W ćwierćfinale Fortuna Pucharu Polski zagra Pogoń Siedlce!

Ruben Hoogenhout #87
Resovia
1
90+1'

Piłka w bramce Resovii, ale gola nie ma. Piłka wcześniej opuściła boisko. Wciąż 1:0.

1
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

3
88'

Bartłomiej Eizenchart uderzył z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od poprzeczki i spadła na bramkę!

86'

Pogoń stara się kontrować Resovię, która musi się odgrywać.

85'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
Radoslaw Bak #20
schodzi Schodzi
1
81'

Kolejna próba w meczu Wasiluka. Mocno, ale niecelnie.

79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nikodem Fiedosewicz. Asystował mu Cezary Demianiuk. A jednak mamy gola! zagranie na lewo, Demianiuk ruszył do linii końcowej i miękko dośrodkował. Do piłki sześć metrów przed bramką doszedł Fiedosewicz i i uderzeniem głową trafił na 1:0!

6
2
1
2
2
76'
ZMIANA
78'

Coraz więcej wskazuje na to, że w meczu czeka nas dogrywka. Oby przy ewentualnych rzutach karnych za bramkami nie było kibiców, bo różnie bywa.

74'

Więcej z gry mają gospodarze, ale akcjom Pogoni brakuje dynamiki.

71'

Akcja Pogoni w polu karnym została źle rozegrana. Dodatkowo sędzia dostrzegł spalonego.

70'

Mikulcowi wyskoczył bark, ale dość szybko wskoczył... na swoje miejsce.

69'

Zagranie na lewo do Demianiuka, sędzia uznał, że gracz Pogoni faulował i grę przerwał.

1
1
1
1
1
66'

Pogoń częściej na połowie Resovii, ale niewiele z tego wynika.

1
1
64'

Rwana gra, niewiele dzieje się pod bramkami. Być może ktoś w końcu zaryzykuje.

2
2
63'
ZMIANA
Cezary Bujalski #20
Marcio Marcinho #29
2
60'

Godzina gry za nami. A być może godzina "gry" przed nami. Emocje jak na rybach.

2
1
1
57'

Próba z dystansu gości, ale do szczęścia zabrakło dość sporo.

1
54'

Do redakcji płyną zapytania: Jak tam w meczu? Odpowiadamy: niewiele lepiej niż w 1. połowie.