Fortuna Puchar Polski: 1/8 finału
09 lis 2022 20:30
komentarz

Dziennikarze Polsatu Sport podają, że chodzi o rasistowskie odzywki w kierunku zawodnika Sandecji.

komentarz

Wygląda na to, że wydarzyło się coś po rzucie karnym Maissa Falla. Rzuty karne są wykonywane przed trybuną, na której przebywają kibice Śląsk Wrocław.

22
46
23
9
14
komentarz

Kompletne zamieszanie na stadionie w Niepołomicach. Piłkarze Sandecji Nowy Sącz... zeszli z boiska.

18
42
17
7
11
komentarz

Myli się Maissa Fall! Śląsk za moment może powiększyć prowadzenie.

47
24
3
11
14
121'
ŻÓŁTA KARTKA
Sandecja Nowy Sącz
18
7
4
komentarz

Znów Śląsk na prowadzeniu. Tym razem rzut karny wykorzystał Schwarz.

36
17
1
3
11
komentarz

Piter-Bućko odpowiada! Pewnie wykorzystana jedenastka.

11
5
1
19
komentarz

Za to Łyszczarz się nie myli! 1:0 dla Śląska.

33
16
2
3
8
komentarz

Dwie szanse miał Kosakiewicz! Na początku jego strzał wybronił Leszczyński, który zapomniał o nogach na linii. Chwilę później Kosakiewicz trafił w poprzeczkę.

21
14
2
5
2
120+2'
Drużyna Śląsk Wrocław wykonuje pierwsza
120+5'
GOOOOOOL!!!

Coś niesamowitego! Kosakiewicz doprowadza do remisu po fatalnym błędzie Jastrzembskiego. Zawodnik Sandecji Nowy Sącz pokonał Leszczyńskiego w sytuacji sam na sam! Mamy rzuty karne!

21
22
9
10
18
120+4'

Pozostała jeszcze minuta, ale pogramy chyba trochę dłużej, bowiem przed chwilą na murawie leżał jeden z zawodników Śląska.

4
5
3
2
12
120+2'

Broni Leszczyński strzał Iskry po długim rogu!

18
6
3
1
4
120+1'

Sandecja rwie, walczy, a sędzia dolicza jeszcze cztery minuty!

5
6
9
4
12
120'
1
1
1
1
2
117'
GOOOOOOL!!!

Prowadzi Śląsk Wrocław w 117. minucie! Quintana bez problemów wykorzystał rzut karny.

28
20
5
5
8
115'

I jest rzut karny dla Śląska Wrocław! Piłkę ręką zagrywał w polu karnym Szufryn.

23
16
1
3
8
115'
5
3
115'
2
3
1
1
1
114'

I sędzia spotkania będzie sprawdzał sytuację w polu karnym Sandecji. Jeden z gospodarzy zagrywał piłkę ręką.

11
5
2
2
1
112'

Dwa razy ratuje Sandecję Putnocky! Słowak wygrał pojedynek sam na sam z Jastrzembskim, a chwilę później wybronił bardzo trudny strzał głową Quintany.

3
2
1
2
108'

Początek drugiej połowy. Już tylko niespełna piętnaście minut dzieli nas od rzutów karnych. Wszystko wskazuje na to, że do nich dojdzie.

1
1
2
czas Druga połowa dogrywki
104'
ZMIANA
102'

Więcej walki niż sytuacji bramkowych w dogrywce. Akcji jak na lekarstwo...

1
2
99'

Najlepsza okazja w dogrywce wypracowana przez Śląsk Wrocław! Quintana wbiegł w pole karne Sandecji, mijając po drodze jednego z obrońców i oddał strzał po długim słupku, który poleciał daleko obok bramki.

2
1
2
96'

Akcja pozycyjna Śląska Wrocław zakończona błędem w przyjęciu Piotra Samca-Talara przy linii bocznej. Aut dla Sandecji Nowy Sącz.

3
1
93'

Spokojne pierwsze minuty dogrywki. Czy ta wyłoni zwycięzcę tego spotkania?

1
1
1
91'
ZMIANA
czas Pierwsza połowa dogrywki
komentarz

I mamy dogrywkę! Naprawdę trudno w tej chwili przewidzieć, kto awansuje do ćwierćfinału Pucharu Polski.

1
4
1
90+2'

Strzał Victora Garcii z ostrego kąta broni Matus Putnocky.

2
3
90+1'

Sędzia doliczył trzy minuty. Nieubłaganie zbliżamy się do dogrywki.

2
1
1
88'

Zawodnicy Śląska protestują po interwencji Szufryna w swoim polu karnym. Chyba dopatrzyli się ręki, ale sędziowie uważają inaczej. Gramy dalej!

2
3
1
5
85'

Ależ to była okazja dla gości! Samiec-Talar przyjął piłkę w polu karnym Sandecji i oddał mocny strzał, który w ostatniej chwili zablokował Szufryn.

12
1
1
3
84'

Rozgrywają piłkę na połowie rywala zawodnicy Śląska.

2
81'
ZMIANA
81'
ZMIANA
80'

Błąd Samca-Talara mógł wykorzystać Iskra. Defensor Sandecji huknął obok bramki z ostrego kąta.

1
79'

Nieprzyjemne uderzenie Olsena z około 25 metrów broni Putnocky.

