2:2 - Piotr Krawczyk strzelił płasko w sam środek bramki

14
5
21
komentarz

2:1 - Kasjan Lipkowski poradził sobie, choć piłka wpadła do siatki dopiero po dłoniach bramkarza

komentarz

1:0 - Jakub Wilczyński nie pozwolił na interwencję bramkarzowi przeciwnika.

komentarz

Długa walka o awans i nadal niewiele wiadomo. Rozpoczyna się konkurs rzutów karnych.

17
6
7
3
6
119'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Wilczyński za przewinienie w dogrywce.

14
3
4
5
7
116'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Koczy za ostre przewinienie na Eriku Janży.

Kamil Koczy #71
14
4
3
6
114'

Interwencja Mateusza Górskiego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Ponadto, było przewinienie Jakuba Szymańskiego na starającym się wcześnie wprowadzić piłkę do gry bramkarzu kaliszan.

1
1
4
111'

Nieudana akcja Górnika Zabrze przeprowadzona na prawej stronie boiska. Piłka ucieka coraz mocniej zmęczonym zawodnikom w niepożądanych kierunkach.

6
4
2
7
5
108'

Nikomu nie udało się opanować chaosu w centrum boiska i ostatecznie rywalizacja została przerwana gwizdkiem sędziego po przewinieniu na Kasjanie Lipkowskim.

2
2
3
5
5
czas Druga połowa dogrywki
106'

KKS 1925 Kalisz. Schodzi: Nestor Gordillo. Wchodzi: Kamil Koczy.

komentarz

Nic specjalnie pasjonującego nie wydarzyło się w pierwszej połowie dogrywki. Niezmiennie wyrównana rywalizacja i jakby piłkarze nie chcieli już podejmować maksymalnego ryzyka.

1
1
4
1
105'

Doliczony czas.

1
2
3
105'

Żółtą kartkę otrzymał Blaz Vrhovec za przewinienie taktyczne.

6
5
2
2
6
102'

Sędziowie zastanawiali się nad przyznaniem Górnikom rzutu karnego.

12
7
1
6
10
98'

Bartłomiej Putno oddał potężne uderzenie z dystansu. Piłka przeleciała obok słupka w bramce Górnika Zabrze.

6
2
1
5
2
98'

Przerwa w grze była spowodowana urazem Roberta Dadoka.

2
1
1
7
3
97'

Górnik Zabrze wygląda tak jak poprzednio, kiedy atakował na nieszczęśliwą dla niego bramkę. Piłkarze w zielonych strojach powstrzymują Lukasa Podolskiego i spółkę w bezpiecznym miejscu boiska.

1
1
3
1
7
93'

Pierwsze ataki w dogrywce zostały przeprowadzone przez zawodników z Wielkopolski. Poradzili sobie podopieczni Bartoscha Gaula i nie pozwolili na sprawdzenie Daniela Bielicy niebezpiecznym uderzeniem.

1
90+3'

Gol! Strzelił Amadej Marosa.

W czasie doliczonym do drugiej połowy meczu padły dwa gole, po których zrobiło się 3:3. Kaliszanie ponownie zdobyli prowadzenie uderzeniem Mateusza Wysokińskiego po podaniu Nestora Gordillo, ale niewiele później Górnik znów doprowadził do remisu. W zamieszaniu po dośrodkowaniu oddał uderzenie Amadej Marosa. Walka, emocje!

62
30
8
14
24
90+1'

Gol! Strzelił Mateusz Wysokinski. Asystował mu Nestor Gordillo.

Mateusz Wysokiński strzelił z bliska do bramki po podaniu Nestora Gordillo. Gospodarze na prowadzeniu!

36
90'

Doliczone sześć minut.

10
10
1
2
2
88'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Pacheco za ostre przewinienie.

4
3
1
4
88'

KKS 1925 Kalisz. Schodzi: Michał Borecki. Wchodzi: Bartlomiej Putno.

Bartlomiej Putno #16
87'
2
1
1
1
85'

Koszmarne zachowanie Piotra Krawczyka po dograniu Lukasa Podolskiego i jego uderzenie zostało zatrzymane przez zawodnika ustawionego w pobliżu linii bramkowej.

4
4
1
8
4
84'

Żółtą kartkę otrzymał Kryspin Szcześniak za przewinienie na Nestorze Gordillo.

