4:5 - Felix Afena-Gyan wprowadził Cremonese do ćwierćfinału Pucharu Włoch

1
komentarz

4:4 - Victor Osimhen przedłużył nadzieje Napoli

komentarz

3:4 - Emanuele Valeri dał prowadzenie gościom. Niewiele brakuje im do sprawienia niespodzianki.

1
komentarz

Nie ma gola. Fatalne pudło Stanislava Lobotki.

komentarz

3:2 - Piotr Zieliński nie pozwolił sobie na błąd. Gol!

komentarz

2:1 - Giovanni Simeone dał prowadzenie Napoli w meczu. Do siatki trafił spokojnie również w konkursie rzutów karnych

komentarz

1:0 - Matteo Politano zabrał się za wykonanie pierwszego rzutu karnego. Włoch zdobył przewagę dla Napoli

komentarz

O awansie zdecyduje konkurs rzutów karnych.

10
4
2
1
1
120'

Doliczone dwie minuty.

1
2
1
120'

Victor Osimhen miał ogromną szansę na uniknięcie konkursu rzutów karnych w 120. minucie, ale główkował niecelnie po dośrodkowaniu Bartosza Bereszyńskiego.

1
2
118'

Ulewa w Neapolu i zapłakać można również nad grą Napoli w tym meczu.

2
2
1
1
2
115'

Ostatnie szanse Azzurrich w dogrywce. Piłka niemal nieustannie na połowie przeciwnika, ale ten za każdym razem znajduje sposób na powstrzymanie lidera Serie A.

1
1
1
1
2
112'

Pokazuje się do grania Victor Osimhen, ale jest chaotyczny i powstrzymanie go nie sprawia dużego problemu zawodnikom w niebieskich strojach z białymi elementami.

1
1
1
1
1
110'

Dziesięciu zawodników Cremonese nie będzie udawać, że interesuje ich cokolwiek więcej niż dotrzymanie remisowego wyniku do konkursu rzutów karnych. W rozegraniu Napoli, ale tak jak od początku meczu, o trzy tempa wolniej niż w poprzednim meczu przeciwko Juventusowi.

1
1
1
1
1
108'

US Cremonese. Schodzi: Charles Pickel. Wchodzi: Emanuel Aiwu.

czas Druga połowa dogrywki
90'

Doliczona minuta.

1
1
103'

Od razu pierwsza akcja z wykorzystaniem Victora Osimhena okazała się niebezpieczna dla zespołu z Lombardii. Cremonese zostało uratowane w ostatnim momencie przez bramkarza.

1
102'
100'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Leonardo Sernicola za przewinienie w znacznej odległości od własnego pola karnego.

Leonardo Sernicola #17
4
4
2
1
96'

Wymiana podań zespołu z Kampanii, ale to wszystko kompletnie zbyt wolno. Kamera pokazała rozgrzewającego się Victora Osimhena i może wprowadzenie na boisko tego zawodnika rozwiąże problemy Azzurrich.

94'

Nie klei się gra Napoli. Na boisko wbiegli z ławki rezerwowych Matteo Politano i Piotr Zieliński, ale na razie nie potrafią zaproponować nic zaskakującego dla skoncentrowanych w obronie zawodników Cremonese.

1
1
4
2
1
93'

Żółtą kartkę otrzymał Emanuele Valeri za spóźniony atak w nogi Matteo Politano.

Emanuele Valeri #3
czas Pierwsza połowa dogrywki
90+7'

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Sernicola za ostre przewinienie.

90+3'

Żółtą kartkę otrzymał S. Meite za ostre przewinienie.

S. Meite #28
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Jesus za ostre przewinienie.

SSC Napoli
2
90'

Doliczone sześć minut.

87'

Gol! Strzelił Felix Afena-Gyan. Asystował mu Luca Zanimacchia.