2
4
3
2
2
77'
#0
1
2
75'
ZMIANA
74'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
#0
73'

Łapię piłkę Leszczyński po przyblokowanym strzale Toporkiewicza.

72'

Sporo chaosu w szeregach obu ekip.

69'

Z minuty na minutę coraz bardziej rozpędza się Sandecja.

3
2
2
1
3
67'

Kopnięty w polu karnym rywala został Rzuchowski. Nie podyktowano jednak rzutu karnego.

2
1
64'
GOOOOOOL!!!

Jest odpowiedź Sandecji Nowy Sącz! Świetnie piętką przy linii bocznej zgrał Fall, który otworzył drogę Toporkiewiczowi. Ten oddał strzał prosto w słupek, a z bliskiej odległości piłkę dobił Kosakiewicz.

12
4
5
3
5
64'

Erik Exposito w końcu pokazał, że jest na boisku. Strzał Hiszpana zza pola karnego poleciał wysoko nad poprzeczką.

1
62'
ZMIANA
61'
1
1
59'

Ostatnie minuty spokojne na stadionie w Niepołomicach. Taka atmosfera wpłynęła chyba na koncentrację Leivy, który huknął z dalekiej odległości w trybuny.

1
56'

Śląsk ma przewagę w tym spotkaniu. Trzeba natomiast powiedzieć, że kontry Sandecji sprawiają gościom pewne problemy.

2
54'

Podanie Victora Garcii rozpoczynające kontrę ale do nikogo.

1
51'

Sporo walki na początku drugiej połowy w środku pola. Rzuchowski zaatakowany przez Maissa Falla.

1
51'
#0
3
1
1
49'

Początek drugiej połowy spotkania wygląda tak jak pierwszej - częściej przy piłce Śląsk, który spokojnie konstruuje akcję.

1
1
48'

Wyrzut z autu w pole karne Śląska, ale po zamieszaniu goście wybijają piłkę.

1
1
1
czas Druga połowa
44'

Putnocky dobrze wyszedł z bramki i uprzedził pędzącego Yeboaha na wysokości połowy boiska.

41'

To powinno być 1:1! Kapitalne zagranie Toporkiewicza do Kosakiewicza. Zawodnik gospodarzy z bliskiej odległości nie trafił czysto w piłkę. Futbolówka po jego strzale poleciała daleko obok słupka.

2
1
39'

Znów dwójkowa akcja Yeboah - Rzuchowski, który ponownie próbował zagrania piętką do swojego kolegi. Nie było jednak dokładne.

2
36'

Dośrodkowanie Chmiela, po którym zrobiło się gorąco w polu karnym Śląska. Arbiter odgwizdał jednak spalonego.

2
2
35'

Faul Konczkowskiego na Wróblu. Rzut wolny dla Sandecji.

1
1
32'

Pressingiem chce odpowiedzieć Sandecja. Próbę wyjścia z niego podjął Yeboah, który został sfaulowany przez rywala.

2
1
29'

Sandecja blisko doprowadzenia do remisu! Dośrodkowanie z rzutu rożnego i mocny strzał głową z trudnej pozycji Boczka. Broni Leszczyński.

1
26'

Sandecja straciła bramkę, a mimo to Śląsk wciąż wygląda na drużynę aktywniejszą.

5
4
1
23'
GOOOOOOL!!!

Fantastycznie zrobił to Yeboah! Indywidualna akcja zawodnika Śląska Wrocław, który wbiegł w pole karne rywala, po czym dograł do Rzuchowskiego, a ten piętką odegrał mu piłkę. Blisko zebrania futbolówki był Boczek, ale nie dał rady. Yeboah bez problemów trafił do pustej siatki.

43
29
2
1
2
22'

Najlepsza okazja Śląska w tym spotkaniu! Dobra akcja na lewej stronie Samca-Talara i Rzuchowskiego. Ten drugi wycofał piłkę do Yeboaha, który trafił w poprzeczkę.

1
1
4
1
20'

Kosakiewicz zagrywał z prawej strony w pole karne Śląska. Łapie piłkę bez problemu Leszczyński. Nawet gdyby podał dokładniej, sędzia odgwizdał spalonego.

1
1
18'

Wróbel na czystej pozycji w polu karnym Śląska. Próbował jeszcze zagrać do jednego z kolegów, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

1
1
16'

Dzieje się na stadionie w Niepołomicach! Toporkiewicz zagrywał w kierunku Wróbla, ale Leszczyński uprzedził zawodnika rywali. Kilka chwil później jeden z piłkarzy gospodarzy ofiarnie interweniował przy strzale Samca-Talara.

12'

Kolejna próba Olsena. Tym razem zza pola karnego uderzył Duńczyk. Jego strzał został zablokowany przez Maissa Falla.

2
3
10'

Próbuje przejąć inicjatywę Sandecja. Ma jednak problem z wyjściem z własnej połowy.

2
2
7'

Aktywny od początku meczu Śląsk. Strzał Olsena zablokowany przez jednego z defensorów.

1
1
3'

Błyskawicznie pokazał żółtą kartkę w tym spotkaniu Sebastian Jarzębak. Damian Chmiel brzydko potraktował Piotra Samca-Talara.

1
2
3'
4
2
1'

Ofensywnie rozpoczęli zawodnicy Śląska Wrocław. Erik Exposito zgrywał w kierunku Piotra Samca-Talara. Zbyt jednak mocno.