5
4
1
2
7
82'

Adrian Łuszkiewicz i Erik Janza stoczyli ostrą konfrontację na boku boiska. Ostatecznie wznowienie od rzutu wolnego zostało przyznane zawodnikom w zielonych strojach.

3
3
3
1
3
80'

I zmieniła się zasadniczo sytuacja na boisu, ponieważ długi pościg Górnika Zabrze zakończył się powodzeniem. Gospodarze próbowali odzyskać prowadzenie, jednak dośrodkowanie Adriana Łuszkiewicza zostało poskromione.

2
1
1
1
1
77'

Piłkarze Górnika Zabrze domagali się przyznania im rzutu karnego.

8
3
5
8
8
75'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Szymański za przewinienie na Nestorze Gordillo.

11
7
3
8
9
74'

Gol! Strzelił Piotr Krawczyk. Asystował mu Robert Dadok.

Górnik poszedł za uderzeniem i zdołał doprowadzić do remisu w trudnym dla niego meczu. Bardzo pomagają zmiennicy, ponieważ wprowadzony z ławki rezerwowych Piotr Krawczyk opanował piłkę po drugiej asyście Roberta Dadoka. W pewnym momencie wyglądało na to, że napastnik utrudnił sobie zadanie, ale jednak pokonał precyzyjnym strzałem technicznym Mateusza Górskiego.

38
20
6
8
10
74'

KKS 1925 Kalisz. Schodzi: Nikodem Zawistowski. Wchodzi: Jakub Głaz.

Jakub Glaz #17
Nikodem Zawistowski #37
3
3
1
1
71'

Strzelił Dani Pacheco, ale jego próba pokonania bramkarza drugoligowca została zablokowana przez defensora.

3
2
1
70'

Przeciągnięte dośrodkowanie Erika Janży z lewego skrzydła i nie nadawało się ono do oddania uderzenia dla żadnego innego zawodnika Górnika Zabrze.

1
1
1
4
68'

Nikodem Zawistowski tym razem pokazał się w obronie, ale jego dalekie podanie nie zostało opanowane przez wprowadzonego z ławki rezerwowych na boisko Jakuba Wilczyńskiego.

2
3
1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Erik Janza za ostre przewinienie na Michale Boreckim.

6
5
2
4
61'
60'

Gol! Strzelił Aleksander Paluszek. Asystował mu Robert Dadok.

W 60. minucie Aleksander Paluszek przywrócił Górnikowi Zabrze nadzieję na awans. Zdobył on bramkę na 1:2 uderzeniem z bliska po dograniu Roberta Dadoka z rzutu wolnego. Kaliszanie zaspali w obronie i pozostawili defensora przyjezdnych kompletnie bez opieki.

32
10
4
14
14
60'

Żółtą kartkę otrzymał Wiktor Smolinski za spóźniony atak w nogi przeciwnika.

Wiktor Smolinski #42
5
1
5
4
57'

Gol! Strzelił Nestor Gordillo. Asystował mu Nikodem Zawistowski.

W 57. minucie nie było już wątpliwości i KKS powiększył wynik na 2:0. Adrian Łuszkiewicz uruchomił podaniem z rzutu wolnego Nikodema Zawistowskiego, a strzelec pierwszego gola wykonał płaskie dośrodkowanie w pole bramkowe. Znalazł się tam Nestor Gordillo i pokonał Daniela Bielicę strzałem na 2:0. Niespodzianka wisi w powietrzu, pozostały nieco ponad dwa kwadranse.

Asysta:
24
18
4
8
14
53'

Kanji Okunuki uruchomił podaniem Lukasa Podolskiego, ale napastnikowi Górnika Zabrze nie udało się kontynuować ataku. Jego zagranie trafiło w nogi niezorientowanego Piotra Krawczyka.

3
4
2
3
4
52'

Tym razem przerwa w grze jest spowodowana urazem Piotra Giela.

2
1
2
3
3
50'

Krótka przerwa w grze była spowodowana urazem Kryspina Szcześniaka po przewinieniu innego byłego zawodnika Pogoni Szczecin, Adriana Łuszkiewicza.

3
1
3
48'

Górnik Zabrze musi zbierać się do bardziej zdecydowanego ataku po zmianie stron. Na razie jednak pokazał się KKS 1925 Kalisz i była ogromna szansa na podwojenie prowadzenia. Podanie w pole karne od Nikodema Zawistowskiego do Piotra Giela, a ten z czystej pozycji trafił w nogi Daniela Bielicy.