Liga Mistrzów: 1/8 finału, pierwsze mecze
(2:2)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Koniec meczu! Demolka w Liverpoolu. Gospodarze prowadzili 2:0, ale później obudził się Real Madryt i po prostu zmiażdżył ekipę gospodarzy!

29
12
3
4
6
90+3'
13
10
4
2
3
90+2'

Salah przewrócił się w polu karnym, ale sędzia szybko pokazał, żeby się podnosił. Nie ma mowy o faulu.

16
12
1
1
2
90+1'

"OLE!" z hiszpańskiego sektora. Kolejne podania wymieniają przyjezdni.

14
14
1
2
3
90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

7
4
5
3
1
88'

Frustracja w ekipie Liverpoolu. Ceballos brzydko zaatakowany przez Matipa. Aż dziwne, że nie było kartki w tej sytuacji.

8
9
6
5
8
87'

87. minuta, Real prowadzi 5:2, a cały czas podchodzi bardzo wysokim i agresywnym pressingiem.

21
13
3
3
6
87'
152
19
246
753
5
87'
9
24
1
29
3
85'
3
85'

Diogo Jota wywalczył rzut rożny. Jedna z niewielu szans dla gospodarzy, by choć trochę zmniejszyć rozmiary przegranej.

2
4
1
1
1
84'

Indywidualnie ruszył Nacho, miał dwie opcje do podania, ale w końcu przewrócił się, gdy wbiegał w pole karne.

3
9
5
4
1
83'

Od prawej do lewej gra Real Madryt. Gospodarze tylko biegają za piłką.

13
11
2
3
4
80'
3
2
4
7
4
80'

Szykuje się zmiana. Problem zdrowotny zgłosił Rodrygo.

1
7
1
80'

Trochę głębiej cofnięty Real. Tylko Benzema drepcze gdzieś w okolicach linii środkowej.

4
3
2
78'

Niedokładne podanie Milnera do Salaha. Inna sprawa, że Egipcjanin kompletnie niewidoczny po przerwie.

5
3
2
77'

Długie podanie Bajceticia w pole karne, jednak nie sięgnął piłki Matip.

6
4
4
2
2
76'

Mocne dośrodkowanie Milnera z prawej strony, nie przecięli tego goście, ale fatalnie przyjmował piłkę Diogo Jota.

5
5
2
1
3
75'

Liverpool próbuje, natomiast nie jest w stanie nic wykreować. Real bardzo mądrze się broni.

8
5
2
5
4
74'

Camavinga zablokował Robertsona. Wydawało się, że będzie rzut rożny, a po prostu Szkot tak nieudanie zacentrował. Od bramki Courtois.

2
5
3
2
2
73'
73'
71'

Bawi się Real. Wymienia kolejne podania, zyskuje przestrzeń. Pełna kontrola.

9
12
2
3
7
70'

Po rzucie rożnym celnie główkował Firmino, ale takim strzałem nie mógł zaskoczyć Courtois.

4
3
6
3
3
68'

Jeśli po golu na 2:2 pisaliśmy, ze na Anfield jest cicho, to teraz jest to po prostu grobowa atmosfera. Bawi się tylko jeden sektor i kibice w białych koszulkach.

17
14
2
4
6
67'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Vinicius Junior.

Zabawa Królewskich w Liverpoolu! Ależ kontratak! Modrić przedarł się środkiem, zagrał do Viniciusa, a ten nie chciał strzelać, tylko podał jeszcze do Benzemy. Następnie Francuz po prostu zabawił się z Alissonem, posadził go na murawie i wpakował piłkę do bramki!

65
42
14
16
26
65'

Ładnie złożył się do strzału z ok. 30 metrów Bajcetić, jednak pomylił się dość znacznie.

4
5
6
3
3
64'

Faulował w środku pola Vinicius. Musi uważać Brazylijczyk. Ma już kartkę.

3
3
3
8
2
64'
6
3
4
4
1
64'
7
3
5
2
2
63'

Ależ pocisk z dystansu dał Ruediger. Niewiele brakowało, a mielibyśmy pięknego gola!

5
3
7
2
62'

Dośrodkowanie Carvajala, byli w polu karnym Benzema i Vinicius, jednak żaden z nich nie doszedł do sytuacji strzeleckiej.

5
3
3
7
3
62'

Zdecydowana przewaga gości. Długo utrzymują się przy piłce na połowie przeciwnika.

11
7
2
1
1
60'
11
10
1
12
12
60'

Carvajal mógł dotknąć piłkę ręką, natomiast miał ją ułożoną wzdłuż ciała. To wedle przepisów nie jest przewinienie.

6
2
1
2
3
59'

Dośrodkowanie niewidocznego dziś Gakpo. Sugerowali gospodarze, że Carvajal zablokował to ręką, ale sędzia pokazał, żeby grać dalej.

4
2
2
1
1
56'

VAR sprawdzał jeszcze czy w początkowej fazie akcji na spalonym nie był Rodrygo, ale nic takiego nie miało miejsca. Bramka prawidłowa!

21
12
6
2
11
55'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Rodrygo Goes.

4:2 dla Realu Madryt! Piękna akcja, choć na koniec było trochę szczęścia! Rodrygo i Benzema rozklepali defensywę Liverpoolu, Francuz strzelił dość słabo lewą nogą, ale futbolówka odbiła się od interweniującego Gomeza i kompletnie zaskoczyła Alissona!

51
34
20
10
22
53'

Wstrzelenie piłki na ślepo w pole karne Realu, atakował ją na dalszym słupku Darwin Nunez, ale był wytrącony z równowagi przez Carvajala i nie miał jak złożyć się do strzału.

3
4
4
5
5
52'

Krótko to rozegrali, chwilę poczarowali przed polem karnym, ale finalnie bardzo źle dośrodkowywał lewą nogą Modrić.

4
5
2
5
5
52'

Korner dla gości po akcji Viniciusa. Henderson musiał naprawić błąd Alexandra-Arnolda.

4
3
3
6
3
51'

Real ma idealny wynik. To zespół doskonale grający z kontry i teraz stara się wpuścić Liverpool na własną połowę, by wyprowadzić kolejne zabójcze ciosy.

4
4
5
4
2
49'

Vinicius uderzony w twarz przez Gomeza przy linii bocznej. Nie radzi sobie z Brazylijczykiem środkowy obrońca Liverpoolu.

4
6
5
3
4
47'

Gol! Strzelił Eder Militao. Asystował mu Luka Modrić.

Real na prowadzeniu! Potężnie wrzucił piłkę z rzutu wolnego Modrić, a Militao po prostu przystawił głowę. Ależ to było rozegrane!

55
22
14
10
32
47'

Bardzo ostry faul Gomeza na Viniciusie przy linii końcowej. Choć Anglik zarzeka się, że nic nie było. Do linii pola karnego dosłownie metr.