrze na przedpolu. Rywale cały czas czekają na swój moment.

22
46
10
10
22
79'

- Widać, że Janek trenuje - powiedział pan. Za to się jedzie na mundial? W Polsce tak.

22
61
10
10
14
79'
ZMIANA
32
22
12
16
16
78'

Żurkowski chciał do partnera, a omal nie wybił piłki na aut.

16
39
16
12
16
78'

Atak pozycyjny gości. W okolicach środka pola. Polacy w coraz niższym pressingu.

22
32
22
16
19
75'

Jak mawia komentator Dariusz: Kwadrans do końca. Zmęczeni i jedni i drudzy.

22
54
19
10
19
74'

Źle obrona Chile. Grosicki znalazł się pięć metrów od bramki, ale strzał zamiast w kierunku bramkarza potoczył się od bramki.

20
42
16
13
22
73'

Zagranie w pole karne do Bereszyńskiego, ale ten nie dał rady uderzyć. Obok siebie miał stado, wręcz armię, rywali.

22
52
16
16
20
72'

Atak pozycyjny Chile. Czekamy w tyłach na rywala. My czekamy na koniec tej parodii.

30
85
14
14
19
70'

Próba naszych zatrzymana. Kolejny spalony.

29
39
20
20
20
69'

Zaczynamy wierzyć, że 0:0 jesteśmy w stanie dowieźć. To zawsze punkt. A nie, wróć. To mecz towarzyski. Chile znowu w ataku.

26
95
19
10
14
67'
ZMIANA
67'
14
67'

Żurkowski rzucił rywalem. Sędzia widzi wszystko. Faul w ataku.

14
20
14
6
10
66'

Kontra Chile,  Polacy jakoś wszystko poukładali w tyłach i przerwali akcję.

22
20
10
6
10
65'

Ostatnia nadzieja. Kamil z Grosickich stanął już przy linii bocznej.

26
44
16
10
14
64'

Spokojnie, tak naprawdę nasi udają nieudolnych w grze. Będzie dobrze. Kiedyś.

26
98
14
15
14
63'

Bednarek kartkę powinien otrzymać w 1. połowie. Teraz byłby już kolekcjonerem.

24
50
6
10
20
62'

Jedna uwaga. Podobno gramy długą piłkę. To się drodzy Państwo nazywa: LAGA.

20
64
8
6
6
61'

Ktoś ziewnął na wizji? Nie jest to wykluczone. Tymczasem na boisku popis nieudolności naszych. W końcu anemicznie uderzył Valencia. Obok bramki.

18
48
8
8
10
60'

Warto zaznaczyć, świetny przechwyt Krychowiaka. Pytacie, co były później. - A po co to komu.

22
76
10
6
8
59'

Zeszli nasi snajperzy, wszedł Piątek i już złapany na spalonym.

20
40
10
8
4
58'
ZMIANA
58'
ZMIANA
58'

Już wszystko połapane przez pana z Niemiec i gramy dalej.

9
20
4
3
2
57'

Jest afera czy nie? Sędzia przy linii końcowej. Czego on tam szuka?

5
26
4
2
3
57'

Będą zmiany. M.in. w środę wejdzie Piątek.

26
57
6
5
10
56'

Dogranie z rogu, ładnie głową Bednarek, ale obok bramki. Nie można tak częściej?

15
28
8
3
6
56'

I kolejny korner po, uwaga, SZARŻY Krychowiaka!

16
65
9
6
6
55'

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssttt! Wywalczyliśmy rzut rożny!

19
139
10
6
8
54'

Golem dla Chile pachnie już nawet w naszej lepiance w borze.

21
63
9
7
5
53'

Nunez przymierzył z dystansu. Skoriupski to na razie nasz najpewniejszy punkt. On w sumie nie musi biegać.

24
17
6
1
2
52'

Alexis Sanchez to z kornera już nawet uderza na naszą bramkę. Cała jedenastka Polaków niemal w polu karnym. Bardzo niski pressing.

13
24
6
7
7
51'

Widzów na meczu 27968. Jesteśmy z Wami, ludzie!

22
30
5
4
2
50'

Faul taktyczny w środku pola i 2:0 w kartkach dla gości.

5
50'

Chyba nawet San Marino w meczu z NAMI tak panicznie się nie broniło.

6
42
4
2
2
49'

O szejku z Szarma. Co za krycie w polu karnym. Na fotoradar. Co oni robią?

4
21
4
3
2
49'

Robią z naszych tata-wariata. Jakim sposobem wciąż jest 0:0? To już raczej kwestia minut.

2
47'

Pragniemy zauważyć wymowę nazwiska Valencia przez pana komentatora. Hmm... Hiszpan z niego prawdziwy. A na murawie rywale znowu w ataku.