2
3
86'

Gol! Strzelił Rafał Król.

Na gola na 1:0 trzeba było poczekać do 84. minuty i Motor Lublin zdobył prowadzenie strzałem z rzutu karnego. Za wykonanie jedenastki zabrał się etatowy egzekutor jedenastek w drugoligowcu Rafał Król. Doświadczony piłkarz poradził sobie z Mikołajem Biegańskim.

38
17
4
5
6
84'

Wielka szansa na rozstrzygnięcie meczu z rzutu karnego!

11
4
1
2
3
75'

Gra jak była nieatrakcyjna, tak pozostała, a na dodatek została przerwana pokazami pirotechnicznymi. Pozostał kwadrans podstawowego czasu na rozstrzygnięcie rywalizacji w drugiej połowie. Dużo wskazuje na to, że tak się nie stanie i sędzia Marcin Kochanek będzie musiał zarządzić dogrywkę.

70'

Na pewien czas gra została przerwana z powodu racowiska kibiców Wisły Kraków. Rywalizacja była niemożliwa nie tylko z powodu gęstego dymu, ale przede wszystkim z powodu niebezpieczeństwa stworzonego przez osoby wspierające Białą Gwiazdę. Zmarnowany czas zostanie doliczony przez sędziego Marcina Kochanka.

1
2
1
4
65'

Desant zmienników w obu zespołach.

4
2
1
62'

Motor Lublin. Schodzi: Kamil Wojtkowski. Wchodzi: Mikolaj Kosior.

Mikolaj Kosior #13
62'

Motor Lublin. Schodzi: Mariusz Rybicki. Wchodzi: Piotr Kusinski.

Piotr Kusinski #6
58'

Trenerzy coraz częściej spoglądają w kierunku rezerwowych.

55'

Delikatne, ale to naprawdę delikatne ożywienie po powrocie zawodników z szatni na boisko. Próbuje cokolwiek interesującego zaprezentować pierwszoligowiec, ale na razie kończy się na uderzeniach albo niecelnych, albo zablokowanych.

2
48'

Na razie szkoleniowcy postanowili nie zmieniać w swoich zespołach.

2
45'

Doliczona minuta.

1
1
1
1
3
41'

W ostatnich minutach najgroźniejsze było uderzenie Mariusza Rybickiego nieznacznie obok słupka w bramce Wiślaków. Zagrożenie dla przyjezdnych wynikało z nieodpowiedzialnego zachowania Mikołaja Biegańskiego. Błąd jednak bez poważnych konsekwencji.

2
1
38'

Graczom Motoru Lubin nie udało się wpakować piłki z bliska do siatki po płaskim dośrodkowaniu Kamila Wojtkowskiego. Zabrakło tam przygotowanych do zakończenia akcji Ezany Kahsaya oraz Piotra Ceglarza.

1
2
2
1
36'

W odpowiedzi była niecelna próba pokonania Łukasza Budziłka przez Mateusza Młyńskiego.

1
2
1
32'

Dwa uderzenia zawodników Motoru Lubin, ale zablokowane. Próba Ezany Kahsaya nie poleciała zbyt daleko, a po poprawce, piłka odbita od Dawida Szota, wypadła na korner.

1
30'

Goncalo Feio stara się mobilizować swoich piłkarzy.

2
3
29'

Patryk Plewka znalazł sobie miejsce w polu karnym przeciwnika i starał się sprytnym uderzeniem przelobować Łukasza Budziłka. Piłka została bez problemu wyłapana przez doświadczonego bramkarza z Lublina.

1
28'

Oho, jest uderzenie i potraktujmy je jako dobry prognostyk. Nie ma jednak co ukrywać, że Borisowi Moltenisowi nie udało się trafić z dystansu nawet w pobliże bramki Łukasza Budziłka.

2
2
26'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Jaroch za ostre przewinienie na wysokości własnego pola karnego.

5
2
22'

Kolejne niecelne dośrodkowanie. Lepiej w tym elemencie prezentują się piłkarze z ligi okręgowej.

1
7
1
21'

Motor stara się zaatakować między innymi z wykorzystaniem Kamila Wojtkowskiego, byłego zawodnika Wisły. Trener Goncalo Feio zdecydował się na wystawienie z przodu również Piotra Ceglarza oraz Ezany Kahsaya.

3
2
18'

Tomasz Łapiński powiedział, że brakuje precyzji. Niestety, brakuje też wszystkiego innego.

4
3
17'

Na trybunach festiwal wyzwisk.

7
4
2
1
16'

Na początku meczu nie wydarzyło się nic interesującego. Motor Lublin wykonał kilka dośrodkowań, Wisła Kraków wymieniła kilkadziesiąt podań, ale nie było strzału niebezpiecznego dla Łukasza Budziłka albo Mikołaja Biegańskiego.

1
14'

Akcja Motoru Lublin z wykorzystaniem lewego skrzydła. Kolejne dośrodkowanie, tym razem wykonane przez Sebastiana Rudola, zostało zatrzymane przez podopiecznych Radosława Sobolewskiego.

1
1
2
9'

Rozegranie podopiecznych Radosława Sobolewskiego na połowie przeciwnika. Piłka trafiła na lewą stronę boiska, ale podanie Mateusza Młyńskiego do Bartosza Jarocha było bardzo niedokładne.

2
1
1
1
7'

Mariusz Rybicki wykonał dorzucenie z rzutu wolnego w pole karne przeciwnika. W dobrym miejscu ustawił się Michał Żyro i nie pozwolił żadnemu drugoligowcowi na oddanie uderzenia.

1
1
4'

Michał Żyro starał się oddać uderzenie po dośrodkowaniu, ale poradzili sobie w obronie gospodarze. Ostatecznie piłka została zatrzymana przez skoncentrowanego Łukasza Budziłka.

1
3'

Mecz prowadzi Marcin Kochanek z Opola

1
2
2'

Motor Lublin w żółtych koszulkach, a także białych spodenkach i getrach. Wisła Kraków w czerwonych strojach z białymi elementami. Na razie rozróżnienie piłkarzy nie było takim prostym zadaniem z powodu zadymienia stadionu.

2
1
1
czas Start meczu
13:24

We wtorek wszystkie mecze o awans do ćwierćfinałów Fortuna Pucharu Polski zostały przedłużone o dogrywkę, a w dwóch z trzech doszło do konkursu rzutów karnych. Środowe granie rozpocznie się starciem, w którym również można spodziewać się wyrównanego grania. Motor Lublin rozpędził się w eWinner II lidze po rozpoczęciu współpracy z trenerem Goncalo Feio, a Wisła Kraków potyka się w Fortuna I lidze.