Takie są skutki grania na utrzymanie wyniku i piłkarskiego minimalizmu. Po cichu zapowiadaliśmy tego gola na 2:2 i jest. W 87. minucie rezerwowy Felix Afena-Gyan przymierzył głową w narożnik bramki po miękkim dośrodkowaniu. Obrońcy Napoli, a także Alex Meret stali w tych okolicznościach jak zaczarowani.

Asysta:
Luca Zanimacchia #98
3
2
3
1
85'
82'

US Cremonese. Schodzi: J. Hendry. Wchodzi: Luca Zanimacchia.

J. Hendry #2
82'

SSC Napoli. Schodzi: Leo Ostigard. Wchodzi: Kim Min Jae.

Leo Ostigard #55
1
80'

Druga połowa nie jest specjalnie interesująca i wcale nie brakuje dużo do niespodziewanej dogrywki. Przyjezdnym brakuje do dogonienia Napoli tylko i aż jednego skutecznego ataku.

1
78'

Wymiana podań podopiecznych Luciana Spallettiego na obrzeżach pola karnego. Akcja została zakończona uderzeniem Giovanniego Simeone, który ma chyba największy apetyt na strzelanie goli beniaminkowi Serie A.

1
1
1
1
77'

Giovanni Simeone miał możliwość oddania uderzenia do bramki Cremonese po raz drugi tego wieczoru. Rozpaczliwy wślizg defensora jeszcze utrzymał przyjezdnych na powierzchni.

2
1
1
1
1
75'

Pozostał jeszcze kwadrans podstawowego czasu w drugiej połowie spotkania. Akcja Napoli została przyspieszona podaniem w pole karne, ale tam potencjalnemu strzelcowi zabrakło koordynacji ruchowej do oddania uderzenia.

1
70'

US Cremonese. Schodzi: Giacomo Quagliata. Wchodzi: Emanuele Valeri.

Giacomo Quagliata #33
1
66'

US Cremonese. Schodzi: Michele Castagnetti. Wchodzi: Cristian Buonaiuto.

Cristian Buonaiuto #10
Michele Castagnetti #19
1
1
65'

US Cremonese. Schodzi: Daniel Ciofani. Wchodzi: Frank Tsadjout.

Frank Tsadjout #74
Daniel Ciofani #9
1
1
65'

US Cremonese. Schodzi: David Okereke. Wchodzi: Felix Afena-Gyan.

David Okereke #77
2
64'

SSC Napoli. Schodzi: Alessio Zerbin. Wchodzi: Matteo Politano.

Luigi D'Avino #23
1
64'

Podanie prostopadłe do Giacomo Raspadorego, ale tego powstrzymał rozpaczliwym wślizgiem obrońca już w momencie składania się do uderzenia w sytuacji sam na sam.

63'

Szansa na zaskoczenie Napoli rozegraniem rzutu wolnego, jednak miękka wrzutka została poskromiona przez ustawionego w odpowiednim miejscu Leo Ostigarda.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Alessio Zerbin za powstrzymanie przeciwnika faulem.

SSC Napoli
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Giacomo Quagliata za ostre przewinienie.

2
1
57'

Nie da się ukryć, cała naprzód.

1
1
1
1
55'

Gospodarze ponownie domagali się przyznania im rzutu karnego, tym razem po bezpardonowym przerwaniu rajdu Eljifa Elmasa. Jeszcze było miękkie uderzenie, jednak obok bramki Cremonese.

1
53'

Drużyna Bartosza Bereszyńskiego niezmiennie na prowadzeniu.

1
1
1
51'

Napastnik Cremonese przesadził przy próbie odebrania piłki Juanowi Jesusowi i po raz drugi w tym meczu jest przerwa w grze spowodowana problemami zdrowotnymi Brazylijczyka.

1
48'

Krótka przerwa w grze spowodowana urazem Daniela Ciofaniego.

48'

Po przerwie to beniaminek włoskiej elity postara się o doprowadzenie do remisu. Do pewnego momentu spotkanie układało się idealnie gościom, ale kilka minut nieuwagi miało wysoką cenę.