(0:1)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

Koniec meczu! Barcelona traci kolejne cenne miliony euro w klubowej kasie. Manchester United gra dalej i wciąż ma szansę na wygranie Ligi Europy. Trzeba też zaznaczyć, że był to bardzo słaby wieczór Roberta Lewandowskiego, który poza golem był właściwie bezużyteczny dla swojego zespołu i powinien wylecieć z boiska. Dziękujemy za udział w naszej relacji na żywo. Życzymy spokojnej nocy i zapraszamy na kolejne.

107
64
9
17
27
90+3'

Co za interwencja Varane'a! Wybił piłkę tuż przed linią bramkową.

109
90'

Ależ ważna interwencja Martineza we własnym polu karnym. To byłaby "setka" dla gości.

72
45
26
34
107
87'

Koniec spotkania dla najlepszego piłkarza tego dwumeczu. Marcus Rashford już Manchesterowi nie pomoże.

102
37
34
52
46
87'
49
22
21
24
21
86'
106
36
16
20
37
83'
63
31
25
36
79
81'

Leży na murawie Rashford. Złe wieści dla United.

71
34
29
36
51
81'
24
13
10
5
9
80'

Dwie z rzędu dobre akcje ofensywne Manchesteru zakończone strzałami, które pokazują kto tego wieczoru jest jak na razie lepszy.

44
20
14
25
66
78'

Na brzydki faul Lewego odpowiada Garnacho faulując Kounde.

72
34
11
13
22
75'
43
19
18
12
20
73'

Bardzo precyzyjne uderzenie Antony'ego z rogu pola karnego. Zakręcił piłką tak, że ta wpadła do siatki obok bezradnego Ter Stegena.

181
81
47
139
283
71'

Dużo szczęścia miał Robert Lewandowski. Arbiter spokojnie mógł wyrzucić go z murawy za ten faul na Casemiro. Bardzo bolesne wejście w kostkę Brazylijczyka.

98
71
110
62
177
70'
47
10
4
33
62
67'
18
10
151
9
12
66'
11
6
16
6
7
64'

Ależ parada De Gei! Cudownie zatrzymał strzał głową Kounde z bliska.

16
9
12
20
61
62'

Próba ofensywnej akcji Barcelony, ale jej jakość taka, jak cała druga część meczu w wkonaniu gości.

19
8
13
30
30
60'
30
9
13
29
66
59'

Bójka na stadionie Old Trafford. Wszystko jednak rozeszło się po kościach.

20
28
16
9
13
60'
69
27
10
6
11
55'

Strzał Antony'ego z dystansu. Piłka ląduje jednak w rękach Ter Stegena.

45
15
9
13
22
52'

Bardzo dobra akcja Marcusa Rashforda zakończona jednak niecelnym strzałem. groźne są "Diabły".

31
15
18
16
47
47'

Gol! Strzelił Fred. Asystował mu Bruno Fernandes. Mocne otwarcie Manchesteru United! Fred wykorzystał lukę w obronie Barcelony i strzałem z woleja pokonał ter Stegena.